-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Csevegő - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (112 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Csevegő Rajongók ide ^^

#61 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 31 January 2005 - 09:40 PM

már tudom! Sakura lesz a segítőm biggrin.gif

amúgy tök csöcs volt, képzeld ex, amikor a sötét ruhás ninja kuchioshi no jutsu-zni akart, megmondtam db-nek, hogy gyorsan cure-ozza be az ujját XD

Phoenix, rajzold le a nem admin térképet, és csináld meg gépre is!
0

#62 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 01 February 2005 - 12:49 AM

Én akkor Kakashin akarok lenni biggrin.gif

Amúgy az tényleg meleg helyzet volt,még jó,hogy volt cure. cool.gif
Én még azt bírtam mikor ott szenvedsz egy ninjaval aki épp készül lemészárolni,mikor hirtelen hátba találja pár "eltévedt" tőr és egy mosolygós alak áll mögötte. //hátulra nem figyelt az ipse// Meg amikor megtámadott a vízsárkány engem,s sikerült belémharapnia...

Beszélgetés szó szerint:

db: Ez a vízsárkány mágiának számít?
Phoenix: Igen.
db: Akkor Shell.
Phoenix: Hehe, már nincs PSY.
db: Hehe,akkor mágikus shell.
Phoenix: Ja neked olyan is van...akkor a sárkány feje leesett.

laugh.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#63 User is offline   amcsi 

Posted 01 February 2005 - 10:52 PM

d emég mindig azt gondolom, hogy túl könnyű így, hogy egyszerre Swordsman, Mage és PSI-k vagytok -.-
0

#64 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 02 February 2005 - 06:22 AM

Jó,de keményen meg is dolgoztunk a képességekért és csak azért mondod,mert te is szeretnéd elsajátítani.Akkor menj el te is alap mannáért és harcolj a psy guildben,mostmár úgyis van elég pénzed megfizetni.Csak megsúgom,hogy mindkét helyen majdnem kinyírtak engem és Ex-et.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#65 User is offline   amcsi 

Posted 02 February 2005 - 08:04 PM

ha nekem is ezek mind meglennének, akkor is azt gondolnám, hogy hülyeség, csak akkor azt nem írnám ki^^'
de mivel ezek nincsenek meg ezért már ezt nyugodtan megmondhatom^^ de végülis mind 1 jobosok vagyunk, és ehelyett gyakorlatilag 3 jobotok van? így túl könnyű játszani, és ráadásul azok külön dolgokat fogyasztanak (SP, PP)
0

#66 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 02 February 2005 - 09:49 PM

Ehh... Hülyeség... Sztem Virus is tapasztalta ugyanezt, hogy amióta pl. tudjuk a psy-t, azóta majdnem minden ellenfelünk is tudja ^^' Tehát abszolút nem könnyebb a játék, mert ahogy erősödünk, egyre nehezebb ellenfeleket kapunk. Én ma voltam RPGzni, és egy rablóvezérrel harcoltam, aki négyszer nyeletett le kígyóval (summoning jutsu), és nem tudtam hozzáérni, mert psy-os volt ő is ^^' Viszont 24-es szintű vagyok, és vettem light book-ot, és van 30ezer pénzem, úgyhogy mostmár jól megy a dolog ^^' Fent vagyok a Moderator Selection Exam helyszínén... Legalábbis a közelében... Tehát amcsi, sztem te eccer se harcoltál psy mókus ellen, én meg ma legalább száz olyat öltem meg, ha nem többet... Meg mindenféle mágus, akiknek a lövése elszívja az MP Turbós Light Beam-em ^^' Meg ilyen kedvességek... Vagyis nem elszívják, csak így áttörik tök lazán... Meg a rablóvezér a hüvelykujjából (jó, ez tényleg igaz) idézett meg 4 kígyót, amiből az egyiknek három feje is volt, megmérgeztek háromszor, és a harc végére 5 tőr volt bennem... Meg ma legyőztem egymás után 5 erős ellenséget... Jó, volt egy segítőm, bár az nem sokat csinált... (Mentem quest-ezni, és akkor szereztem egy ninja csávót...) Persze jól beszoptam, mert a harmadik ellenségre már nem volt PSY-om, a negyediknél majdnem teljesen elfogyott az SP-m... Az ötödikre meg már véreztem, és csak egy kardom volt... ^^' Meg persze a Dark Mage ellenfelem kedves volt, mert nyitott két méteres sebet a karomon, úgyhogy a kardokat se tudtam rendesen használni, és az uccsó emberke tudott PSY-t ^^' Na akkor jól jött a segítőm, mert legyaktam, amíg elterelte a figyelmét ^^' De aztán meg a ninja csávó cipelt engem a városban, mert lábra se bírtam állni smile.gif Viszont raktam talizmánt a kardomba, ami felerősítette ^^' Most van 30ezrem, abból veszek egy rúnát is bele ^^' És Phoenix szerint egy szint múlva megkapom az első szuper támadásom, meg voltam swordsman guildben is, és az Ultra Blow-t (erősebbik Strong Blow tongue.gif) is tudni fogom kövi szinten ^^'Jah meg Virustól ellestem, hogy a Light egy hasznos technika, ahhoz képest, hogy white mage alap támadás majdnem smile.gif Meg mostmár tudok venni kettes szintű white mage könyvet is smile.gif Mert ma vettem egy első szintűt, mert Virusnak odaadtam az előzőt ^^' Amúgy már tudom, hogy délen van a föld templom, úgyhogy azt megcélozhatjuk hétvégén... Hamarosan már bejárom az egész térképet, úgyhogy bele is tekinthetek hamarosan az admin térképbe biggrin.gif Na jó azért nem ^^' Ezt most mind én írtam? smile.gif De dől belőlem a szófosás biggrin.gif Viszont arénában buktam is egy szépet egy 55ös szintű psy muksó ellen tongue.gif Első pillanatban felgyulladtam, meg hasonló kedvességek biggrin.gif De van egy rohadt jó skillem, amiről nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó smile.gif Ninják Kagebunshinja ellen tökéletes: Bladebeam ^^' Na meg a másik, hogy a végére megtanultam a Push gammát ^^' Arra kíváncsi leszek biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#67 User is offline   amcsi 

Posted 02 February 2005 - 09:57 PM

de akkor is ilyen kicsi szinten ugyanúgy tudni a psi-t meg a magic-ket mint az olyan jobosok, az túlzás! inkább legyenek könnyebbek az ellenfelek, de ne tudjatok ilyen sokat
0

#68 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 03 February 2005 - 05:49 AM

Ex: Akkor majd én kezdem a játékot,hogy utolérjelek egy kicsit,mert ha te túl magas szintű leszel én meg túl alacsony,akkor már lehet hogy olyan ellenfeleket kapunk amelyek ellen én nem leszek jó semmire és így egyedül fogsz harcolni.

Amcsi: Csak azért vagyunk majdnem olyan jók ebben,mint az eredeti jobosok,mert vettünk kiegészítő tárgyakat és kiegészítőharcokon feleltünk meg.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#69 User is offline   amcsi 

Posted 03 February 2005 - 10:34 PM

aha, mindössze 4k GIL volt, hogy 13 szintet előre tudjatok abban a jobban, ráadásul ilyen alacsony szinten egy fárasztó harc még nem ér fel egy majdnem ugyanolyan jó extra jobban, mint az eredeti jobotok
0

#70 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 04 February 2005 - 05:26 AM

Látom sehogy sem tudlak más véleményre bírni....ezért kapsz tőlem pár viccet a megfelelő topicban wink.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#71 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 04 February 2005 - 08:43 AM

na majd én megmondom a frankot amcsi az ö psy jük közel nincs ojan jo mint egy eredeti föleg hogy a ppjük csak töredéke egy eredetinek(^^' az ö pp jük hamer kifogy egy eredeti psy korlátlanul használhat bármien psy támadást ^^') amugy amcsi mien kis szintröl beszélsz ex még lép egy és virus négy szintet és elérik a max szint negyedét ami egész jó ja és az elenfelek velük együt erösödnek mert aci könyeb elenfelek és ok is gyengébek aban mi a vices amugy ha magicot akrsz tanulni akor legyen fire magic a köpenyed miat (a fire magicban van pár támadás ami ojan mint a lotusz mind két hejre sebez) ja és virus amcsi jelentkezetek mod examra vagy csak ex jelentkezik és ö lesz a mod ti ezt hadjátok
amugy megsugom dani 25-ös szinten sokkal erösebb volt ha veletek(bermeiktötök) szembe jöne egy vele egy szintü dani föleg ha rossz vagy véged ^^
(senkit ne zavarjon de ezt a hoszu szöveget nem bontom mondatokra)

This post has been edited by Millenium Phoenix: 04 February 2005 - 09:04 AM

0

#72 User is offline   Venom 

• ???...Retekegér :P
  • Pip
  • Group: Felhasználók

Posted 04 February 2005 - 09:14 AM

Fórum RPG miko lessz má? jácaniakarok! biggrin.gif
Ja és assassin leszek csak majd Phoenix elkaplak MSN-en hogy megint begdumájuka skilleket amik alapból kifejlődnek. meg mittom biggrin.gif namajd MSN tongue.gif
0

#73 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 February 2005 - 09:30 AM

Hid el ha rámbizod joban jársz(a skileket)
Ex amit irtál a karidoz kitörlöm mert ara ott nincs szükség

This post has been edited by Millenium Phoenix: 04 February 2005 - 09:42 AM

0

#74 User is offline   Venom 

• Pip

Posted 04 February 2005 - 10:32 AM

QUOTE(Millenium Phoenix @ Feb 4 2005, 08:30 AM)
Hid el ha rámbizod joban jársz(a skileket)
Ex amit irtál a karidoz kitörlöm mert ara ott nincs szükség

Jóde azt azé elmondom hogy assassinak mijen skilljei vannak és melyik mit csináll smile.gif
0

#75 User is offline   amcsi 

Posted 04 February 2005 - 07:21 PM

Phoenix tudja mit tud egy Assassin, mert már irányított olyat biggrin.gif
Phoenix: mégis látom, hogy szanaszét használják a PSI-jaikat. És mióta van nálad olyan, hogy max szint?
0

#76 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 February 2005 - 11:08 PM

amcsi: Szó sincs arról, hogy szanaszét használjuk, csak beosztjuk rendesen a PSY-t, mert elég értékes... És pl. egy Push nem fogyaszt annyit, mint egy Burn vagy egy Freeze... Tehát itt is megvan a támadások erőssége, meg fogyasztása...
Virus: Oké, bár én holnap az se biztos, hogy megyek meetre, vagy csak elég későn, olyan 7 körül ^^' Vagy 8 smile.gif Addig te kedvedre szórakozhatsz smile.gif Nekem már csak egy szintet kell lépnem ahhoz, hogy megkapjam a nagyon ütős cuccost smile.gif Aztán majd összefutunk vhol a játékban, és kicsit irtogatunk 4_1_110.gif Valami rúnát akarok szerezni tongue.gif Majd megölünk egy merchantot vagy valami ilyesmire gondoltam biggrin.gif Csak én most nem túl előnyös helyen vagyok, mert Phoenix országában vagyok ^^' És ott nem tanácsos várost irtani ^^' Majd visszamegyünk oda középtájra, vagy délre, és kicsináljuk az összes mozgó élőlény cuccost smile.gif Tényleg... Ott van az a villa, ahova 8as szinten próbáltam betörni, asszem Xiro városban, vagy hol biggrin.gif Oda most visszamegyek, és bosszút állok azon a rohadékon ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#77 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 05 February 2005 - 05:55 AM

Én akkor addig fejlődni próbálok a templomban és a demon guildben,no meg megkeresem a templomokat.

Amcsi: Most nem azért,de ha múltkori csatában nem idézek a seregre egy protektet,akkor te most sündisznó lennél. Normális esetben 1/10 be került volna az össz pp-mből,de mivel voltam olyan rendes megvédeni,ezért már fullra psy nélkül harcolhattam tovább.Mágiát hatékonyan végül csak a sárkány fejének levágásánál használtam,tehát a csatában csak normál skilleket játszottam. Erre tehát tényleg nem mondhatod,hogy szórtam volna a mágia és psy skilleket.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#78 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 05 February 2005 - 11:45 AM

Virus: Igazad van ^^' Mondjuk nem tudjátok mi vár rátok Phoenix országában, az nagyon durva... A lényeg, hogy van 5 ellenfél, akik egy szinten vannak veled, és különböző jobosok ^^' Ritka kegyetlen ^^' Azért sikerült nyernem, mert tartalékoltam a magicem, és pl. akkor használtam, amikor a csávóka feje mellé kerültem, mert megpróbáltam nekimenni és ellökni... Phoenix azt mondta, hogy nem csinált semmit, kibírta... Akkor jó, oldalra a kezemet, és light beam a fejébe tongue.gif Tehát a normál skillekkel olyan helyzetbe hozom magam, hogy tudjak magicet meg psy-t használni smile.gif Sztem elég hálás dolog tongue.gif És a kis buzi íjász (aki szart sem ér ^^') ellen meg csak a normál skilljeimet használtam, és az hosszú harc volt... Az utolsó támadás volt magic, amivel kivégeztem biggrin.gif Shadow Bolt - új támadásom smile.gif - ami abból áll, hogy egy árnyék megy a csávóka felé, majd ha eléri a csávókát, akkor ilyen árnyék tüskék állnak belé tongue.gif

amcsi: Ha ennyire bajod van a PSY-al, akkor Virus legközelebb nem ment meg téged, és elbúcsúzhatsz a karakteredtől ^^' Na miccólsz? smile.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#79 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 07 February 2005 - 10:40 AM

Aci ne nyavajogj hanem szerez te is PSY-t
ja és amcsi virus iduljatok el a tournament felé legközelebb
0

#80 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 09 February 2005 - 10:45 PM

Phoenix, haggyad smile.gif Neki az a jó, ha csak egy job van, és mindenki bealáz ^^' Ő nem akar erősebb lenni tongue.gif Akkor haggyad, maradjon magának smile.gif Majd megmutatom neki, hogy mire is jó az, hogy kiszenvedsz magadnak még két jobot smile.gif Láthatod, hogy Virussal mi is sokkal nehezebb ellenfeleket kaptunk, amióta megvan a PSY-unk. Tehát ha te is szerzel, akkor neked is minden ellenfeled vagy úgy fog kezdeni, hogy kikapcsolja a PSY-od, vagy csak egyszerűen kicsit durvább PSYokat tud, mint te ^^'
Lehet, hogy te félsz a kihívásoktól, de szerintem sokkal érdekesebb a harc, ha erősebbek az ellenfelek. "Ha harc, hát legyen harc, gyíkarc!" biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#81 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 11 February 2005 - 08:20 AM

Ne szid már nem tehet rola hogy gyík
0

#82 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 12 February 2005 - 11:58 PM

Nem gyík, hanem egy walking-talking penis ^^'
------------------
Amúgy most értem haza nemrégen ^^' Tudom, hogy nem voltam meeten, de fontosabb dolgom volt ma smile.gif - erre mondják azt, hogy kellőképpen titokzatos wink.gif - de jövő héten se biztos, hogy megyek, mert akkor lehet beszervezem a barátnőmet magamhoz estére, mármint hogy itt aludjon nálam ^^' A történéseket majd úgyis megtudom idővel ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#83 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 14 February 2005 - 10:19 AM

Méghogy nálad "alszik,, jó vicc
amugy virus te egy gyilkos vagy és röhögtetésel ölsz hogy idézek
"i reali mean it come oooooooooon she'z a BIG FAT DEARTI BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEACH,,
0

#84 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 15 February 2005 - 05:14 AM

Én mondtam,hogy nem kíméllek tongue.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#85 User is offline   amcsi 

Posted 15 February 2005 - 08:56 PM

nem azt mondom! Ugyanazt mondom, mint a Black Luster Soldier - Envoy of the nemtomminál, hogy be kell tiltani, mert túl erős!
jól van, legyen sok psi meg magic swordsman létünkre, bár nem hiszem, hogy a szörnyek 3x erősebbek lennének, pedig ez 2 extra job, tehát mitnha 3 jobunk lenne
0

#86 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 16 February 2005 - 08:51 PM

Emberállat, próbálj már meg harcolni egy olyan szörnnyel, amivel Virus vagy én szoktunk harcolni ^^' Sztem 10 másodpercig, ha kibírnád ^^' Vagy még addig se tongue.gif Szerezz inkább te is PSY-t meg magicet, és akkor végre befoghatod, mert meg fogod látni, hogy tényleg sokkal érdekesebb velük a játék smile.gif Vagy maradj punci, és ájulj el minden harc elején ^^'
------------
Uchiha Phoenix... Hát te már nem tudod hogy fényezni magadat biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#87 User is offline   amcsi 

Posted 17 February 2005 - 10:04 PM

csak még Phoenix mondta nekem, hogy Dani az, aki rengeteg munkával szerezte be az ő skilljeit, ti meg csak úgy lazán hozzá képest^^
0

#88 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 18 February 2005 - 08:35 AM

Aci az ö skilljei alat azt értetem hogy ismeri az öszes mágia ágat tud psit és swordsman is és mindenböl kifogyhatatlan pontjai vannak
és forbidden magicokat is tud mint tsunami,earthquake,tornado...stb.

Ex:Ez nem fényezés nem tehetek rola Uchihanak születtem biggrin.gif
Amugyy job mint az hogy uchiha sasuke abban nincs fantázia meg amugyis a nevemböl mindenki csak a phoenixet jegyezte meg akor meg nem mindegy mien Phoenix???
0

#89 User is offline   Venom 

• Pip

Posted 18 February 2005 - 12:22 PM

QUOTE(amcsi @ Feb 4 2005, 06:21 PM)
Phoenix tudja mit tud egy Assassin, mert már irányított olyat biggrin.gif
Phoenix: mégis látom, hogy szanaszét használják a PSI-jaikat. És mióta van nálad olyan, hogy max szint?

Hiába irányitotta ha nem ismer pontosan minden skillt amúgy meg Assassin Cross leszek és annak a skilljeit nemhinném hogy ismeri... én ismerem.
csak képet kell találjak róla smile.gif
0

#90 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 18 February 2005 - 03:40 PM

Phoenix: Hát ja igazad van smile.gif Amúgy bocsesz, hogy nem tudok ma menni RPGzni, de be vagyok zárva ^^' Kicsit mindig késtem otthonról (3-4 órákat tongue.gif)
amcsi: Nem hiszem el, hogy nem tudsz leakadni erről a témáról... Amíg nem tudod ugyanazokat a skilleket, mint mi, addig nem kell pofáznod, hogy miért szereztük meg ilyen "könnyen", mert végülis csak mindkét esetben majdnem meghaltunk és pénzt is buktunk volna tongue.gif Az egy dolog, hogy téged megölne egy sima mage, mert lassú a gondolkodásod, és mire kigondolnád, hogy mit kell csinálni, leszedné a fejedet ^^' Mert az pl. nem durva nehezítés, hogy találkoztam egy főellenséggel, és úgy mentett meg egy másik emberke ^^' Mert Push gammával fél másodpercre megtorpand a Fenrir ^^' Aztán az MP turbós light beamemben sétált előre lazán ^^' Fejbeszúrtam a kardommal, és még az sem ölte meg, tehát ez ilyen eléggé Dani szintű ellenfél volt, csak jött egy 60as Psy mókus, és az megmentett... Jó, nem Dani szintű, mert ez neki egy tüsszentés, de akkor sem 24es szinten kell ellene harcolni ^^' Te meg azért kerülsz életveszélybe, mert hülye vagy, és nehezedre esik a gondolkodás tongue.gif Érdekes, hogy 14es szinten nem sűrűn voltak ilyen problémáim, mint neked, mert pl. Slaynt elég csúnyán szétszedtem az arénában, meg se tudott mozdulni, volt két cselekedete, ami sikerült. Az egyik egy bukfenc, a másik meg a futás tongue.gif Te meg belevágtál Virusba, aki leszedte a kezedet XD Pedig én már győztem le magasabb szintű ellenfélt, úgyhogy ez csak a saját tökéletlenséged bizonyítéka, inkább próbálj meg szerezni PSY-t, meg magicet, hogy ne úgy kezdődjön a harc, hogy "amcsi elájult, Virus/Ex mit csinálsz?" ^^' És próbálj meg ne fejjel előre beleugrani a bombákba biggrin.gif Ez egy jó tanács, mert azt a rohadt robotot, meg a büdös impachit benne elég nehéz volt elintézni egyedül ^^' Na mindegy tongue.gif Tehát ha továbbra is bajod van azzal, hogy van PSYunk, akkor pukkadj tovább, aztán durranj ki biggrin.gif
-----------------
Dani azért is szerezhette meg kicsit nehezebben a skilljeit, mert akkor még nem volt kifejlesztve a teljes -<PRPG>- tehát Phoenix csak fejből tudta neki mondani a dolgokat, de mostmár le van vezetve... Ha észrevennéd, nekünk is ugyanúgy jönnek a skillek, mint neked, mert ha te swordsman vagy, akkor ugyanazon szinteken kapod meg a skilleket, mint én, csak én még megküzdöttem két másik jobért is. Ennyi... És Virussal mi szoktunk gondolkozni, hogy mi lenne a helyes megoldás, nem az, hogy "mész mész megdöglesz", mint ahogy te csinálod tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

Share this topic:

• (112 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic