-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Hírek - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Hírek ide kerülnek

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 09 November 2004 - 09:30 PM

2007-Április-13
FÓRUM UPGRADE SIKERÜLT! Még béna skin van, de csinálok vele valamit. Néhány mai hozzászólás elveszett, de ha akarjátok, átküldhetem, amit írtatok, hogy megint ki tudjátok írni. (Message from Rictoo (amcsi's brother): WHERE THE FUCK ARE THE CREDITS TO ME!? I UPDATED IT biggrin.gif)

2007-Április-4 12:00
ExVeemon visszatért közénk!

2007-Március-13 20:37
A BEMUTATKOZÁSOK topic elköltözött az Általános Yugioh alfórumról ida a Fórum és Honlap alfórumba.

2007-Március-12 18:47
Új dirr smiley a fórumon dirr.gif
Úgy érhet? ell, hogy két kett?spont közé írod, hogy dirr dirr.gif

2006-December-20 20:30
ExVeemon többé nincs a fórumon, így ne is szóljatok hozzá. Ne kérdezzetek róla a fórumon.

2006-September-22 20:07
Megjavítottam a fórumot, és Revillo Phoenix visszakerült a Felhasználok csoportba

2006-May-10 15:23
Eleg gaz dolog tortent a forumon. Revillo Phoenix, akit megbiztam Admin jogokkal, letorolt engem a forumrol. Nos ennek kovetkezmenye az lett, hogy visszahoztam az Admin jogaimat, Phoenixrol meg leszedtem minden Admin es Moderator jogot, es most a Looser nevu Groupba kerult, ahol meg kevesebb joga van, mint egy rendes felhasznalonak. Uzenem neki, hogy ezt nagyon, NAGYON nem kellett volna, es mostantol az Admin jogrol ne is almodjon, rendes felhasznaloi jogokat meg majd egyszer kap.

2006-February-22 2:23
-Szigorítottam azon, hogy hány hozzászólás kell, hogy több kék karikád legyen a neved alatt
-30 hozzászólástól lesz most már egy topic "Hot Topic" 15 helyett
-PRPG alfórum most már nem kap külön skin-t

2006-January-26 21:37
Na felraktam azt, amit Vírus kért: Most már megnézheted más profiljában, hogy mikor volt fent utoljára.
+Új id? és dátum formába raktam át a régit, most szerintem egy kicsit átláthatóbb lett, és nem 12, hanem 24 órás.

2006-January-15 16:29
Új "Bump this topic" opció!

Hogy az mit jelent?
Azt, hogy ha azt megnyomod, akkor feldobja a Témalista tetejére azt a Témát, amiben rákattintottál, és olvasatlan Témaként jelzi.
Ez arra jó, hogy most már ha valami újat hozzáírsz a hozzászólásodba, akkor nem kell aggódni amiatt, hogy nem veszik észre.
De figyelem: NEM FÉLREHASZNÁLNI!
Mikor szabad:
-Ha te vagy az utolsó hozzászóló
-Ha hozzáírsz még valamit a hozzászólásodba
<span style='color:red'>MIKOR NEM:</span>
-Ha nem te vagy az utolsó hozzászóló
-Ha nem írtad át a hozzászólásod
-Ha csak átírtad a hozzászólásod, de tulajdonképpen nem írtál hozzá újat

Ezt leginkább azért raktam be, hogy el lehessen kerülni a dupla hozzászólásokat. Remélem be tudjátok ezeket tartani, és jó fórumozást kívánok mindenkinek.

(Új hírek kerülnek fölülre!)

This post has been edited by amcsi: 14 April 2007 - 12:53 AM

0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users