-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Csevegő - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (112 Pages)
  • +
  • « First
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Csevegő Rajongók ide ^^

#3271 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 11 June 2011 - 12:09 AM

Nah emberek csak egy gyors kis szemléltető hogy mikben gondolkodok mostanság upgrade terén:

Uj secred cucc bevezetése: Persona
- Mindenkinek csak egy lehet. Még nem döntötem el hogy foglal e slotot a 6bol de valszeg fog. Elég érdekes rendszer fog lehet hozá kapcsolodni kijátszásilag és megszerzésileg.

Aki nem tudná mi az a persona: http://megamitensei....a_%28concept%29

Relation Ship Points -> Social Links.
- A Social Link név a Personábol ered ahol igy hivják gyakorlatilag a relationshipjeidet. Ami a néven kivül az igazi változtatás hogy lehet be vezetnék pár kisebb raltionship skillt ami segit ha együt harcolsz ojanal akivel jó a linked de nehezít ojanal akivel rosz. ( Mint pl bizalom ami concentration + vagy bizalmatlanság ami concentration - -> ha bizalmatlan vagy a másik felé akor alapvetően rá is figyelsz a harcban hiába van a te oldaladon és félsz hogy ojat csinál amit te is beszopsz )

Álam irányitás tényleges formában:
- Külömböző vezetők ( egyelőre föleg Virus mint király ) kapnak resorceokat az orszához és tényleges döntések elé kerülnek / elő kerül a nép akarata. Edig a királykodás nem volt anyira ki dolgozva. Ezen tervezek változtatni.

Egyelöre ez a 3 jutot eszebe azokbol a nagyobb változtatásokbol amik éppen a fejemben keringenek.

This post has been edited by Revillo Phoenix: 11 June 2011 - 12:20 AM

0

#3272 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 June 2011 - 12:35 AM

Hát. Egy játékos ki esett. Cruel barátnője Hiri nem kedvelte a játékot anyira ugyhogy valszeg kiszál de Cruel ettöl fügetlenül maradni látszik in game.

Hejet viszont Lehet Luca is beszál a gamebe ugyhogy a 4. gen marad 3 fős aperently.

Amugy megvagyok lepve. Ma kint volt fél napig a nevemben kb hogy "PRPG" ami aszt jelenti hogy éppen PRPG kidolgozást csinálok mégis senki nem rohant le meg kérdezni hogy mit dolgozok ki vagy jelentkezett volna ötlet gyár segédnek. :D
0

#3273 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 21 June 2011 - 08:34 AM

nem szoktam msn-n lenni
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#3274 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 June 2011 - 08:37 AM

Aszt látam hogy te nem voltál.
0

#3275 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 21 June 2011 - 10:39 AM

Az új MSN nem írja ki az ilyen custom status-okat, csak azt a nevet, ami a hotmail-en meg van adva... XD
Mi a helyzet? ;)
0

#3276 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 June 2011 - 03:14 PM

Mien szart használsz te is meg Noir is...
Szedjétek le akkor a jó öreg Win Live 9 ( I think ) -et
Mert ezek alapján amiket hallotam amit használtok egy fos ami nem tud semmit.
0

#3277 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 21 June 2011 - 03:25 PM

Igen, tényleg egy fos, de elvileg 1-2 hónapon belül a másikkal majd nem lehet fellépni :\
Mi a helyzet? ;)
0

#3278 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 June 2011 - 10:34 PM

Hát erröl én még nem hallotam. Majd egy két honap mulva HA ez igaz akkor talán lecserélem az enyémet. Addig nem.
0

#3279 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 22 June 2011 - 12:11 AM

Hát ez amúgy mindig így volt, ha emlékszel... Csináltak egy újat, aztán pár hónap után nem engedett fel a régi. Én például letöröltem ezt a szart, felraktam a régit, és automatikusan ráfrissített ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#3280 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 22 June 2011 - 11:24 AM

Nem értem nektek mien furcsasáok történnek...nektek szerintem valami nem normal van ( vagy nekem ) mert nekem egyszer se ajálota fel hogy frisitsem...
Amugy én ugy emléxem mintha a régi fosal is fel tudtam volna jönni nem régiben. :P ( A leg régebivel. )
0

#3281 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 22 June 2011 - 11:52 AM

nope...Exnek van igaza, én már több gépen szórakoztam msn-el és mindig egy idő után csak frissítve indult.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

1

#3282 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 22 June 2011 - 05:50 PM

Én se látok custom status-okat.
De amúgy ha már így említed, akkor mondhatnád, hogy miket dolgozol ki.
0

#3283 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 22 June 2011 - 07:11 PM

Igaz, mert mondjuk azért hallottam, hogy a featherfolk-ot dolgoztad ki... XD Az meg olyan szinten irreleváns a játék szempontjából, hogy ha észrevettem volna, akkor is szartam volna rá XD
Mi a helyzet? ;)
0

#3284 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 22 June 2011 - 08:46 PM

IT'S A FUCKING BIRD
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

1

#3285 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 23 June 2011 - 12:27 AM

Az hogy neked ireleváns attol még nem lényegtelen.
Plusz még nem fejeztem be.
Any ways. Attol hogy neked is így van virus az még nem magyaráza meg hogy én miért tudtam futatni a leg érgebbi progit is nem ojan rég.
0

#3286 User is offline   amcsi 

Posted 23 June 2011 - 06:36 AM

Microsoft works in mysterious ways
0

#3287 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 June 2011 - 05:38 PM

Játszom az Ar Tonelico nevü játékal ahol a mágusok énekel varázsolnak de nem harc képesek amugy szoval harcosoknak kell őket megvédeni de a sokáig töltő mágiák nagyot pusztitanak mikor elsütik öket. Ezek a Reyvatailek.

Noir kérdezte hogy miért nincs Reyvateil a PRPGben és montam neki hogy mert ami nem tud solozva megélni az egyelő egy halottal szoval impossible.

Viszont gondoltam két alternativára.
Alt 1: Reyvateil mint non player job betenni játékban. Lehet velük / ellenük partyzni ahol hasznosak lehetnek / extra chalenget suplyolhatnak.

Alt 2: Song Magic tanulhatová tevése mage jobok számára. Mikor a Mage solozik ojankor ez használhatatlan neki de ha partyban van ojankor alternativizálhatja hogy mien formában / mien szerepkörben harcol a partyban.

Vélemények?
0

#3288 User is offline   amcsi 

Posted 27 June 2011 - 05:42 PM

Mégiscsak lesz bard job? :P
0

#3289 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 June 2011 - 05:45 PM

It's called Reyvateil. XD

És ez nem egy vélemény volt. :P
Véleményt kértem. :P
0

#3290 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 27 June 2011 - 05:48 PM

Én támogatom a dolgot, ha nem kell semmit kidolgozni benne. :D Amennyiben kidolgozós, akkor passzolnám, már így is van egy csomó dolog, ami nincs kidolgozva, nem kell még egy, vagy egy olyan, ami ugyan ki lenne dolgozva, de a lényeges dolgoktól vonja el az időt.
Mi a helyzet? ;)
0

#3291 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 June 2011 - 05:59 PM

Teknikailag mind 2 alternativa elégé érint mindenkit.
Mivel ha lesznek külön Reyvateilek akor azok előfordulhatnak hadseregekben is meg az MG és RKban is szoval mindenkinek lehetnek akkor Reyvateil NPC ismerösei.

A másik alternativánál meg igaz Exet, Virust és Milánt ugyan az érinti csak mint az első alternativánál. Hogy lehetnek Song Magical rendelkező NPCik amik hasznosak tudnak lenni jól kihasználva. Azomban mindenki más aki részben mágust játszik azok tudnának tanulni song magicot.

Ugy tervezem hogy ha alt 2 lenne akor 4 song magic létezik / element és amien mágus vagy ojan song magicot tudsz tanulni és a distribution pedig.
Skill + Mage -> Első 3 song magicot meg tudja tanulni.
Mage + Mage -> A fő jobjábol az első 3mat és a melék jobjábol az első 2 song magicot meg tudja tanulni.
Single Mage -> Meg tudja tanulni mind a 4 song magicot az elementjéböl.

Ex: Kell kidolgozás de minimális mivel 4 Song magic / element és általába ojanok amik amugy is hasonloak a mágus eredeti skilljeihez. Pl Psychick-nél valszeg az egyik ojan lenne hogy Gigantikus Psy lándzsa elő éneklése vagy rengeteg megjelenitése és ládzsa vihar. Szoval tőbnyire fogok egy mágiát amiük már van is csinálok belöle egy végtelenségig chargeolható verziót.

( Meg valszeg lenne 1-2 non element song ami bárkinél lehet de ezek valszeg ien super rare cuccok lenének / ojan "secred" cucc ami nem foglal slotot. Pl a gameben van egy ojan hogy Purger amihez kell a Purger Kristáj amiböl 1 létezik a világon és csak anyi a lényege hogy tudod vele használni a Purger songot. )
0

#3292 User is offline   amcsi 

Posted 27 June 2011 - 06:51 PM

Én nem különösen támogatom, amiért PRPG-hez szerintem ez túl random, illetve egyértelműen lopott. Bár nem bánnám, ha lenne, és Tayasuval többet tudnék kezdeni.
0

#3293 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 27 June 2011 - 07:08 PM

Anyira lopott mint minden más. :D
Mint pl Relunx Rebellion kardja vagy az hogy virus SSJ. :D
Igazábol ez kba anyit tesz hogy minden mágus kap pár tanulható charge attackot és hogy legyen benne rferencia eszt éneklésel teszi. :D

---edit---
Nah. Fogtam és nyitotam egy uj topicot szavazásal ugyhogy lehet oda menni eszt megbeszélni mivel eszt inkább rátok hagyom hogy mit akartok.
Csak az után szavazatok hogy már elolvastátok a postot.

This post has been edited by Revillo Phoenix: 27 June 2011 - 07:08 PM

0

#3294 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 June 2011 - 05:09 PM

Nah emberek. Én ugy értékelem hogy egyelöre a Reyvateil be kerül mert azota már sok jó story ötletem is lett rájuk and stuff. Plusz igaz a szavazás állása 3 vs 2 de virus beszéde alapjá mind forumon de föleg msnen ő se ellene van szoval plusz szavazatnak vettem és az msn alapján Noir is mellete van végül pedig Luca aki be fog szálni a játékba igaz nem tud még eröl de kb garantált hogy mellete lesz ( mivel ő is játszik Ar Tonelicot. ) szoval 6 vs 2 nek veszem az álást. :D

A következő paraméterekel kerülnek be:

Reyvateil: Egy ojan faj amit player nem vehet fel és elégé nem tradicionális is. A Reyvateilek mindig tejesen saját skillekel rendelkeznek szoval mindegyik egyéni, ami közös minden Reyvateilben hogy hangos éneklésel a végtelenségig chargeolhatják a magicjaikat. Nagyon/elégé rikák fordulnak viszont elő. Nem impossibble beléük futni de nem sürün találkozol velük. Nagyon fontos relationshipet épiteni velük mert az unlockol nekik külömböző songokat. A Reyvateilek az érzelmeiket öntik magicba és ha van egy hozád füzödő erős érzelmük akkor az is unlockolhat nekik egy uj magicot.

A köz tudatban benne van hogy an ien szoval a karaktereitek tudnak roluk de atol hogy a létezésükröl tudtok nem jelenti aszt hogy sok más egyebet is tudtok.

Származási hejük az Ar Tonelico ami egy gigantikus torony az első kontinensen ( ki ér egészen az ürbe ). A torony azota is a legsürübb megtalálási hejük és köszpontjuk de ott nem is érdemes velük szorakozni mivel a torony kicsit ojan mintha saját élete lenne és engedelmeskedik a torony adminisztrátorának aki Shurelia, A legfőbb Reyvateil. ( És az egyik a 2 Teamwork godbol. ) Plusz abban a toronyban hejezkedik el a Bahamut Zero templom is igy aki ott harcolni akar arra B Zero sem fog kedvesen tekinteni.

A faj maga nem természetes hanem még ősibb időkben egy félre sikerült mágus kisérlet melék termékei. A félre sikerültség miat az adatok elvesztek igy senki nem tudja igazábol hogy kell őket csinálni ugyhogy alacsony létszámuk annak köszönhető hogy az a pár aki készült még régen kezdte el fentartani a fajsz szaporodásal. ( Egy Reyvateil az Reyvateil gyereket nemz elég nagy eséjel / a génjeik képesek generáciot ugrani. )

Nem képesek secred itemeket használni mivel a belső világuk egész más mint a játszható fajoknak -> Nincs benne szabad hej a hat szirmon hanem az egész a songjaikal kapcsolatos külömböző kis világokbol épül fel igy nem tudnak Secred spiritet és annak területét oda bent tárolni. Viszont van egy cucc ami nekik a secred item és ez a Hymnos Crystal. Egy ien kristáj birokában a Reyvateil képes különleges énekekre amit a kristály tartalmaz. ( Egy ien kristály ha valakinek a tulajdonában van aki nem Reyvateil ojankor is van hatása de ojankor csak a tulajdonosra és annak is föleg a belső világára van hatásal. Énekelni nem tud megtanulni töle. )

---edit---
Egy gyors hozá adás. A Fent emlitetek azok player knowledge.
Ebböl amenyit karakterek általánosan tudnak:
Vannak Reyvateilek de nem valami sokan
Song Magicot használnak ami kb ien
Az Ar Tonelico a fő lakhejük
Tudnak használni valami ien követ de hogy az nekik miért jó az jó kérdés.

This post has been edited by Revillo Phoenix: 28 June 2011 - 06:15 PM

0

#3295 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 07 July 2011 - 10:17 PM

Nem találtam a gépemen az ember faji skilleket ( mivel nem is voltak fen a gépemen ) ugyhogy fogtam és át irtam öket a gépemre és miközben eszt csináltam alakitotam egy kicsit az ember skilleken hogy több hasznuk legyen.
0

#3296 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 02 August 2011 - 09:50 PM

Ujabb fajt tervezek berakni PRPGbe.
Protos a Star Craft 2böl. A Protos szerintem egy elég menő faj ( nem csak mert velük vagyok amugy SCIIben ) jó kis élet nézetel.

Kidolgozás ügyileg iszonyat könyü mivel egyszerüen csak az ösze protos cucot ami van SC2ben kell át adoptálnom.
Zealot -> Kar penge skill
Void Ray -> Sugár támadás kézböl
Arkon -> Fuzio
Etc

Ez a faj játszható is lenne szoval aki ugy érzi hogy Protos akar lenni az most szolhat. :P

Terveim szerint:
- Protos
- Sign: They have a very unique body build whit a long head and glowing eyes.
- Play: A well balanced fighter magician race for all range.
- Advantage: Good on all range and have the unique energy stat for extra resource.
- Flaw: They have to use a smal amount of energy for every combat move or it's weekened.

Magyarázat:
A Protos tud ojat hogy energy stat. Faji stat modositonak +2 van nekik egy energy nevü staton azomban 2db minusz amit kapnak Spre és Mpre fajibol az nem kis minusz hanem minusz rang. Mág igy is 2db+al jobban járnak mint a többi faj de ehez az a faji hátrányuk hogy minden nem alap mozgás amit csinálnak ( alap: Sétálás, Nem alap: baszok kardal vagy használok skillt ) ahoz kell hazsnálniuk egy kevés energiát külömben stat minuszal csinálják ( aka extra energia costba kerül hogy ugyan ojan eröset üsenek mint bárki más ). Viszont az energiát tudják használni akár mint skill vagy mint magic és a faji skilljeik energiábol menek ugyhogy ez erre is érvényes.

-------------------------------

Csak hogy Virus és Ex ne sirjon hogy megint nem velük foglalkozok most szolok hogy mostmár van pl egy egyszerübb térkép hueco mundohoz és soul societihez ugyhogy méginkább fel lehet fedezni ezeket.

-------------------------------

Vélemény?
0

#3297 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 02 August 2011 - 11:59 PM

Én megszavazom a protoszokat, de csak mert kaptunk God térképet :D
Mi a helyzet? ;)
0

#3298 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 03 August 2011 - 01:55 AM

Öszeraktam a Protos statokat. Pf. A Protos ahogy igy hirtelen látom a statjait az abszolút tökéletes Jedi. Néhány skillje ami lesz hasonló a jedi skillekhez igy azok közül van pár nem hasznos viszont mát tudok párat ami meg velszeg combozna.

Na amcsi? Protos? XD
0

#3299 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 03 August 2011 - 05:31 AM

legalább nem lenne ő sem ember
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#3300 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 03 August 2011 - 10:39 AM

Mondjuk embernek is megéri lenni mivel fel tápoltam az ember skilleket.
0

Share this topic:

• (112 Pages)
  • +
  • « First
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic