-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: YuGiOh és az AnimeCon - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

YuGiOh és az AnimeCon

#31 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 18 August 2007 - 07:49 PM

NNos, asszem segíthetek ebben...............olyan lapjaim vannka, amilyenekr??l álmodni sem tudtok...................mondom, RENDESEN, PAPÍRFORMÁBAN vannak poénos yugioh kártyáim..................igaz, igen vékony a papír, mivelhogy újságból van, de ki tud ellenálni BATMANnek vagy mondjuk SUPERMANnek?

Amúgy támogatnám az "Eladó noob pakli" ötlete, van vagy 250 fos lapom =)

This post has been edited by SpikeTheFistMan: 18 August 2007 - 07:59 PM

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#32 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 20 August 2007 - 12:08 AM

Nem kamu lapokat akarunk eladni, hanem egy jobb játékosnak nem sokat érő, de egy kezdőnek egész használhatókat... Nem átverni akarjuk az embereket, csak nem feltétlen kell minden csicska kezébe rögtön Jinzo-t adni. Ha megtanulnak egymás közt játszani egy gyengébb paklival, akkor később még egy normálissal is mehet nekik. Nem szeretem, ha félreértenek.

Ennek az lenne a célja, hogy népszerűsítsük a játékot, nem pedig az, hogy rólunk is azt gondolják, hogy gyerekesek, és ostobák vagyunk, hogy így akarunk pénzt szerezni. Ezért is akarom az én részemről ingyen és bérmentve csinálni a dolgot, a Holdfény csinálja a gazdasági részt.

Ha ennyire lenézed a többi embert, nem lennél túl jó társ ennek a versenynek a megszervezésében.
Mi a helyzet? ;)
0

#33 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 20 August 2007 - 10:08 AM

Már bocs, de te is félreértesz engem. Nem akarom senki szemét kiszúrni szar paklival, én csak annyit mondtam, hogy esetleg tudnék adni lapokat, amiket meg is lehet tekinteni a cserelistámon (kivéve a ritkább lapokat).

This post has been edited by SpikeTheFistMan: 20 August 2007 - 10:09 AM

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

0

#34 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 20 August 2007 - 11:30 AM

Első sorban ez a topic inkább azoknak szól, akiket jobban ismerek, és magában a szervezésben segíthetnek. A lapok beadása, és egyebek továbbra sem az én dolgom, az a Holdfényé. Azt max Pöttel beszélheted meg.
Mi a helyzet? ;)
0

#35 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip

Posted 20 August 2007 - 01:29 PM

okés, én csak szóltam, hogy támogatom az ötletet

0

#36 User is offline   Crystal 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 31 January 2010 - 08:55 PM

hogy csinaljatok most a turnamentokat? van valiken mar COSSY number? a yugioh oldalon ot vagytok ugyanugy mint csehek is meg horvatok de nem latni hogy valami valtozna
0

Share this topic:

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users