-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Does Monarch still rule our Metagame ???????? - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Does Monarch still rule our Metagame ????????

#1 User is offline   Marcel 

• Senki
  • Group: Felhasználók

Posted 28 April 2007 - 07:19 PM

Sziasztok

Olvastam mostanába sokat a Monarchok-ról és szerintem a nemzeti bajnokságungkon több mit 50% Monarch deck lesz.

Természetesen vannak olyan lapok mint Pulling the Rug, Bottomless Trap Hole és Magic Drain akik Monarch ellen jól műkődnek de mivel magyarországon kevés játékos van nem hiszen, hogy le fognak mondani a Monarchok-ról.

Nagyon sajnálom ezt mert ez úton nem is próbál új decket összerakni az ember és így folyamotosam egy szimtem fogunk maradni.

Van egy két ember aki Strike Ninjával vagy Burn Deckkel játszik de azon kívül nincs nagy külömség a deckek közöt.
Sok mindenki lát Monarck deckek netem a shonen jump eventeken, de azt nem jelenti, hogy rögtön le kéne copyzni msn128.gif .
Megértem hogy Monarchokkal könyen lehet lap elönyt zerezni meg ilyeneket, de ha így tovább nyomjuk tejesen el fogunk felejteni hogy kell decket épiteni laugh.gif.

Megkérek mindenkit aki azt a kis véleményemet olvasta, hogy írjon valamit ehez, amit ő gondol róla, amit kéne változtatni a mi metagamemünkbe.

Hüüüüűűőőőőőőööö
0

#2 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 28 April 2007 - 09:14 PM

Hát, annyira azért nem sok Monarch deck rohangál itt nálunk. Csomó mindenki berak néhány monarchot a deckjébe, de akik híresek a Monarch deckükről, RC és Makk, azok is mindig más decckel jönnek. De gondolom mindenki megpróbál a legerősebb deckjével jönni nemzetire.
0

• Group: Vendégek

Posted 03 June 2007 - 01:37 PM

Egyet ertek avval, hogy a monarchok jelenlete rossz hatassal van a gamera.

En szemely szerint haragszom a konamira a most uralkodo helyzet miatt. Egyreszt felismertek a helyzetet, hogy miota leteznek a Monarchok azota ezek az uralkodo lapok, masreszt a probalkozasaik, hogy mas laptipusokat is jatekba vigyenek szinten a Monarchok malmara hajtotta a vizet. A Malicious/D.draw/CTrooper vonal szinten azt eredmenyezte, hogy ezekkel a lapokkal meg erosebb lett a monarch deck, es sajnos ennek ma nincs ellenfele.

Viszont aki figyelt, annak feltunhetett, hogy hamarosan lesz, megpedig a megujult Beast deck. Hamarosan megjelenik a FOTB-SE, 2 darab igen jo beast lappal (Winged Ryno es Rock Lizard) illetve a japanok egyik kedven lapja, a legendas Green Baboon is megjelenik vegre. Ha elkepzeljuk a 3 momoga, 3 phonex, 3 enc battle ox, 2 rock lizard, 2 winged ryno, green baboon decket, akkor szerintem nyero lesz. smile.gif
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users