-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Tiltott Lista - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (5 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Tiltott Lista Megjött az új!

#61 User is offline   songokou 

• Felhasználó
  • Pip
  • Group: Felhasználók

Posted 21 August 2007 - 08:23 PM

hali

Publikus lett az ude tilto lista, lehet sirni XD Advanced / Tradi

This post has been edited by songokou: 21 August 2007 - 08:24 PM

Csere listán

Tournament Organizer LV1
Judge LV1
0

• Group: Vendégek

Posted 21 August 2007 - 09:12 PM

es most amcsi ezt a topicot is bezarod?
vagy csak amit en nyitok kell?
0

#63 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip
  • Interests:Sajnos az államtitok

Posted 22 August 2007 - 08:39 AM

Ez ugyan az mint a japán amúgy. Nekem ez egészes bejön smile.gif. Pár hibája azért van. 2 Jinzo-t én túlzásnak tartok. Meg a Metamorphosist mé tiltották be sad.gif. Fissure az minek? biggrin.gif. Ott Hammer shot is még ami olyan jó mint a Fissure, egyedül a Smashing Ground a tápabb. Disc commandert hogy minek korlátozták le? biggrin.gif Ki a fene akarna 2-vel is játszani? biggrin.gif.
A többivel nagyjából egyet értek (pl Card Trooper) , meg van ami egyéltalán nem érdekel (pl Snipe Hunter). Brain controlé csak azé kár mer 5 db van nekem belőle , de sebaj, télleg le kellett korlátozni.
Ó hogy vinne el az Exiled force
0

#64 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Moderátor

Posted 22 August 2007 - 09:39 AM

A card trooper jó döntés, a destiny hero deckeknek gyengülniük kell.
Brainel is egyetértek mivel az meg monarchokat túl erőssé tette.

Én mondjuk még mobiust vagy raizat is limitáltam volne,de ez van. Viszont a ringért kár ^^
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

Posted 22 August 2007 - 09:46 AM

Makkom ( biggrin.gif ) a japan mindig ugyan az mint az angol, csak abban van par lap ami nem jelent meg nalunk.

En kulonben total orulok a listanak. Disket nem ertem en se (bar talan jonnek special summonolo lapok es ezert elore tiltottak le). 2 Jinzo ertelmetlen. fissure es smashing kellett, hammer sokkal szarabb naluk.

Erdekes volt, ahogy az ebay reagalt a listara:
trooper 1 nap alatt 50e rol leesett oda, ahova valo: a beka segge ala.
Beindult az Il Blud mania, rengeteg elkelt most, hogy latsak nincs korlat rajta. Egyertelmuen ful penge lap.
0

#66 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 22 August 2007 - 10:04 AM

A Ringért nagyon kár ^^'

A Monarchokat limitáltam volna még ^^' De a többivel tökéletesen egyetértek... Kivéve a két Jinzo-val dirr.gif Az nem sok? biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

Posted 22 August 2007 - 10:18 AM

Szerintem azert nem sok, mert vegulis mi van (lesz) a deckben? Mirror, torrential, call, botomless. Ez a 4 lap. 2 olyan summonos szornyet betenni a deckbe ami ezeket negatezna szerintem nem fasza. Monarchokat en nem limitalnam.
0

#68 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 22 August 2007 - 11:32 AM

ÉLJEEEN!!!! Nem tiltott a Metamorphosis!!!!! =D

........az viszont még mindig szar, hogy csak 1 lehet belőle =(

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

Posted 22 August 2007 - 12:47 PM

Baratom (spike) vak vagy?
Ott van a listan a tiltottak kozott (kerezd a "M" betuseknel).
0

#70 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 22 August 2007 - 01:09 PM

Elég fura lett a lista, de nagyon tetszik! Dúrva lesz úgy Jinzozni, hogy nem csak hogy nincs snatch, hanem csak egy brain, smash és fissure, ráadásul 2 jinzo van, hogy könnyebben kihúzzam, 2 nobleman, hogy az old vindictiveket eltűntessem az utamból, meg ilyenek tongue.gif

rg: már volt Tiltott Listáról szóló topic, úgyhogy azért zártam be azt, amit te nyitottál
0

#71 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 22 August 2007 - 03:07 PM

Most jönnek a Jinzo deckek, vagy mi? biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#72 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 22 August 2007 - 03:25 PM

IDÉZET(rg613 @ 2007-Aug-22 13:47) View Post
Baratom (spike) vak vagy?
Ott van a listan a tiltottak kozott (kerezd a "M" betuseknel).

.........NEMÁ!!!! a topic elején még nem volt ott!.........igaz, nem vettem észre hogy van még 2 oldal)

........fasza, már megint használhatatlan a paklim.....

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#73 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 22 August 2007 - 07:30 PM

Békát még nyugodtan betilthatták volna. A 2 Jinzo amúgy nekem nagyon nem tetszik. Sok az szerintem, elég táp a Machine-nak. Meg úgy amúgyis, bazoo return stb. Sztem maradhatott volna 1, amúgy a többi lappal többé kevésbé egyet értek.
0

#74 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 22 August 2007 - 09:10 PM

2x Jinzo: wtf? vki megint piás volt...
1x Brain: helyes
0 Meta: Armageddon gyengítés
1x Magician: another spell-rising period
2x Nobleman: szinte evidens hogy magician után 2- lett
0x Snatch: haha várható volt
0x Ring: Nincs többé draw
3x D.D. Assa: már megint....
1x Card Trooper: Helyes faszom kivolt vele
0x Confi: végre ezzel is a tököm kivolt
1x Breaker: Welcome back! smile.gif YEAH!
1x Smash/Fissure: ez meg miért?
2x Pot: huh?
2x Malicious: helyes, gyengítsük a d-hero decket

Relunx

0

Posted 22 August 2007 - 09:25 PM

amcsi: ok.

Azert orulok kulonben, hogy mindenki orul. Csak spike nem, viszont van egy olyan sanda gyanum, hogy ha ennyire odavan a Metaert, akkor nem tudja teljesen mi a kepessege (bar evvel sokan vannak igy). Tudod e Spike, hogy nem minden, (sot igen keves) fuzios lenyt lehet vele kitenni. Sokan estek abban a hibaba, hogy pl. a VWXYZ -t tettek vele ki (ami amugy nagyon fasza lap) csak epp nem lehet vele kitenni.

relunx: smashing/fissure azert, mert azt akarjak, hogy Gemini lenyek legyenek jatekban. Ezek a lenyek pedig akkor faszak, ha summonjuk utan a kovetkezo korben is meg elnek (mert ekkor kapjak meg a kepesseguket, ha eredetileg is normalban tetted le oket). Ezeknek a spelleknek a korlatozasa azert kell, hogy tobb eselyuk legyen megelni a koveykezo kort.
0

#76 User is offline   amcsi 

Posted 23 August 2007 - 06:43 AM

rg: ahhoz egy erős szörny pl. CD is elég, hogy elsöpörjön egy Gemini szörnyet (amik mind szarok ráadásul)
0

Posted 23 August 2007 - 07:06 AM

1 nem szar, amcsi. Az Il Blud, es azt a CD se sopri el.
Ez lesz a jovo lapja, meglatod. smile.gif Csak ez a 80-90$os darabonkenti ar kicsit huzos. smile.gif
0

#78 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 23 August 2007 - 09:15 AM

Megmondom őszintén. Ezek a gemini szörnyek nem nyűgöznek le...marhára nem. Általában az ember azért idéz mert szeretné kihasználni az effektet is,de így... ennyi erővel normál szörnyekkel is játszhatnánk.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#79 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 23 August 2007 - 09:21 AM

Azok Gemini szörnyek, rohadt lassúak, húúú 1 fussire 1 smash. 3 Exiled is lehet, 3 Zaborg, 3 Raiza, 3 Hammer shot ákár. Ez marhára nem segít rajtuk. Most gondolj bele 3 smashel játszhattunk, mondjuk most jáccunk 1 smash 1 fissure+hammer shot. Lassúak a geminik, nem jók egyáltalán, mivel még vmi jókis lapelőnyt se tudnak kiharcolni. És most az Il Blued húha, hoz zombi meghal Il Blued és viszlát a haverjának is. Zombie Master sokkal értelmesebb.
De akkor is kár azé a Metáé úgy mellesleg sad.gif
0

#80 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip

Posted 23 August 2007 - 10:45 AM

Ezeket a Gemini szörnyeket totál nem értem...még a Gemini Elf is jobb náluk smile.gif
Another bunch of (yet) useless cards...

Relunx
0

Posted 23 August 2007 - 10:50 AM

En azert ennel sokkal derusebben latom a helyzetet. smile.gif
Itt ugyanis az van (az Il Blud -al) hogy sok lap hozhassa ki. Ugyanis mivel normal monster, igy pl. kezbol kijon specialban Ancient Rules spellel, sirbol kijon specialba avval a trappal, ami olyan mint a call, de csak normalt hoz ki, illetve book of lifevel is kijon specialban. Ekkor pedig mivel specialban jon ki, mar rogton normal summonalhatod, es jon a kepessege, a masodik il blud elesztese. Zombie Master es turtle is mind ezt a decket segitik. En most alapjaba veve 3x il blud, 3x zMaster, 3x life deckel kinlodok, es meglepoen jo a hatasfok az eddigiek alapjan. Szoval higyetek el fiuk, van power a geminiben. smile.gif Par honap es ti is ilyennek jatszatok majd, nem Monarchokkal. smile.gif
0

#82 User is offline   amcsi 

Posted 23 August 2007 - 12:31 PM

Nem hiszem, hogy működni fog^^"
0

#83 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 23 August 2007 - 03:39 PM

Énis erősen kétlem hogy olyan jó lenne, egyszerüen lassú, most élesztesz és ahelyett hogy idéznél ő jön le, sztem nem móka, inkább vissza book of life-ozok 1 kokky-t és ütök aztán setelek, vagy ütök mind 2 lényemmel a helyzettől függően. Mer most teszem h élesztem il blued idézem, hozok kokki-t ütök, aztán CD exiled elviszi il blued és ennyi volt és így ha csak simán kokki-t hozok még ott a másik lényem. Egyszerűen kétlem h ez olyan fasza, mer nemis az biggrin.gif.
0

#84 User is offline   amcsi 

Posted 23 August 2007 - 05:56 PM

hmm, igazából visszavonom, amit mondtam, mert Wazze most Il Blud decket rakott össze, és tényleg működik!
0

Posted 23 August 2007 - 09:18 PM

Hat nem tudom ki az a Wazze, de congrat neki ha szerzett tobbet. Nem konnyu feladat.
Sokkal ritkabb mint a trooper vagy a D lapok voltak.

0

#86 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 24 August 2007 - 09:40 AM

Hááát majd meglátjuk. Amúgy persze h ritkább mer secret és azok a legritkábbak a boosterekben. Csak nézd meg hány embernek van trooperje, meg Destiny draw, mali. És nézd meg hánynak van: Eridicator epidemic virus, Gellenduo, stb...
0

Posted 24 August 2007 - 10:59 AM

Latod csak elerik azert, hogy megvegyuk az epp aktualis szarjukat.
Hidd el ki van ez talalva. smile.gif
0

#88 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 24 August 2007 - 11:50 AM

Azé ne legyé ebbe olyan biztos, 1 jöhet még akármilyen hülyeség ezzel a listával, és én még ígyse tartom olyan sakra azt a lapot, egyetlen értelmes Gemini, de sztem 1 átlagos zombi deck jobb tud lenni, mer ha Il Blued meghalna, de lények amiket hozott ott maradna jó lenne.
0

Posted 24 August 2007 - 12:35 PM

Latom ez zavar teged benne, hogy utana halnak a belole jovo Zombi lenyek.
Jolvan, bizotos, hogy faszabb lenne, ha elve maradnanak, viszont valami negativ oldala kell, hogy legyen a lapnak.
Viszont ne feledd el, hogy ha kintvan, akkor rakenyszerul az ellenfel, hogy kinyirja, kulonben ujbol fog hozni Zomie lenyt megint, es idovel rakas lesz. smile.gif
0

#90 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip

Posted 24 August 2007 - 11:24 PM

Biztos jó ez az ill bdoo vagy mi + zombie master, de én maradok a jólbevált deckemnél...
Majd meglátjuk mire lesz képes ez az új zombi deck, talán fog meglepit okozni talán nem, viszont tény hogy wazze összerakta (rakja) szal ő álltalában jüt szokott összerakni ha összerak vmit. De az is tény hogy soha az életbe nem fogok ilyen paklival játszani.

Relunx
0

Share this topic:

• (5 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic