-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Naruto - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (16 Pages)
  • +
  • « First
  • 14
  • 15
  • 16
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Naruto Egy jó anime.

#451 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Moderátor

Posted 30 March 2011 - 07:16 PM

még nem tettem meg direkt, mert még nem olvastam el az újat.

Na megnéztem és nincs új még ,tehát megnyitottam:

1, Pain alatt kit értesz? XD (ugyebár több testről beszélünk)

2, Mert egy béna faszgeci...azért.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#452 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 30 March 2011 - 08:51 PM

Jó, a rendes Pain-t értettem, Nagato-t
Mi a helyzet? ;)
0

#453 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 22 June 2011 - 11:00 PM

Posted Image
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#454 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 19 July 2011 - 02:23 PM

Rájöttem, hogy a Naruto igazából egy rejtett kampány a doppingolt sportolás ellen. :D De most komolyan :D Az anime üzenete az, hogy a doppingolt sportolók mind seggfejek :D De akkor nézzük részletesen:

Naruto:
- alapvetően nem túl tehetséges, csak kitartó
- kapott egy szart magába születésekor, ami folyamatosan ki akarja nyírni
- nagy nehezen megtanult pár technikát, amivel végül szétrúgta mások seggét
- egyedül kifejlesztette a Rasen-Shurikent
- megtanulta a Sage Mode-ot
- megtanulta kontrollálni a démon koxot, tehát várat épített a szarból

Faszuke:
- kapott egy kibaszott jó cuccot születésekor (Sharingan)
- alapból tehetséges, mindent gyorsan tanul meg
- már kicsi korában ismert egy rakás technikát, és még a Chidorit is megtanulta
- viszont mivel egy hisztis kurva, ezért elege lett abból, hogy küzdeni kell az eredményekért :D
- elment Orochimaruhoz, kapott egy bogyót, amitől lett Cursed Seal lv2-je meg 3pöttyös Sharinganja -> nem tett érte semmit, csak verte a faszát egy hordóban
- oké, itt megtanult pár cuccot, többnyire 4 féle Chidorit, speedet meg summont + kapott egy kardot (véletlenül se küzdött meg érte)
- következő erejét abból szerezte, hogy felszívta a félhulla Orochimarut, aki lábra se tudott már állni :D
- ezután következő erejét Itachitól kapta, aki szándékosan megdöglött neki, hogy legyen Mangekyou Sharinganja, plusz beültette az összes általa ismert technikát
- következő erő abból jön, hogy elbaszta még azt is, ami van, tehát be kell ültetni neki Itachi szemeit, hogy erősebb legyen, meg ne legyen vak :D
- és a végén úgyis ő fog meghalni XD

Szóval gyerekek, jegyezzétek meg, a doppingolás csúnya dolog! :D Ja, és tegyük hozzá, hogy eddigi 440 rész alatt Sasuke 2, azaz KETTŐ harcot volt képes megnyerni :D (Naruto ellen egyszer, meg Deidara ellen, Itachi ellen igazából nem nyert, mert az a farok szándékosan veszített)
Mi a helyzet? ;)
0

Share this topic:

• (16 Pages)
  • +
  • « First
  • 14
  • 15
  • 16
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic