-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Szabályok - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Szabályok Minden fórumrészhez kivéve PRPG

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 09 November 2004 - 09:31 PM

Ide írom a szabályokat amiket be kell tartani.
Megszegésük figyelmeztetéshez, majd akár banhoz is vezethet.
Nem azért találom ki, hogy legyen valami, és hogy kimutathassam milyen ügyes Admin vagyok, csak egyszer?en rendet szeretnék, és ha anarchia lenne, akkor el?bb-utóbb káosz lenne. Nem vagyok az a típikus sznob moderátor, mint más fórumokon, hanem egy toleráns, jóindulatú mod, és kérlek legyetek szívesek, és tartsátok be a szabályokat a kedvemért^^
--------------------------------------------------------------------------------------

FIGYELEM: ami át van húzva, szabály, az ideiglenesen nem érvényes. Most éppen a bumpolásról és a 2x hozzászólásról van szó. Helyette most az a szabály van, hogy ha 24 óra alatt nem szólnak hozzá a hozzászólásodhoz, írhatsz új hozzászólást a sajátod alá (2x hozzászólás). Ez addig érvényes, amíg nem szerzek Bump patchet a fórumhoz.
  1. ez egy fórum, és alap fórum szabályokat tarts be, mint pl. ne offolj. Amit írni akarsz, azt az annak megfelel? topicjába írd. Akkor nyithatsz új topicot, ha azzal kapcsolatos topic még nincs.
  2. Nem írhatsz 2x egymás után! Aki 2x ír egymás után, azt figyelmeztetem akár ugyanabban a témában a közösbe is, és összevonom neki, de aki ezt sokadszorra játssza ezt el, az figyelmeztetést kap! Ha már 3x vagy többször írsz egymás után, akkor az els?n kívül az összeset habozás nélkül törlöm, nem érdekelvén mennyire fontos volt.
    Ehelyett: "Bump this topic"
    [comment]http://tfd.nationvoi...images/bump.gif[/comment]
    a Téma látószögben (ahol láthatod a hozzászólások), ami azt csinálja, hogy rögtön feldobja a témák tetejére azt a bizonyos témát, és olvasatlannak jelöli. Szabályai a 3. pontban.
  3. Mikor szabad 'Bump this topic'-olni:
    -Ha te vagy az utolsó hozzászóló
    -Ha hozzáírsz még valamit a hozzászólásodba
    MIKOR NEM:
    -Ha nem te vagy az utolsó hozzászóló
    -Ha nem írtad át a hozzászólásod
    -Ha csak átírtad a hozzászólásod, de tulajdonképpen nem írtál hozzá újat
  4. Beszélhetsz csúnyán, de mértékelten, és a másikat meg végképp ne káromkodd ki. (Szar, pöcs, baszik, bazz, baszni, pöcs, pina nem számítanak csúnya szavaknak, a csúnyábbakat hagyagoljátok!)
  5. Topicok, melyek arról szólnak, hogy a moderátorok szarok, vagy a fórum szar stb. azonnal törlésre kerülnek. Panaszkodni, véleményt mondani a TFD Fórum topicban lehet
  6. Ne spamelj! A spam azt jelenti, hogy stupid pointless annoying messages, magyarul hülye értelmetlen idegesít? hozzászólások. Nem szeretnék ilyen hozzászólásokat látni, hogy "szerintem is", meg "fúj az hülyeség" stb.
  7. Maximum aláírás szélessége, hogy 1024x768-as felbontásban ne nyújtsa ki a táblát. A vizszintes méretre nem szabok határt, de jogunk van rád szólni, ha szerintünk túl magas.
  8. Ne szídd a moderátorokat! Ha nem tetszik neked valami bennünk, akkor küldj privit nekem, vagy egy másik aktív modhoz, és ott beszéljük meg.
  9. Ne zaklasd Phoenixet a helyesírása miatt, nem tehet róla, diszgráfiás.
  10. Ne szídd a PRPG-t (Phoenix Role Playing Game) a közösben, se priviben, csak magadban (A Chidori er?s)
  11. Ha észreveszel valahol szabálysértést, írd ebbe a topicba, küldd priviben, vagy használd a 'Report' gombot.
  12. Nem tudsz saját hozzászólást törölni, de kérvényezheted, hogy én vagy a moderátorok töröljék neked. Ha id?ben szólsz, hogy véletlenül szegtél szabályt, vagy kés?bb jut eszedbe, hogy hülyeség, amit írtál, és inkább töröltetni akarod, akkor szólj nekem vagy az adott alfórumon egy tetsz?eges moderátornak. Ez azért van, mert volt olyan eset, hogy rászóltam valakire, hogy szabályt szegett, erre letörölte a saját hosszászólását, elt?ntetve a bizonyítékot, és tagadta, hogy bármit is írt volna.
    Egy ember nem szólhat többször egymás után, kivéve, ha legalább 1 nap eltelt azóta, és elég érdekes az új hozzászólása (Nem akarok 6 egymás után lév? egysoros hozzászólásokat ugyanattól az embert?l úgy, hogy senkit nem érdekli)
  13. Szabad többször egymás után írni, de csak, ha új mondanivalód van. Lehet?leg ne óránként tedd.

This post has been edited by amcsi: 29 June 2008 - 01:08 PM

0

#2 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 31 January 2005 - 11:27 AM

Egy ujab szabáj inentöl bárki aki basztat a PRPG-n belül atol rövid uton megszabadulok!

This post has been edited by Millenium Phoenix: 04 February 2005 - 08:11 AM

0

#3 User is offline   amcsi 

Posted 31 January 2005 - 09:21 PM

buktad, ezen a részen én vagyok op és te nem beszélsz csúnyán smile.gif
Te csinálhatsz külön szabályokat a PRPG fórumrészhez
0

#4 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 February 2005 - 08:10 AM

aci egy dolgot kifelejtetél azt hogy itt én is opos vagyok ami azt ileti én mindenhol opos vagyok ugyhogy még mindig azt teszek amit akarok biggrin.gif
0

#5 User is offline   amcsi 

Posted 04 February 2005 - 07:13 PM

te felejtettél el 2 dolgot: egy részt: a hírekben amúgy is csak én voltam op, másrészt te kiléptél a TFD-ből, ezért nem kell neked többet opot adnom. A PRPG-ben vagy op viszont, de azért azt sem kell kihasználni
0

#6 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 07 February 2005 - 11:44 AM

Nézd meg mit irtam ugy döntötem nem léptem ki amugy sem léptem ki soha csak terveztem az átalakitást de mivel ugy döntötem maradok külön csinálok rpg klánt
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users