-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Death Note - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Death Note Gyilkos notesz

#1 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 07 February 2008 - 09:42 PM

Látam a Death Note második részét magyarul. biggrin.gif
A vicc hogy jobb mint amire számitotam. A hangok kicsit furák de aforditás végülis türhető.
0

#2 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 08 February 2008 - 10:00 AM

NEkem meg az volt a poén, hogy kihagyták az első részt: 21:15-kor kellett volna lennie az első résznek, utána a másodiknak, majd 22:05-kor jöhetett volna a CUbix, erre 21:15.kor jött a második rész majd a Cubix............OK, elhiszem, hogy vannak porblémáik a csatornánl, de hogy ennyire ne tudják megszervezni az a nyomorul napi 6 órás műsort........komolyna, egy hónap nme telik el anélkül, hogy ne legyen valami baki....minden tiszteletem a Animax iránt, boldog vagyok meg még sokan mások is hogy van Magyarországon anime csatorna, de ez már röhej

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#3 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 08 February 2008 - 02:41 PM

Nálam is ez volt. Szar a honlap^^'
0

#4 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 09 February 2008 - 08:25 AM

Nos... Phoenix-el egyetértek, hogy a fordítás maga az nem rossz, lehet hogy kivételesen megnézték az animét, mielőtt lefordították volna... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sőt! Kifejezetten jobb, mint amire számítottam, nincsenek benne akkora baromságok, mint mondjuk még anno a Digimonban, amin szétröhögtem az agyam, hogy hogy lehet ekkora kulát csinálni ^^' De ugyebár az ember nem tökéletes, mindig kell lennie valaminek, ami nem jó ^^' A hangok engem jobban szíven ütöttek ezekszerint, mint téged, Phoenix ^^' Nagyon rossz Cryalot.jpg Először is:

Amikor alámondták a dolgokat, túl közel rakták a szájukhoz a mikrofont, mert zúg az egész szinrkon... ^^'

L hangja az egyetlen, ami szerintem el lett találva, meg Ryuk-é elmegy... Light-nak nem olyan szépfiús-stréberes a hangja, pedig a japánoknál ugyanaz szinkronizálja, mint Tamakit az Ouran-ból, és sztem nagyon ott van, de itt elcseszték. Light faterjának olyan a hangja, mintha egy ilyen 80 éves megboldogult öreg bácsi lenne. Oké, öreg, de attól még futkorászik meg lövöldözik, szal annyira nem. Amikor L a számítógépen beszélt... ^^' Na, abból nem lehetett érteni semmit ^^'''' Először az egész szinkront át kéne futattniuk egy zajszűrőn, aztán lecserélni a szinkronszínészek 90%-át, még úgyse vennénk annyira észre, hisz még csak az első két részt adták le ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#5 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 09 February 2008 - 04:43 PM

igazűbol nagy részben egyet értek csak most megprobáltam kevésbé kemény hozá álni. ^^"
0

#6 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 09 February 2008 - 07:23 PM

Biztos nem volt pénzük stúdióra, ezért a Microsoft Hangrögzítőn vették fel a szinkront biggrin.gif
0

#7 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 10 February 2008 - 11:02 AM

De komolyan... Megnézel egy Death Note részt, és megnézed a Reign of Mayonnaise-t, és rájössz, hogy mi jobban oldottuk meg a hangot, mint ők biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#8 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 10 February 2008 - 12:32 PM

hát L számítógépes hangjánál télleg nagyon koncentrálni kellett, mint rövidlátónak céllövészeten, wacko.gif de szerintem anniyra nem rossz......igaz én nem is nézek/néztem annyi animét mint ti.

Bónuszként még egy kis YGO-DN mix:

This post has been edited by SpikeTheFistMan: 11 February 2008 - 11:18 AM

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#9 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 27 June 2011 - 05:11 AM

A legjobb jelenet egész animében XD
mintha kutyaszarba lépne

-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users