-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: 5. hét: D. D. Warrior Lady vs. D. D. Assailant - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

5. hét: D. D. Warrior Lady vs. D. D. Assailant Összehasonlítás

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 26 February 2006 - 10:59 PM

D.D. Warrior Lady
Attrib: Light
Type: Warrior/Effect
Level:4
Atk: 1500
Def: 1600
When this card battles with your opponent's monster, after damage calculation you can remove from play the opponent's monster and this card.

You don't have to activate "D. D. Warrior Lady"'s effect if you don't want to.

When your ?D. D. Warrior Lady? attacks your opponent's ?Fiber Jar?, if you activate her effect then ?Fiber Jar? is Step 1 of the chain, because it is mandatory, and ?D. D. Warrior Lady? is Step 2 of the chain because it is an optional effect. "D. D. Warrior Lady? removes from play both monsters, and then resolve the effect of ?Fiber Jar?. ?D. D. Warrior Lady? and ?Fiber Jar? are not shuffled into the Deck.

When your ?D. D. Warrior Lady? attacks ?Wall of Illusion?, if you activate her effect then ?Wall of Illusion? is Step 1 of the chain, because it is mandatory, and ?D. D. Warrior Lady? is Step 2 of the chain because it is an optional effect. The effect of ?D. D. Warrior Lady? removes from play both monsters, then the effect of ?Wall of Illusion? disappears, since the attacking monster is no longer on the field.

If your "D. D. Warrior Lady" attacks your opponent's "D. D. Warrior Lady", your "D. D. Warrior Lady" is Step 1 of the chain and your opponent's is Step 2, and when Step 2 resolves, both "D. D. Warrior Lady" cards are removed from play and your "D. D. Warrior Lady"'s effect disappears. 

D.D. Assailant
Attrib: Earth
Type: Warrior/Effect
Level:4
Atk: 1700
Def: 1600
When this card is destroyed as a result of battle with your opponent's monster, remove from play both this card and the opponent's monster that destroyed this card.
0

#2 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 27 February 2006 - 09:04 AM

Szerintem a csöcslény jobb... ^^' Mert én játszok Chaos Sorcererrel biggrin.gif tehát light is, meg nem is kötelező remove-álni ^^' Sztem ezért jobb ^^' De az ATKja kevesebb, mint az assailantnek, és nekem támadó szörny hiányom van ^^' Általában csak akkor tudok rendesen támadni, ha üres az ellenfél fieldje... De akkor viszont meg kéne smash vagy hammershot ^^' A fissure nem elég jó ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#3 User is offline   amcsi 

Posted 27 February 2006 - 07:34 PM

D. D. Assailant csak akkor remove-al, ha meghalna csatában, de D. D. Warrior Ladyvel is általában mindig revmove-álok ha meghalna. Igaz, hogy D. D. Warrior Lady 200 ATK-val kissebb, mint az assailant, de szerintem akkor is sokkal jobb, mert te eldöntheted, hogy mikor remove-alsz, így remove-olhatod Sangant, Newdoria-t, Spirit Reapert annélkül, hogy aktiválódna az effectjük, ráadásul D. D. Warrior Lady kikereshető Sangannal laugh.gif
0

#4 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 27 February 2006 - 08:48 PM

Szerintem a csöcslény a jobb csak anyi vele a baj hogy egyre van limitálva.
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#5 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 27 February 2006 - 09:03 PM

szerintem nincs igazatok dd csöcsel is csak akor remuvoltok amikor meghal ok nagyon ritkán nem de az a 200 ATK nagyon fontos tud leni ^^ szerintem dd assa jóbb igaz én egyiket se használnám mert 4 csilagosk ^^ max majd ha lesz atk paklim...ami valszeg már holnap lesz XD

és nem feltétlenül wari a csöcslény ert ha jol megnézitek a melkasát az assa is csaj tongue.gif
és nagyob is a mele mint warinak tongue.gif

This post has been edited by Revillo Phoenix: 27 February 2006 - 09:05 PM

0

#6 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 27 February 2006 - 09:36 PM

Az assilant egy csöcsös asasin egy kibaszott nagy zampaktoval

This post has been edited by Milán: 27 February 2006 - 09:36 PM

ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#7 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 February 2006 - 09:48 PM

nem is zampakto csak berántota zabuza kardját tongue.gif
0

#8 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 27 February 2006 - 09:54 PM

Vagy ő Zabuza barátnöje, akki berágott Naruto-ékra, assasin lett és, elszedte a pasija kardját, hogy bosszútálljon.
Mert mért ne biggrin.gif
0

#9 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 February 2006 - 09:56 PM

na boszubol eszt prpgbe most be is rakom XD
0

#10 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 28 February 2006 - 05:37 PM

Nyugottan rakd bele , hogy gyüljenek a faszságok
0

#11 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 February 2006 - 10:42 PM

OOO igen enyire faságot akarsz * gonosz kacaj *
beszervezek neked egy utat a 3. kontinensre XD
aszt a szemetet ugy ösze basztam hogy még virus is nehezen viselte XD ot szenvedet XD és fel kelet hagynia minden büszekségével hogy bele jöjön a végére XD
0

#12 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 01 March 2006 - 09:04 PM

Tudom hogy sok fasszság van ott mert ott volnam amikor Vírusnak meséltél(Három kismalac,3. szigeti dulozás ..stb) ott egy küldetésről.
0

#13 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 03 March 2006 - 01:58 PM

jah ok XD
0

#14 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 07 March 2006 - 02:20 PM

Nem a faszság volt a gond,csak meg kellett szoknom hogy ezzel a karival aki alapból a büszkeség és a méltóság felé fejlődik...visszaugrik a kezdeti szarok rá mit gondolnak rólam,aki beszól az kutyakaja módszerhez. De a duelt szerintem elég értelmesen nyomtam.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#15 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 07 March 2006 - 05:08 PM

tényleg még le kel irnom mi van a PRPG fan deckedben XD
0

#16 User is offline   Freed 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 07 May 2006 - 01:57 PM

nézzük csak sztem a d.d. assailant azért mert nagyobb az atk-ja mivel sztem nem mind1 mennyit vesztesz életpontilag plusz még a nagyobbat üt fejbe biggrin.gif
0

#17 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 07 May 2006 - 03:33 PM

Nekem a warrior lady,mert azt kikereshetem sangannal és mivel light még egy chaos pakliban is jó. Most hogy Assailantból is már csak egy lehet,így főleg.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#18 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 07 May 2006 - 04:40 PM

az egy dolog de chaos paklival mostanába nem anyian játszanak most a warrior deck a menö ^^ mind 1 elmondom a leg egyszerüb megoldás...használjátok mind a 2t abol baj nem lehet XD
0

#19 User is offline   amcsi 

Posted 07 May 2006 - 06:55 PM

Phoenix, latszik, hogy ritkan jatszol. Most van az, hogy mar szinte mindenki kivette a Cementjeit a paklijukbol, es meg a Don Zaloog-okat is, es most mar rengeteg a flip-flop Chaos deck, es Kycoo is kezd nagyon divatba menni (Gyula harommal is jatszik)
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users