-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Phoenix Film Project - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Phoenix Film Project A vizsga filmem

#1 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 12 December 2010 - 07:07 PM

Gondoltam közbe re openelem eszt a topicot mert még szükségem lehet rá.
A szereplök légyszives tegyenek valami jelentést arol hogy hogy ál a cucuk. ( Mivel a forumal elveszet a topic elvesztetem pár infot pl hogy ki mine forgatási hejszint vagy keléket ajálot fel ugyhogy ha bárki emléxik iesmikre aszt szivesen fogadom. A txtmben csak aszt irtam le hogy meik kelék / hejszin hogy alakul de a kit aszt ki felejtetem...buta módon. )
0

#2 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 12 December 2010 - 09:09 PM

Megvannak
Kabát (ami a tied) megvan.
Nadrág (ami a tied) megvan.
(Pimp :D) ing, megvan.

Hiányzik
Mage bot
Kötél
0

#3 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 December 2010 - 09:48 PM

That was all but useful cuz I know that mcuh already. :P

This post has been edited by Revillo Phoenix: 12 December 2010 - 09:48 PM

0

#4 User is offline   amcsi 

Posted 12 December 2010 - 09:48 PM

hát bammeg, csak azt tettem, amit mondtál :P
0

#5 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 December 2010 - 10:07 PM

I ment information that isn't obvious that I know it. You know I know all that. Ez föleg ara vonatkozot amik eben a topicban letek fel ajálva a rági forumon. Amikhez ano segitséget kértem.
0

#6 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 13 December 2010 - 08:03 AM

továbbra is van orvosi köpenyem.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#7 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 13 December 2010 - 10:54 AM

Igen Virus I like that a lot. Az majd valszeg kelleni fog ha lehet.
0

#8 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 13 December 2010 - 11:10 AM

vajon ki kéne mosni vagy így is jó? (csak pár savcsepp van rajta...nem is látszik igazán)
de kivasalni ki kéne az tutti :D
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#9 User is offline   amcsi 

Posted 21 December 2010 - 05:04 PM

Engem ki lehet húzni a szereplők listájából, mert kiléptem.
0

#10 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 December 2010 - 05:11 PM

You told me that already. So why is this post neccesary exactly now?
If you have anything to say then tell it to me personaly. I would expect an adult to be able to comunicate private maters privatly instead of shuting down all comunication lines.
0

#11 User is offline   amcsi 

Posted 21 December 2010 - 05:33 PM

Sorry, múltkor azt a benyomást keltetted, hogy túl hülye vagy, hogy felfogd, ezért a biztonság kedvéért ide leírtam mégegyszer. Különben is, ez publikus info. És én meg egy nem elmebeteg embertől elvárom, hogy ne zaklasson chaten, majd folytassa azt telefonon.
0

#12 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 December 2010 - 07:35 PM

A filmemel kapcsolatban az publikus amit azá teszek.
Ha továbra is sértegetsz ien komentekel mint hülye és elmebeteg az nem segit megoldani a dolgot és én ismét egy felnőt inteligens embertöl elvárom hogy meg probálja megoldani a problémákat ahejet hogy elbujna elölük. Ahoz pedig nyitva kell tartani a komunikáciot akor is ha kelemetlen. A kelemetlenség és föleg a probléma nem mulik el atol hogy nem foglalkozol vele.
( Felfogás =/= elfogadás )

Mielöt / Miközben irtad a legujabb postod én eszt gépeltem:
Ha mindenkép publická akarod teni akor:

Előtörténet:
amcsival kurvára ösze vesztünk.
A lényeg nagyábol az hogy kitalálta hogy le vágja a haját viszont nekem a filmembe hoszú haju karakterként van bent.
Fojamatosan meg fenyegetet meg ienek hogy nem érdekli hogy le tudom e forgatni a jeleneteit vagy sem ő levágja a haját nagyon rövid időn belül. Aperently ojan 28-30adikáig adot volna időt hogy le forgasam az öszes jelenetét ugy hogy mindegyik tökéletes szoval nem kell késöbb ujra veni és ez a határ idő marad még akor is ha ön hibámon kivüli okokbol nem sikerül tartanom ( időjárás meg hasonlók ).

Mikor el kezdtem az egészet mindenkinek aszt montam hogy csak akor válalja ha komojan is gondolja és hajlandó csinálni amig nem végzek vele ( ami suli év végéig tartot volna ). Aki az elején aszt monta hogy inkább nem az nem is akora baj. Eben az egészben az egyik fő idegeségi forás nekem az hogy direkt barátokat kértem meg mert egy barátol elvárható számomra hogy segitsen a barátján. Az én szemszögemböl amcsi visza élt a bizalmamal.

Ezen kivül már igy is nagyon le vagyok maradva az ütem tervel és aligha engedhetem meg magamnak hogy most kezdjek el keresni valaki mást a hejére föleg hogy kifutotam azokbol az emberekböl akiket megfelelönek gondolnék. Ezen kivül anyámtol edig mindig ieneket halotam hogy miután végeztem eben a suliban huznom kell dolgozni és megélni meg ienek szoval ez az utolsó eséjem hogy csináljak valamit mielöt a munka megeszi majd az öszes időmet az életemböl ( Mert a munka amenyire én tudom igy müködik ). A suliban is álandoan aszt halom hogy növekednek az elvárások mert köszpontilag átveték a sulit és sokkal több tételünk meg minden szarunk lesz és csomot kell majd tanulnom ugyhogy nem lesz idén se sok időm még ere a filmre se nemhogy másra. ( Plusz a tanáraim már év elején aszt monták hogy szerintük túl sokat válaltam alapbol. ) A nyolc milió iránybol jövő presure hatására overreacteltem mert ugy gondolom/tam hogy ha még egy gixer be üt az amugy is döcögösen haladó ütembe akor már semikép nem leszek kész és meg bukok a gecibe és nincs több eséjem ugyhogy papír és referencia anyag nélkül kell instant munkát keresnem ami csak szar munka lehet ami meg pecsételi az életemet végleg hogy fos lesz.

Obiously e miat meg probáltam amcsit ráveni hogy halasza el legalább adig a haj vágást amig fel veszem a jeleneteit ( bele értve a lehetöség fentartását hogy az időjárás meg hasonlók kibaszhatnak velem hogy még joban el csuszon a dolog ). Amcsi halani se akart eröl ami tovább erösitete benem aszt hogy ez elégé a baráti kód elen meg hisz az hogy a haja most vagy vagy pár hétel késöbb változik meg nem nyom sokat a latba. Senki nem fog emlékezni pontosan mikor vágta le de az én szemszögemböl neki értékesebb volt a hiusága mint a teknikailag már könyörgésem hogy adjon még egy kis extra időt. Ezel felbaszta az agyam és tovább tetézte a problémát és over reactiont. ( Amcsi maga ahogy látom valami ojasmire overreactel hogy valaki monta neki hogy roszul ál a haja és most szent küldetésének érzi hogy azonal meg kell változtatnia. Mintha a haj tené az embert. Meg hogy etöl majd neki csaja lesz. -> Eböl jött a ruha téma is igazábol. )

Ezután az uj fenyegetése az lett hogy nem csak le kell forgatnom minden jelenetét 30.-ig. De kb mérges sem lehetek rá azért mert szerintem csunyán átvert külömben tejesen kiszál. ( Tegnap is ő maga hozta fel egyáltalán az egészet azal hogy miért ma akartam forgatni miért nem tegnap amire volt okom amit kis delayel meg is osztotam vele. Any way ő kezdet el kötekedni és idegesiteni most ami kiváltota belölem hogy viszonoztam baszogatásal a dolgot jelezve amiket irtam már. ) Ere megmontam neki öszintén hogy most hazudhatnám aszt hogy nem fogom baszogatni e miat többet és nem leszek mérges de ez obviously hazugság lene és én öszinte ember vagyok. Szoval meg montam neki hogy persze hogy mérges maradok. Ere ő kijelentete hogy akor fogja magát és kilép. Overreacting on his part. Ez számomra már mindenek a teteje volt mert ez már nem elég hogy kibaszás de logikátlan is hisz ha kilép azal nem aszt éri el hogy a probléma eltünik hanem csak még tovább tetézi aszt mert még jobban kibaszik velem. Edigre már 4X felkináltam a vita fojamán a lehetöséget hogy ok akor oldjuk meg 30-ig és utána felejtsük el az egész problémát mert már anyira fájt a fejem és frusztráló volt hogy igazábol már gondolni se akartam a problémára csak legyen már vége ( ez magában foglalta aszt is hogy nem baszogatom meg minden. Aka meg kapot volna amcsi MINDENT amit kért ) de neki már ez se tetszet hanem csak kb át ált ara a módra hogy mindegy mit mondok "fuck you". Asztán ki lépet mindenböl / le banolt mindenhol. Szoval szoba álni se hajlandó velem. Etöl be rage-eltem mint a kurva élet.

Nagyábol ez a story. ( Az én szemszögemböl. Obviously amcsi szemszögéböl máshogy hangzana mert ő aszt emelné ki hogy szerinte én miért vagyok fasz mig én csak aszt tudom ki emelni szerintem ő miért volt fasz. )

----------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------

Jelenlegi hejzet:
Anyámal utána meg beszéltem a dolgot.
Ő monta hogy szerinte igazábol mind keten hibásak vagyunk mert egyikünk se értheti meg a másik áláspontját hisz nem vagyunk a másik hejében és nem érezük a lelki világát. ( Pl amcsi nem értete meg miért fontos nekem a hoszu haj a karakter-re csak aszt monta rá hogy szerinte az is tökéletesen ok. Anyám és az én véleményem is az ere hogy mivel ő sosem csinált kb semien kreatív müvészi tevékenységet igy nem érezheti át hogy egy alkotó müvésznek mien fontos hogy amit alkot az meg egyezen a viziojával / elkébzelésével. Én meg nem értem meg miért lehet enyire halaszthatatlan egy hajvágás. ) Elismerem mind keten overreacteltünk. Én a sok presure miat amit minden iránybol kaptam. Amcsi meg gondolom szintén valami hasonló miat csak neki a kinézetét presurölték.

Utána anyám aszt is monta hogy igazábol szerinte mindketen alszunk rá egyet asztán meg fogjuk oldani a dolgot hisz nem véletlen vagyunk legjobb barátok 10+ éve. Gondoltam igaza van és majd lenyugszik ő is meg én is és el simitjuk a dolgokat de még mindig nem válaszol semire amit ano irtam neki / letiltva vagyok nála mindenhonan szoval aperently már nem hajlandó velem szoba álni ami szerintem elég szomorú hogy egy ien kis baromságot elég nagynak tart ahoz hogy töbet ne áljon velem szóba.

Felajálota aszt hogy szerez nekem jó hoszú parokát ami pl nekem nem fordult meg a fejemben mert edig minden paroka amit látam ami nem kikurt sokba kerül az ránézésre anyira fake volt mint egy mű fasz. :D
De szerinte lehet szerezni olcsoért ojat ami jól néz ki és hajlandó rá pénzt adni ( mivel nekem nincs ) és ő ugy gondolta hogy majd miután lenyugodtunk és elsimitotuk a dolgokat amcsival akor majd amcsi bele fog meni aba hogy levágja a haját és parokával fog szerepelni a filmben. Ismételten ugy gondolom anyám elég jó megoldást talált ki ( Én respectelem az anyámat mint okos ember nagyon sokszor csak kicsit hisztisnek tartom amit ő is tud. ) viszont ha amcsi nem hajlandó velem szoba álni / tarja az epic megsértödöt álapotot akor eszt a lehetöséget is kilövi.

Plusz anyám rájöt hogy ez a sok presure nem tett jót a dolgoknak ugyhogy revilelte nekem hogy de igazábol hajlandó nekem adni haladékot mielöt kibasz az utcára ( pl vanak filmes ismeröseing és monta hogy hátha rá tudja öket veni hogy náluk tanuljak / ingyen dolgozak hogy egyáltalán meg ismerjenek a szakmában meg hogy valahol el tudjam kezdeni és adig még pl supportál engem. ). Ez jól eset és le vett terhet a válamrol ugyhogy etöl még inkább meg nyiltam ara hogy ne legyek anyira ideges az egész miat. ( Plusz az egész már aniyra idegesiotet mint montam hogy kb törölni akarom a memoriámbol hogy valaha megtörtént. Egy 10+ éves barátság nekem több eszmei értékel rendelkezik. )

----------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------

Ending note:
Én nem vagyok túl epikusan haragtartó...sőt.
Szoval I'm not above forgiving but as it stands now I can only percive amcsis lack of comunication to find solutions as that he thinks he is above it.
In wich case my comment is: Grow up. A sértödösdi nem ér enyit.

Edit:
És most minna no peacet halgatok mert ez random megnyugtat most. XD

Edit 2:
Én be ismertem az én hibáságomat a dologban és ki nyilvánitotam hogy fentartom a lehetöséget a békülésre. Teknikailag csak ezért voltam edig ithon és aperently amcsi nem válaszol ere szoval akor én most lépek mert egyébként már jó pár órája Lucával kéne lenem csak gondoltam most fontosabb meg probálom eszt resolválni. Én szerintem minden tölem telhetöt meg tetem az ügy érdekében.

Akinek kedve van felölem mostmár commentálhatja a történteket meg ienek söt még szerintem kiváncsi is vagyok a véleményetekre. :P

Edit 3:
Nah beszéltem amcsival telefonon és ugy látszik problem solved ( Ő is jön oda ahova indulok / már majdnem ott van ezért nem válazsolt itt. )

This post has been edited by Revillo Phoenix: 21 December 2010 - 08:06 PM

0

#13 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 21 December 2010 - 11:12 PM

Nem szeretném elolvasni a postot mert elég hosszú és most más dologm is akad (esetleg holnap mikor melóhelyen épp nincs jobb dolgom)

Amit hozzáfűznék és remélem senkiben nem lesz érte harag:
1, amcsinak joga van akkor levágni a haját amikor akarja. Ok, hogy a filmedhez kedvezőtlen, de azért el kell fogadni.
2, Nem akarlak megsérteni, de én a helyedben már elkezdtem volna a filmet. Persze nem vagyok minden kötelességeddel tisztában. (az ősz jobb mint a hideg tél, tudom hogy a tavasz/nyár mégjobb de nem jó halogatni sokáig valamit ha kész a fejben a terv, ha nem kész az persze más dolog)
3, Ne vesszetek össze ilyen semmiségen. Phoenix, az elkerülés egy megküzdési stratégia a kellemetlen helyzeteknél. Lehet amcsit hirtelen érte a reakciód és kellett neki egy kis idő hogy alkalmazkodjon az új szituhoz, de mivel nem engedted és így nem működött a megküzdési stratégia. Az ezáltal okozott stressz vezet ilyenekhez.
4, amcsi, nem tudom mikor határoztál így a hajad kapcsán ( engem mondjuk érdekel hogy fogsz kinézni, már megszoktalak :-D ), de ha ennyire fontos +/- egy pár hét nem jelenthet túl nagy gondot ha tudod hogy Phoenixnek mennyire fontos.

Végszó, sztem egy elég egyszerű szituáció amit esetleg megtárgyalni/elfogadni máshogy kellett volna eszkalálódott.
Ha megdugná a barátnődet, na akkor megérteném a neheztelést :D

---------
ahogy olvasom mindig kiegészítem:

UI1: a munka nem eszi el az életedet, nekem pl megadta a szükséges rendszert az életembe amit hiányoltam. A suli jobban megeszi az életet, mert ott folyamatos stressz alatt állsz általában (leadási határidők, sok tanulás a vizsgára, vizsga, nem tudod jó szakot választottál-e, nem tudod elvégzed-e, nem tudod tudsz-e valamit kezdeni vele, baszogatnak szülők, nagy versenydrukk stb.)
A munkahely ehhez képest egy pihenőoázis nekem :D

UI2:"papír és referencia anyag nélkül kell instant munkát keresnem ami csak szar munka lehet ami meg pecsételi az életemet végleg hogy fos lesz."
And my Life would be ruined! (ez úgy hiányzott)
De nem kell ennyire merevnek hinni a munkapiacot. Apám gépészmérnök és egy erdőmérnöki munkára ment és felvették (kettőnek semmi köze). Én környezettanos vagyok mégis informatikai munkát végzek. A munkapiacon mikor írják mit akarnak...az nem mindig az amit tényleg akarnak, nem ismernek személyesen és nem ismerik a képességeid, ezért is jó a személyes interjú (persze vannak emberek akiknél meg pont ez a hátrányos, pl aki nem szeret/nem tud beszélni) Ezt a lazaságot én is most kezdem megérteni és csak azt tudom tanácsolni hogy bármekkora a nyomás és már nem birod, őrizd meg a hidegvéred. az idegeskedéssel eltöltött idő elpocsékolt idő.
Jó, ez pont az én számból (én kb naponta fel tudnám robbantani az egyetemet és ordítani akkorát hogy agyvérzést kapjak), de tudatában vagyok a problémának és dolgozom rajta.

UI3: Sztem amcsi hosszú hajjal is tudna nőzni, de ha ki akarja próbálni miért ne. De ha egyszer megszokod a rövid haj előnyeit nagyon nehéz visszanöveszteni. Ezzel nem akarlak lebeszélni semmiről amcsi, csak megjegyzés. Sztem a nőzéshez semmi nem kell csak ápoltság és jó duma a megfelelő viselkedéssel (ez alatt nem feltétlenül az etikett-re gondolok)

UI4: Cáfolom hogy amcsi sosem csinált semmi kreatívat. A Yugioh életpont számláló önmagában meghazudtolja az állításod. ( a kreativitás nem csak filmkészítésben merül ki)

UI5: Adj időt amcsinak, neki lehet nem egyet, hanem hármat kell rá aludnia.
Vannak haragtartóbb emberek, én pl éveket is tudok haragudni valakire (tehát ne basszatok fel, de szerencsétekre utóbbi nem is olyan könnyű)

UI6: Kikérem magamnak...vannak nagyon élethű műfaszok :D
egyébként elég hülyék vagytok hogy erre nem gondoltatok...nekem ez az írásod második mondatában eszembe jutott ^^'
Nomeg a hosszú Jedi köpeny is tudja burkolni az ilyeneket
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#14 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 23 December 2010 - 11:21 PM

2: Sok dolog jöt közbe. Hol nem értek rá emberek. Hol nincs meg hejszin. Hol hiányzik kelék. Kamera sokára let meg. Etc etc etc. Sok baku jöt közbe amikel alapbol nem számoltam.

Ui2: Hát én mindig aszt halom hogy még diplomás emberek se kapnak csomoszor munkát mert egyszerüen sehol sincs hej asztán meg ha rosz hejre mész el akor nem tudsz tovább meni hanem be ragadsz oda vagy mész az utcára. Én mint peszimista eszt igy eben a formában el is hiszem. :P

Ui3: Eszt kb én is montam neki csak a magam paraszt modján. XD

Ui4: Nem igazán mondanám kreativnak. Maga a randszer meg ienek már ki vanak találva az anime által. Plusz én mivészeti kreativ tevékenységre gondoltam. Tehát ahol a megálmodástol a megvlositásig te vagy bene az adot original kreálmányban. Film, játék, festmény, etc etc etc. Az életpont számláló már egy "létező" dolog másolása volt. ( Létezik az animében ). Ezel nem lehuzni akarom amcsi munkáját mert atol még az egy tök fasza és hasznom program csak aszt hogy meikünk hogy értelmezi a kategoriát aszt akartam le tisztázni.

Ui6: Én irtam hogy nekem miért nem jutot eszembe iletve miért vetetem el azonal. Fake looking is crap looking and I don't work whit crap. :P ( at least don't want to if possible )
Jedi köpeny? Az hogy jön ide? ( A hoszú börkabátom lesz rajta. )
0

#15 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 24 December 2010 - 08:58 AM

2: Igazából nem baj a sok baki, ebből is megtanulod hogy az élet egy büdös kurva :D

UI2: Szerény személyem is pesszimista, de amire ki akartam lyukadni az az, hogy a szerencse és kapcsolat sokkal többet számít mint akár a papír, ezt tapasztalatból mondom.

UI3: Az a baj, hogy sok ember eléggé impulzív hogy akár még a jó dolgot is rosszul mondja a szitu hevében (én is), ezen dolgozni kell (azt teszem) és akkor nyugisabb leszel te is és a szociális kapcsolataid is.

UI4: Itt elég tág a fogalom...
film: Tomb Raider; Pokember 1,2,sok ; Ironman 1,2 ; Prince of Persia; Resident Evil, Silent Hill és te is tudod hogy bőven sorolhatnám.
játék: Ezek sztem a mai legkreatívabb találmányok, de sajnos nagyon sok itt is a sorozatszagú szar amit csak a profit miatt adnak ki.
festmény: A mai művészek sajnos már éhenhalnak, ha csak nem installálják fel magukra a számítógépes designer add-ont.
És egyébként a legtöbb dolog nem a nullából jön, láttak valamit, befolyásolta őket valaki és abból kreálják dolgaikat.
Igazából nem is lehet a semmiből manapság már könnyen dolgozni, agy én kiterjeszteném a kreativitás fogalmát arra, hogy olyat hozunk létre ami abban a formában nem létezik és a művészet fogalmát arra hogy ez a dolog másoknak is tetszik.
Ok, túl tág ez a meghatározás, de a tiedet viszont túl szűknek tartom.

UI6: Honnan a faszból tudjam mi lesz rajta? :D
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#16 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 24 December 2010 - 01:12 PM

Azért a művészetnek ennél kicsit több ágazata van... :) És én jobban szeretem a klasszikus felfogást, amikor csak azt nevezzük művészetnek, aminek tényleg értéke és mondanivalója is van, a többi csak öncélú halivúdi faszverés többnyire, vagy annak a mintájára valami.
Mi a helyzet? ;)
0

#17 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 26 December 2010 - 07:03 PM

ennyit a művészetről :D
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#18 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 11 January 2011 - 11:29 AM

Jövöhéten mindenképp el kezdek forgatni és kész mert kibebaszotul el van minden maradva és mostmár leszarom csak legyen valami külömben meghuznak a gecibe év végén. ( Ezen a héten pénteken és jövő hét hétfőn van vizsgám amire készülnöm kell de utána kell dolgozni )

Ex: Táska?

Relunx: Te mikor érsz rá?

amcsi: Lakásodat mikor tudnám használni? Majd be kéne szerezni akor a parokát a fejedre. ( Halotam Jinnek emliteted )
És akor most mivan a roof scean-el. Fog meni vagy aszt a jelenetet mindenképp fel kell adnom és máshogy kitalálnom?
0

#19 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 11 January 2011 - 04:31 PM

Táskám van, viszont én január 28-ig nem érek rá semmire, mert vizsgáim vannak viszonylag nehéz tárgyakból.
Mi a helyzet? ;)
0

#20 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 11 January 2011 - 05:08 PM

Adig foglalkozok valaki másal. :P
0

#21 User is offline   amcsi 

Posted 11 January 2011 - 07:30 PM

a roof scene felejtős
kell a lakásom? bármelyik este jó pl.
0

#22 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 January 2011 - 01:05 AM

Grrr. Pontosan mi a gáz illetve anyád kinek tiltota meg. Rokonodnak hogy oda engedjen minket vagy neked hogy meg csináld ( és halgatsz is rá ).
Első esetben egy másik hejszinel megoldható.
Második esetre meg nincs igazi ok hogy ugy maradjon. Már felnöt vagy ugyhogy te döntöd el mit csinálsz.
0

#23 User is offline   amcsi 

Posted 12 January 2011 - 08:46 AM

Első eset
0

#24 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 January 2011 - 01:16 PM

Sejtetem, és őt nem lehet meg gyözni hogy a mi oldalunkra áljon? :P
0

#25 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 12 January 2011 - 07:46 PM

the Dork Side :D
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#26 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 January 2011 - 08:28 PM

Igen onan kéne át hozni az Awsome Side-ra. ( Unnecessary insult is unnecessary. )
0

#27 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 12 January 2011 - 09:14 PM

but fun :D
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#28 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 12 January 2011 - 10:04 PM

Nope.
0

#29 User is offline   amcsi 

Posted 13 January 2011 - 12:04 AM

View PostRevillo Phoenix, on 12 January 2011 - 08:28 PM, said:

Igen onan kéne át hozni az Awsome Side-ra. ( Unnecessary insult is unnecessary. )

Unnecessary lame comeback is unnecessary :P

Amúgy nem szívesen kockáztatom meg mások relationship pontjait

Viszont én vagyok a megbízható kiválasztott, akinek felelőssége jövő héten oda menni megetetni a növényeket és meglocsolni a halakat, úgyhogy jövő héten oda sneakingelhetünk.
0

#30 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 13 January 2011 - 12:04 AM

Na elég legyen, mert mindjárt a sarokba állítok valakit
Mi a helyzet? ;)
0

Share this topic:

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic