-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Fullmetal Alchemist - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Fullmetal Alchemist egy kira anime

#1 User is offline   A Perverz 

• Guardian of the HENTAI animes
  • PipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 16 May 2005 - 03:06 PM

Nah ezt azér nyitottam,hgy tuggyanak írni fullmetal alchemist fanok,vgy akik szeretik ezt az animet.
Jo irkalast!!:)
lol
0

#2 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 16 May 2005 - 07:01 PM

én is végignéztem ezt az animét, és nagyon jó^__^
bárkinek tudom ajánlani. Van benne harc, humor és misztikum is^^
0

#3 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 17 May 2005 - 10:31 AM

De romantika nincs.
Hála az égnek én most nézem másotszor és nagyon kirának érzem magam mert látam valamit amit csak egy igazi fan láthat a sokadik ujra nézés után.
van az amikor a vinri kihagy egy csavart edböl az 5ös labor után na amikor bejön central citybe akor a tömegben keresi azt a valakit akit edojék elé küldtek és meglátja armstrongot na miközben a domegen jár a szeme a második képen megláthato edojék tanára nameg a nagy behemot aki mindig vele van vagyis a pasija (akor ök még nem szerepeltek a sorozatban erért csak ujranézésnél lehet öket észre veni)
0

#4 User is offline   A Perverz 

• PipPipPip

Posted 17 May 2005 - 02:00 PM

Igen ennek a hatalmas felfedezésnek énis tanuja voltam:)
amugy engem is a misztikum meg a jóharcok fognak meg benne,de én mégcsak most nézem(kb:30rész körül)
amugy 51rész össz,ugyhgy még nemis olyan hosszúsmile.gif
lol
0

#5 User is offline   A Perverz 

• PipPipPip

Posted 22 May 2005 - 03:45 PM

Nah szombaton vegre megneztem az 51-edig reszt is,tehat tulvok az egesz sorozaton:)
de meg igyis vannak kerdesek!
-envyvel mija fasz lett mer atment a gate-n de utana semmi hir rola?
-dantet,vegulis kinyirta gluttony,vgy kinyirták egymast mindketten,vgy most melyikuk halt meg?
-ed-nek a vegen merlett megint auto-mailje,amikor visszakapta a testreszeit elotte?
-roze-nak(nembiztos hgy jolirtam)honnan a brébol lett gyereke,és kitol?

This post has been edited by Cassus: 22 May 2005 - 03:45 PM

lol
0

#6 User is offline   Ecchan 

• kabalaloli
  • PipPip

Posted 22 July 2005 - 03:47 PM

kedvenc *___*
0

#7 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 29 July 2005 - 06:46 PM

Kicsit szórakoztam a white sharinganos képemmel és úgy gondoltam milyen durva lenne ha minden szemben lenne egy human transmutation circle.Az eredményt itt látjátok.

Attached File(s)

-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#8 User is offline   amcsi 

Posted 29 July 2005 - 07:05 PM

és ha alkímiát akarsz végezni, ki kell szúrnod a saját szemed biggrin.gif
0

#9 User is offline   A Perverz 

• PipPipPip

Posted 29 July 2005 - 07:47 PM

Fullmetal sharingan:P
lol
0

#10 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 05 August 2005 - 05:39 AM

Perverz roze gyereke skar tol van adnek azért lett auto méilje mert feláldozta a multat tehet a keze viszanyerését is dante és glatoni szerintem képurcant énvi meg remélem megdöglöt.
0

#11 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 24 December 2005 - 01:19 AM

karácsonyra

Attached File(s)

-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#12 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 16 August 2009 - 10:34 AM

Így lassan 4 év után nem ártana ebbe a topicba is írni, elvégre "újrakezdték" az FMA-t, és most a mangát követi a sztori. Hát... A karakterek közül páran megmaradtak, de pár teljesen új is van, meg egy-két olyan is, aki szerepelt az el?z?ben is, de most más. ^^' Az els? sorozat nekem eddig sokkal jobban tetszik, mert komolyabb hangvétel? volt, és sokkal jobban el volt különítve a poénkodós része a komolytól. Ez itt eléggé össze van eresztve, pl Roy Mustang (még mindig kedvenc kari) harcol Lust-tal, természetesen vizes lesz a keszty?je, és atom fail arcot vág a harc közepén, miközben majdnem meghal ^^" De egész jó... Kicsit gyorsabban hullanak benne a karakterek, mint az el?z?ben ^^' 19 rész jött ki bel?le, és a fél parti már elpatkolt XD Élménynek nem nagy élmény, de az el?z?höz összehasonlításért megéri nézni.
Mi a helyzet? ;)
0

#13 User is offline   amcsi 

Posted 17 August 2009 - 06:19 PM

tényleg eddig az el?z? FMA jobban tetszik eddig nekem is, bár azért voltak nagyon jó pillanatok eddig FMA2-ben.
A mangát nem olvastam, de ha a környez? országokat is bevonják a történetbe, még összehozhatnak valami izgalmasat.
Spoiler

0

#14 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 17 August 2009 - 09:59 PM

Spoiler

Mi a helyzet? ;)
0

#15 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 15 February 2010 - 01:02 PM

Az új FMA kicsit fura... ^^' De legalább megtudhattuk Edo-ék faterjának az igazi sztoriját. A mostani részben elmesélte ezt Al-nak (hogy Hohenheim igazából egy él? philosopher's stone), mire az csak bólogatott, és ezt a fater szóvá tette, hogy miért hiszi el ezt neki ilyen könnyen. XD Erre az én válaszom Al helyében nem egy 3 perces angst lett volna, hanem az, hogy "Dude, you're talking to an empty armor." XD
Mi a helyzet? ;)
0

#16 User is offline   amcsi 

Posted 15 February 2010 - 04:56 PM

Hát ja xD
Oh fakk, le vagyok ebben az animében maradva. Csak a 32. résznél tartok
0

Share this topic:

Page 1 of 1