-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Hírek - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Hírek Az adminok közölnivalói és egyéb hírek a játékkal kapcsolatban

#1 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 02 July 2008 - 09:54 PM

Itt olvashatjátok az esetleges történéseket, híreket, bizonyos esetek megindoklását (persze, csak azt, ami publikus).

Nagyon kérlek benneteket, hogy ezt a topicot mindig nézzétek meg, miel?tt akármilyen játékra vonatkozó kérdést tennétek fel. Gondolok itt ilyenekre, hogy "Miért nem megy most a játék?"... Ide esetleg beírhatja valamelyikünk azt, hogy nyaral, dolgozik, beteg az aranyhörcsöge, vagy levágták a kezét (azt nem tudom, hogy akkor azt hogy írja be... ^^') ilyesmi. Így meg se kell kérdeznetek! wink.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#2 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 23 July 2008 - 09:51 PM

Nos, örömmel jelenthetem be, hogy a játék beindult! Egyel?re úgy néz ki, hogy a játékrendszeren nem sokat kell majd változtatni, ugyanis eddig elég m?köd?képesnek t?nik! Majd a helyszínekre ki fogok találni még egy funkciót, de az eddigi rendszerben egész jól lehet tolni. Ma 4 játékos megkezdte a játékot, a többiek siessenek az el?történettel és a jellemrajzzal, hogy csatlakozhassanak!
Mi a helyzet? ;)
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users