-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Új setek - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Új setek Beszélgetés az újonnan kijövő/kijött lapokról

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 15 May 2007 - 12:46 PM

Ma néztem meg, és megvan a biztos tartalma a cp03-nak!

3rd Champion's Pack for the TCG was announced:

As far as known:

[Ultra Rare]
CP03-EN001 Magicians Unite
Normal Spell Card
Activate only if you control 2 or more face-up Attack Position Spellcaster-Type monsters; select 1 of them. The ATK of the selected monster becomes 3000 until the end of this turn. Spellcaster-Type monster(s) you control cannot attack this turn, except the selected monster.

[Super Rare]
CP03-EN002 Spirit Reaper
CP03-EN003 Gravekeeper's Spy
CP03-EN004 Snipe Hunter
CP03-EN005 Dark World Lightning

[Rare]
CP03-EN006 D.D. Assailant
CP03-EN007 Goldd, Wu-Lord of Dark World
CP03-EN008 Manticore of Darkness
CP03-EN009 The Agent of Judgment - Saturn
CP03-EN010 Pikeru's Circle of Enchantment
CP03-EN011 Widespread Ruin

[Common]
CP03-EN012 Fairy Dragon
CP03-EN013 Chiron the Mage
CP03-EN014 Kaibaman
CP03-EN015 B.E.S. Crystal Core
CP03-EN016 Gravekeeper's Chief
CP03-EN017 Wild Nature's Release
CP03-EN018 Feather of a Phoenix
CP03-EN019 Contract with the Abyss
CP03-EN020 Necrovalley

Sajna Manticore, Pikeru's és The Agent szar rarek, de lesz commonban Chiron the Mage és Kaibaman!
És mind a 4 super rare lap gyakran használt, és valszeg nagy sznob értékkel fog rendelkezni, ha valaki kihúz bel??lük^^
0

#2 User is offline   amcsi 

Posted 29 May 2007 - 08:34 PM

Japánban megjelent a Limited Edition 10

Arcana-Force Extra - THE LIGHT RULER
Attrib: Light
Type: Fairy/Effect
Level:10
Atk: 4000
Def: 4000
This card cannot be Normal Summoned or Set. This card cannot be Special Summoned except by sending to the Graveyard 3 monsters you control. When you Special Summon this card, toss a coin; this card gets the appropriate effect. • Heads: When this card destroys an opponent's monster by battle and sends it to the Graveyard, you can add 1 card from your Graveyard to your hand. • Tails: Negate the activation of any Effect Monster's effect, Spell Card, or Trap Card that targets this card, and destroy that Effect Monster, Spell Card, or Trap Card. Each time this card negates the activation of a card or card effect in this way, it loses 1000 ATK.

Blue-Ice White Nights Dragon
Attrib: Water
Type: Dragon/Effect
Level:8
Atk: 3000
Def: 2500
Negate the activation of any Spell or Trap Card that targets this card, and destroy that Spell or Trap Card. When a face-up monster you control is selected as an attack target, you can change the target to this card by sending to the Graveyard 1 Spell or Trap Card you control.

Card-Blocker
Attrib: Earth
Type: Warrior/Effect
Level:3
Atk: 400
Def: 400
This card is changed to Defense Position when it is Normal Summoned, Flip Summoned, or Special Summoned. When a face-up monster you control is selected as an attack target, you can change the selection to this card. When this card is selected as an attack target, you can send up to 3 cards from the top of your Deck to the Graveyard. This card gains 500 DEF for each card sent to the Graveyard this way, until the end of this turn.

Cold Enchanter
Attrib: Water
Type: Aqua/Effect
Level:4
Atk: 1600
Def: 1200
You can place 1 Ice Counter on a monster on the field by discarding 1 card. This card gains ATK equal to the number of Ice Counters on the field x 300.

Demonic Motor Omega
Attrib: Dark
Type: Machine/Effect
Atk: 2800
Def: 2000
During your End Phase, Special Summon 1 "Motor Token" (Machine-Type/EARTH/LEVEL 1/ATK 200/DEF 200) in Attack Position. Once per turn, you can have this card gain 1000 ATK. If you do this, destroy this card during the End Phase.

Konton Genma Armitael
Attrib: Dark
Type: Fiend/Fusion/Effect
Level:12
Atk: 0
Def: 0
"Uria, Lord of Searing Flames" + "Hamon, Lord of Striking Thunder" + "Raviel, Lord of Phantasms" This card can only be Special Summoned from your Fusion Deck by removing from play the above cards on your side of the field. (You do not use "Polymerization"). This card is not destroyed by battle. If this card is face-up on the field, it gains 10000 ATK during your turn only.

Shinjuu-Ou Barbaros
Attrib: Earth
Type: Beast-Warrior/Effect
Atk: 3000
Def: 1200
This card can be Normal Summoned or Set without Tribute. In that case, this card's original ATK becomes 1900. If you Tribute Summon this card by Tributing 3 monsters, destroy all cards your opponent controls.

The splendid VENUS
Attrib: Light
Type: Fairy/Effect
Atk: 2800
Def: 2400
While this card is face-up on the field, all face-up monsters on the field except Fairy-Type monsters lose 500 ATK and DEF, and the activation and effects of Spell and Trap Cards controlled by this card's controller are not negated.

0

• Group: Vendégek

Posted 02 June 2007 - 09:46 PM

Orulok amcsi, hogy nem csak en olvasom a manjyomethunder -t. biggrin.gif

Szoval, a kovetkezo 1 laprol szeretnem a velemenyeteket kikerni:

Spell Stiker (WC07-EN001)
Ez egy nagyon szep Super Rare promo lap. Kepessege a kovetkezo szep magyarul:
WARRIOR/EARTH/3*/600/200

-Lehet Special Summonban letenni azonnal, ha 1 spell lapot a sirbol removba leszunk.
-Mindig direktbe tamadhat.
-Minden battle damage amit ezen a lapon 'keresztul' kapunk 0 lesz, tehat ha leutik vagy atutnek rajta akkor se vesztunk semmit.

Pl. cementel elohozva azonnal removba mehet a cement es ez kijon specialba. Ha a sirba van, akkor returning alivevel visszavehessuk a kezbe, majd a returningot removba es igy is kijon specialba.

Szerintetek fasza?
0

#4 User is offline   amcsi 

Posted 28 November 2007 - 10:20 PM

Japánban ki fog jönni a HETEDIK monarch, ami Light! http://manjyomethunder.twoday.net/stories/4458571/#comments

Eddig annyit tudni róla, hogy 6*, 2400/1000 és LIGHT

Aki eddig nem tudta, a 6. monarch a DARK monarch, amiről ezeket lehet tudni:
SD14-JP001 Wicked Emperor Gaius [Ultra Rare]
DARK/Demon - Effect/6/2400/1000
When this card is successfully Tribute Summon, remove from play 1 card on the field. If the removed card was a DARK monster card inflict 1000 damage to your opponent's Life Points.
0

#5 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Sajnos az államtitok

Posted 29 November 2007 - 10:38 AM

És még annyit hogy Warrior lesz. Amúgy a 6. monarch elég köcsög, mondjuk raiza még ígyis jobb. De ezzel nagyon jó kombó van, removolja magát és sebez 1000-et az ellenfélnek biggrin.gif biggrin.gif
Ó hogy vinne el az Exiled force
0

#6 User is offline   amcsi 

Posted 29 November 2007 - 11:24 AM

Jaja biggrin.gif pedig valaki azt állította nekem, hogy az 1000 az magamba sebződik.

Ez is érdekes lap:
SD14-JP0?? Emperor Order
Continuous Trap
You can negate the activation and effect of an Effect Monster whose effect activated when Normal Summoned. Afterwards, the controller of that monster draws 1 card.

Continuous Pulling the Rug tongue.gif
Ebben a lapban az a poén, hogy lehet saját effectre nyomni, és akkor meg én húzok lapot, vagyis ha le akarok hozni egy Zaborgot, de nincs szörny az ellenfél oldalán, akkor kiválaszthatom saját magam, és Emperor Orderrel lenegálom a saját effectem, és inkább húzok egy lapot tongue.gif Kíváncsi vagyok, hogy ez viszont a summon prior ignition effectekre is lehet-e nyomni
0

#7 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 29 November 2007 - 12:42 PM

Tudom, elnéztem akkor még régebben, már látom h az ellenek sebez.
0

#8 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 03 December 2007 - 09:25 PM

Bocs a dupla post-ért. Pár infó a CP5-ről: http://yugioh.wikia.com/wiki/Champion_Pack:_Game_Five
Úgy néz ki lesz CCV-nk végre biggrin.gif. remélem tényleg benne lesz.
Ahogy néztem DR4 is kapható már jópár helyen, nálunk a holdfénybe nincs még, sztem az igen jó booster nemtom mennyire néztétek, ha esetleg nem akkor: http://manjyomethunder.twoday.net/stories/4308986/
0

#9 User is offline   amcsi 

Posted 04 December 2007 - 01:29 PM

Hú, CCV, de vajon milyen ritkaságban? mindenesetre ha benne lesz a cp05-ben, akkor minden versenyalkalommal megyek holdfénybe cp-ért biggrin.gif
0

#10 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 04 December 2007 - 04:12 PM

Szerintem SR lesz amúgy, rare-re is van esély de sztem inkább SR. Minden esetre az tuti h eléhetőbb ára lesz mint a mostani CCV-nek biggrin.gif.
0

#11 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 07 December 2007 - 02:53 PM

VJMP-JP028 Light Emperor Kreis
LIGHT/Warrior - Effect/6/2400/1000
When this card is successfully Normal Summoned or Special Summoned, you can destroy up to 2 cards on the field. A controller of a destroyed card can draw cards from their deck equal to the number of their destroyed cards. This card cannot attack during the turn it was Normal Summoned or Special Summoned

Tessék az új monarch effectje. Nem okoz lapelőnyt de field controlt rendesen változtatja, nem rossz szerintem. Immortal Bushi-val pláne kemény lesz majd sztem.
0

#12 User is offline   amcsi 

Posted 07 December 2007 - 10:20 PM

hmm elég szarnak tűnik tongue.gif viszont speciálnál is öl
de hogy nem üthet amikor lejön az még szarabb
0

#13 User is offline   Kis RC Adjá' Muffint Gábor 

• Szavak embere
  • PipPip
  • Location:Ki a faszom találta ki a Caps Lockot?? dögöljön meg.:D

Posted 13 December 2007 - 04:56 PM

NA skacok ujra van netem:D
na mind 1 nem ez a lényeg
h ha megnézitek az eddigi Cp k ben a CP03 kodú lapokat akkor rájöttök h azok SR ek
tehát a CCV is az lesz biggrin.gif
na csak ezt akartam:D
0

#14 User is offline   amcsi 

Posted 14 December 2007 - 08:49 PM

Így akartad mondani szerintem: eddig minden cpben a cp0x:002-004ig a SR lapot, és CCV benne van ebben az intervallumban, így valszeg SR lesz :/
0

#15 User is offline   amcsi 

Posted 13 January 2008 - 09:02 PM

Cp05 lapjai úgy tűnik már biztosak:

http://yugioh.wikia.com/index.php?title=Ch...mp;oldid=278410

nincs CCV, de van rare DDV, rare Blowback Dragon, rare Dark Necrofear, rare Pulling, common Hammer Shot tongue.gif
0

#16 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 14 January 2008 - 07:53 PM

Kell SR Trap Dustshoot biggrin.gif.
0

#17 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 23 January 2008 - 02:45 PM

Mit gondoltok az új Phantom Darkness boostiról?
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#18 User is offline   Pöt 

• The Guardian of Anti-Metagame Cards
  • PipPip

Posted 23 January 2008 - 04:02 PM

Szerintem nagyon jók lesznek és csak hogy jobban hangzzon: "The lightning fast return era will return!" pun intended. smile.gif
Nekem már az első ismert secret is nagyon bejön, a Darknight Parshath (statok u.a., mint a másik parshath-é), ami +100 ATK-ot kap minden dark lényért a temetődben és ha leüt 1 szörnyet és removálsz neki 1 darkot a gravedből, akkor húzhatsz 1 lapot. Szerintem nagyon frankó, mert egyrészt sokkal erősebbé válhat, mint bármelyik lény az ellenfélnél és miután leütöd azt, -100 ATK-ért húzhatsz 1 lapot. Ja és persze ne feledjük el, hogy még a returnt is tápolja mindemellett. Szerintem aki tud ilyet szerezni, annak lesz a nyerő deckje. Gondoljatok csak bele, hogy lejön békára úgy, hogy már van mondjuk 5 dark a graveben. (És ez ugyebár az Armageddon Knight segítségével igen valószínű, sőt, akár több dark is lehet bent...) Egyből 2400-as állat és ha leüti az ellenfél scapegoat tokenjét vagy defben lévő frogját, akkor már húzhatsz is 1 lapot és még mindig 2300-as marad. Ja és ugye ott van a remove-ból call dark lényekre, amivel akár egyből vissza is hozhatod az épp removált lényt, hogy üss tovább. (Jobb esetben ez persze egy DMoC vagy Jinzo lesz, ami saját jó tulajdonságát is fogja kamatoztatni. smile.gif )
Vagyis: készüljünk fel, hogy februártól sok dark és removálós pakli fog megjelenni.
Would you like to see my bunghole?

Cseréim
0

#19 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 23 January 2008 - 04:26 PM

Szerintem nagyon jó booster, immortal bushit tartom durvának, habár Dimensional Prison megtud védeni az ütéseitől. De még sok sok jó dolog van benne. Dark creator is egész aranyos.
0

#20 User is offline   amcsi 

Posted 23 January 2008 - 04:58 PM

Remove Call az dúrva.

Darkknight Parshath átüt a DEFen? De még akkor se lenne jó. Monarchok jobbak, mert egyből +1-et kapsz tőlük, míg ennél először sikeresen kell támadnod :/ viszont nem kap Pullingot
0

#21 User is offline   Pöt 

• PipPip

Posted 23 January 2008 - 08:23 PM

Szerintem a Dimensional Prison meg a Bottomless szarok lesznek a következő formátumban, mert mindenki removálni akar majd. A Darknight szerintem meg igenis jó, mert nem túl erős, de nagyon jó effectjei vannak. Mellesleg meg úgyis pucolod a pályát, mielőtt lehozol egy ilyen dögöt, de ha meghal, akkoris még ott van a Dark Creator és társai, akik szívesen visszahozzák, ill. felhasználják másra. Ha meg remove-ba kerül, akkor ott a remove-call. smile.gif
Végre megint újraélesztik a ninjáimat! smile.gif Köszi UDE! smile.gif

Cseréim
0

#22 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 23 January 2008 - 08:32 PM

Még jó hogy most szereztem be 3 strike ninjat biggrin.gif.
0

#23 User is offline   Kis RC Adjá' Muffint Gábor 

• Szavak embere
  • PipPip
  • Location:Ki a faszom találta ki a Caps Lockot?? dögöljön meg.:D

Posted 23 January 2008 - 08:52 PM

Na háll istennek.tongue.gif

0

#24 User is offline   Pöt 

• PipPip

Posted 25 January 2008 - 11:12 AM

Nézzétek csak, hogy mit találtam:

Goblin Zombie
Effect / Dark
Level 4 / Effect
1100 ATK / 1050 DEF
When this card does battle damage to your opponent, send the top card of their deck to their graveyard. When Goblin Zombie is sent from the field to the graveyard, search your deck for a Zombie monster with 1200 or less defense and add it to your hand.

Ez is gondolom secret lesz, de érzem, hogy újra támadni fognak a zombik.

Cseréim
0

#25 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip

Posted 25 January 2008 - 01:45 PM

Na ezis benne lesz? Már marha rég várom ezt a lapot hogy kijöjjön. Elég durva mondjuk.
http://shriektcg.twoday.net/stories/4506727/
Dejó Dark Creator is secret lesz :S.

This post has been edited by Makk: 25 January 2008 - 01:47 PM

0

#26 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 25 January 2008 - 04:43 PM

rohadjon me az UDE hogy más ritkasági fokozatokat vezet be mint japánban. Ez marhára nem fer sad.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#27 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 27 January 2008 - 05:16 PM

wow, ez a phantomos boostersorozat nagyon ütős lessz

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#28 User is offline   amcsi 

Posted 05 February 2008 - 09:40 PM

Nézegetem TCG/OCG newson az új lapokat, amik valamikor ki fognak jönni. Ide írom azokaz, amik megtetszettek:

「ライトロード・マジシ ャン ライラ」
LODT-JP019 Lightlord Magician Leila
LIGHT/Spellcaster/4/1700/200
Change this face-up Attack Position card you control to face-up Defense Position, destroy 1 Magic or Trap card your opponent controls. If you activated this effect, this card's Position cannot be changed until the end of your next turn. While you control this face-up card, during your End-Phase send, 3 cards from top of your deck to the Graveyard.

Lehozod, rögtön az effectjéből defbe rakod és elpusztítasz egy m/t-t. Vagy ahhoz manuálisan kell def-be rakni? akkor nem olyan jó

「ライトロード・ハンター  ライコウ」
LODT-JP022 Lightlord Hunter Raikou
LIGHT/Beast - Effect/2/200/100
Flip: You can destroy 1 card on the field. Send 3 cards from top of your deck to the Graveyard.

Hunter Raikou különösen jó azért, mert a Damage Stepben kicsinálhatsz egy m/t-t az ellenféltől, hogy ne tudja kichainelni

「ライトロード・ビース ト ウォルフ」
LODT-JP023 Lightlord Beast Wolf
LIGHT/Beastwarrior - Effect/4/2100/300
This card cannot be Normal Summoned or Set. When this card is sent from your deck to your Graveyard, Special Summon this card to your field.

Még több hasznosítás a Foolish Burialnak smile.gif Azon kívül a többi Lightlorddal ki tudod dobatni smile.gif

「ライトロード・エンジェ ル ケルビム 」
LODT-JP02? Lightlord Angel-Cherubim
LIGHT/Angel - Effect/5/1500?/2500?
{{Once per turn, during your Main Phase, you can send ? cards from top of your deck to your Graveyard. If a "Lightlord" monster is sent to the Graveyard by this card's effect, you can Special Summon it to your field.}}
*unconfirmed*

a ? azt jelenti, hogy nem tudják mennyi (szerintem), de ha jó nagy összeg, akkor lehet, hogy hasznos lenne speckó deckeknél.

「ダーク・ヴァルキリア 」
LODT-JP027 Dark Valkyria
DARK/Angel - Dual/4/1800/1050
This card is treated as Normal Monster while face-up on the field or in the Graveyard. When performing Second Summon of this card while it is face-up on the field, treat it as Normal Summon. This card becomes an Effect Monster and gains the following effect:
- While this card stays face-up, only once you can place a Spell Counter on this card . For each Spell counter on this card, this card's ATK is increased by 300 Points. Also, by removing 1 Spell Counter from this card, destroy 1 monster on the field.

Breaker, csak szörnyeket öl! Na jó, ez vicc volt, ne használjátok ezt a szart biggrin.gif

「イレカエル」
LODT-JP028 Irekaeru
WATER/Aqua - Effect/1/100/2000
Tribute 1 monster you control. Select 1 "Frog" monster from your deck, and Special Summon it to your field. While this card is on the field, "Frog" monster cannot be destroyed by battle.

Beáldohatja saját magát, hogy pályára hívja Treeborn Frogot smile.gif de ha már nálad van, akkor még tud védeni 2000 deffel

「貫ガエル」
LODT-JP029 Kan Frog (Consideration Frog?)
WATER/Aqua - Effect/2/400/400
This card can attack your opponent directly. When this card successfully attacked directly, if you control a "Frog" monster except a "Kan Frog", you can destroy 1 Magic or Trap card your opponent controls.

Kinn van Treeborn Frog, hozd le ezt a lapot, üss, és pusztítsd el az ellenfél egyik m/t-jét. Ki sem chainelheti, mert Damage Step smile.gif ÉS, ez az efölötti lapot hasznosabbá teszi smile.gif

LODT-JP031 Battery Man - Industrial Type
LIGHT/Thunder Effect/8/2600/0
This card cannot be Normal Summoned or Set. This card cannot be Special Summoned except by removing from play 2 "Battery Man" monster in your Graveyard. By removing from play 1 Thunder-Type monster in your Graveyard, destroy 1 Monster and 1 Magic or Trap card on the field. This effect can only be used once per turn.

Ez akkor lenne viccessebb, ha a Battery Manek kicsit erősebbek lennének. De azért nem rossz az, hogy ez Monarchokat leüt, m/t-ket tud pusztítani, és még Trade-Inelhető is smile.gif

「電池メン-ボタン型」
LODT-JP032 Battery Man - Button Cell
LIGHT/Thunder - Effect/1/100/100
Flip: Special Summon 1 Level 4 or less "Battery Man" from your deck, Graveyard or that is removed from play. Also, if this flipped face-up card is destroyed by battle and sent to the Graveyard, draw 1 card.

Nahát! Ez táp!

「スペーシア・ギフト」
LODT-JP046 Spacia Gift
Normal Magic
Draw 1 card for each face-up "N-Spacian" monster you control.

Kár, hogy a Grand Mole az egyetlen értelmes N-Spacian. De asszem lesz olyan lap is, ami meg tudja változtatni a nevét^^

「ヴォルカニック・クイ ーン」
LODT-JP005 Volcanic Queen
FIRE/Pyro - Effect/6/2500/1200
When this card is played from the hand, you must Special Summon this card to your opponent's field by tributing 1 monster they control. Once per turn, by sending 1 card you control except this card to the Graveyard, inflict 1000 points of damage to your opponent. Also, if you don't tribute a monster except this card during your End Phase, the controller of this card takes 1000 Damage. When this card is Special Summoned, you cannot Normal Summon this turn.

Az egy szörnyes Lava Golem biggrin.gif ki lehet vele csinálni LaDD-ot, de ha egyébként behúzod, az nem túl jó

0

#29 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 10 February 2008 - 01:32 PM

Na most én kissé össze vagyok zavarodva Dark Crusader miatt, hogy hogy is kapja a pontokat.

Addig oké, hogy kihívom, ledobok egy DARK szörnyet a kezemből, kap 400 pontot így lessz neki 2000. De most lehet olyna, hogy következő körben is ledobok egy DARK szörnyet, hogy kapjon újabb 400-at így lessz neki 2400 meg a következő körökben is eljátszom ezt a trükköt, vagy csak egyszer lehet ezt megcsinálni?

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

0

#30 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip

Posted 10 March 2008 - 06:30 PM

Na bazz, láttátok már a Dark Emperor deck listáját? Ha még nem, ittvan?

http://yugioh.wikia.com/wiki/Structure_Dec..._of_the_Emperor

0

Share this topic:

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users