-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Főküldetések - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (7 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Főküldetések A cím magáért beszél

#1 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 30 May 2005 - 10:02 PM

Nos, emberek, mivel az első főküldetés nagyon a végefele jár, ezért bátorkodom meghirdetni a másodikat... Nem én vagyok a felelős, de én képviselem Phoenixet, aki itt van velem, mint telefonos segítség smile.gif
A második főküldetés alapjai:
A kontinens északi részén lévő birodalomban él a király, aki ennek a területnek a nagy részét irányítja, kivéve a déli részt. Már sok ideje megy a háborúskodás a démonok korlátlan hatalomvágya és egoizmusa miatt a kontinens két része között, és a király békét akart kötni velük,így elküldte az egyik diplomatáját, hogy békét ajánljon az amúgy nem túl okos youkaiknak, de válaszul csak egy holttestet kapott, a király pedig felfogta a hadi üzenetet, ami kb annyit tartalmaz, hogy "Megdöglesz köcsög!".

Feladatok kezdetben:
1) Az új kontinensen a pártatlan országok beszervezése a szövetségbe, békés vagy erőszakos úton.

2) Beépülni a seregbe, és miél magasabb rangra szert tenni.

3) Nyerd meg a háborút!!!

------------------------

Ranglista:
Nyert csata = pénz
Közlegény - mindenki innen kezdi
Tizedes - 10 embert irányítasz
Százados - Egy századot irányítasz
Ezredes - egy ezredre kitérő kontroll
Generális - hadsereget irányító személy
2. tanácsos - király udvarában ad tanácsokat
Elsődleges tanácsos - védi a királyt
Bizalmas - mindig a királlyal van (Sok sikert! happy.gif)

Teljesített feladat = pénz
Közlegény - innen kezdesz
Felderítő - járja az országot a parancsnoka vagy a király utasítására kevés öléssel
Kém - mindenhonnan titkokat derít ki, akár az ellenségtől, vagy egy árulótól
Fejvadász -a király által kijelölt célpontok eltörlésére hivatott katona
Kommandós - fejvadász csoportba tartozik, csoportokat ölnek meg
Elit kommandós - a kommandósok vezetője
Likvidátor - bármit/bárkit elpusztít
(egyelőre ennyi)
Mi a helyzet? ;)
0

#2 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 30 May 2005 - 10:14 PM

és melyikhez kell beállni?^^
0

#3 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 30 May 2005 - 10:17 PM

Amelyikhez szeretnél ^^' Ha a rosszakhoz, akkor azokhoz állsz be, ha a jókhoz, akkor a jókhoz ^^' A két ág amúgy mindkét oldalra érvényes asszem smile.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#4 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 30 May 2005 - 10:18 PM

nálam igazából a családomtól és anubisztól függ,mert mindenki mást szemrebbenés nélkül a pokolba küldök.Legalábbis ilyen a karim.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#5 User is offline   amcsi 

Posted 30 May 2005 - 10:34 PM

leszünk mind a hárman egy helyen?
0

#6 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 30 May 2005 - 10:45 PM

hát csak egy apró problémát látok.Dani valószínűleg a jó oldalon lesz,nekem meg valszeg a rosszhoz kell állnom.De ezt nem tudhatom előre.

Nézzük én lehetőségeimet:

Gonosz oldal:
1,Harcolok a jó ellen és megpróbálok nyerni , védem az erő sötét oldalát.
2,Odaadom a Chaos kardot bátyámnak és egyedül végez a jókkal vele.

Jó oldal:
1,Áruló leszek a fajom ellen élvezetből és pénzből mészárlok.
2,Megpróbálom rábeszélni a jó királyt és apámat egy egyezségre.Miszerint ha segít kinyírni a démonok mostani vezérét és apám átveszi a hatalmat akkor békét ígérünk.

//mindenki ide írhatja az opcióit,én magamnál csak ennyit találtam//
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#7 User is offline   A Perverz 

• Guardian of the HENTAI animes
  • PipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 31 May 2005 - 06:43 PM

Amugy valszeg Phoenix ezt a problémát azzal fogja orvosolni,hogy ebbol is kihagy engem,de elvileg vmi olyasmit mondott hogy ha elso foküldi megvan nektek,akkor már talizhatom veletek a játékban(bocs phoenix ha hülyeséget mondok) és amugy én küldim mingyár kész.Most épp ki kell nyírnom egy faszt odinnal,és visszajöhetek.Akkor eloször feltápolom karim,veszek sok ninja skillt,meg pár jo képességet,és akkor mehet a fight:)

This post has been edited by Cassus: 31 May 2005 - 06:49 PM

lol
0

#8 User is offline   amcsi 

Posted 31 May 2005 - 10:39 PM

de amúgy igaz, félfémon vagyok, egyik oldal se szeret annyira

egyenlőre az embereknél vagyok
0

#9 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 01 June 2005 - 07:52 AM

Az első főküldetés vége nagyon durva volt ^^' Én tudtam Frog Boss-t idézni ^^' Vírus True Formba változott, én meg varázsolgattam Vírus idézett guardian múmiái mögül ^^' De nem nagyon történt semmi azzal a rohadt csirkével ^^' Alapból másra számítottunk ^^' Arra, hogy emberi alakba megy át ^^' És az viccesebb lett volna, mert akkor legalább tudtam volna vele taijutsu-zni ^^' De ez a rohadék mindent kibírt ^^' Még a vizet is kibírta, még akkor is, amikor elvileg ki se védhette volna tongue.gif A legerősebb Dark Magiceim sem hatották meg ^^' A szupertámadásomon nem segített Joyimbo ^^' Aztán végül bementünk a templomba, elsealeltük a démont, és mentünk haza ^^' Ennek a missziónak mégis én voltam a legaktívabb résztvevője ^^'
Megöltem egy Wall Shadow-t ---> Dark kulcs
Megöltem egy angyalkát ---> Light kulcs
Megöltem egy rohadt azúr sárkányt ---> Víz kulcs
Harcoltunk Vírussal egy rohadt csirkével ---> Tűz kulcs
És most a Destiny Weaponok átmentek simába ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#10 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 01 June 2005 - 05:39 PM

Igaz te voltál a legaktívabb,de a fénykulcs és a vízkulcsnál segítettem volna,csak te nem vártál meg dry.gif

Amúgy Phoenix elkezdi nekem,hogy túl inaktív voltam a tűzszigeten a Phoenix elleni harcban.(persze előtte sok csirkét és tűzbuzit kicsináltam)
Nos ti mit lépnétek ilyen helyzetben:

1,nem érinthettem meg rendes alakban,mert elégek.
2,nincs erős summon lényem.
3,Ex legerősebb mágiája valszeg erősebb az enyémnél mert kicsit magasabb szintű és beleadott apait anyait ennek ellenére teljesen hatástalan volt.Tehát hülyeség lett volna.
4,A ninja technikák közül a tűz alapúak csak gyógyították volna,a víztechnikák meg elpárologtak nagyrészt.
5,A psy technikák hatástalannak bizonyultak.Push gammát meg sem érezte.
6,True formom két fejjel alacsonyabb és nem hatnak rá tűztámadások,de még így is mindig mikor el akartam kapni valamiért nem tudtam magasabbra ugrani a csirke lábainál. (megjegyzem: ha csak két fejjel vagyok alacsonyabb akkor ez hülyeség,de mégsem engedte.)
7,Nézzük egyik fegyverem se vízalapú és kunai-al hülyeség lett volna támadni.
8,A harc közepén kijelentette Phoenix, hogy nem fogjuk legyőzni az óriás csirkét.

Milyen opcióim voltak volna?Tehát nem értem Phoenix mit várt tőlem... sad.gif Én ezt mind játékban számításba vettem,ezért megpróbáltam jó védelmet felépíteni a guard múmiákkal nekünk és rájönni a küldetés nyitjára ( ami végül sikerült is laugh.gif )
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#11 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 01 June 2005 - 08:35 PM

Na igen, ez kicsit unfair volt ebben az egészben, hogy én már öltem meg 65ös szintű karaktert, mégse volt ilyen erős, mint ez a 60as szintű csirke, akire mellesleg nem hatott az egyik legerősebb mágiám... Plusz a Frog Boss se tudta legyőzni, pedig végre sikerült megidéznem azt a mocskot ^^' Meg küldtem rá egy kurvanagy hullámot, amit csak így néhány szárnycsapással elpárologtatott... ^^' Azért vicces, tehát nem hat rá semmi, de még a víz sem... ^^' Mondjuk örülök, hogy legalább végigcsináltuk, csak tényleg túl erősre lett csinálva az a madár ^^' Meg az Assassin High Speedje high-abb, mint az enyém tongue.gif Meg ahogy kifejlődik rajtam valami úgy nem hat az ellenfelemre tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#12 User is offline   amcsi 

Posted 01 June 2005 - 09:08 PM

jó, ex, te meg 50 valahányas szintű vagy, és mégis erősebb ahhoz képest^^'
0

#13 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 01 June 2005 - 09:51 PM

Hát jó, de nem vagyok 60as... De ha 60as szintű lettem volna, akkor meg úgyis 80as lett volna a csirke... De sztem amúgyse tudtam volna legyőzni ^^' Rányomtam bazzeg a szőnyegbombázást, ami az egyik legerősebb mágiám, és nem hatott rá semmit ^^' Még azokra az ellenfeleimre is többet hatott, akik ennek a csirkének a szintje fölött voltak ^^'

Na, az én ötletem vázlatpontokban:

1) Szépen benevezek a király seregébe
2) Közben kicsit üzletelgetek a démonokkal, hogy a csatában kit öljek meg közülük
3) Elérek vmi nagyobb rangot
4) Kettősügynököt fogok játszani, és amíg a király seregében leszek, egyességet ajánlok Vírus faterjának, hogy segítek neki hatalmora jutni a démonok közt, ha utána békét köt a királlyal ^^'
5) Megpróbálok csöndes és nem túl észrevehető lenni mind az emberek, mind a démonok körében smile.gif
6) Amíg végrehajtom az első 5 pontot, minél több pénzt akarok szerezni biggrin.gif

Ha ez sikerül, hős leszek tongue.gif De ehhez Vírus közreműködése is kell, hogy a csatatéren ne kezdjünk el egymással harcolni, mert az csak időpazarlás
Mi a helyzet? ;)
0

#14 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 02 June 2005 - 08:45 AM

Ami a csirkét ileti enyhén faji bonuszos mibel mint azt exnek emlitetem ez a kisebik formája volt és hozhatot volna nagyobat is de nem hozta mégis ez azér fontos mert mikor sasuke megkapja a curse seal lv2t akor se csak az let erösebb hanem a sima formája is ez a leg egyszerüb magyarázat + virus nem azt mondtam hogy a tüz szigeten nem csináltál sokat hanem hogy a fönix elen nem csináltál sokat + nem csak 2 fejel hanem egy felsötestel voltál kiseb vagyis fele akkora + a true form nem ugyrik nagyot mert testes/nehéz és vége az orámnak ugyhogy a töbit késöbb
0

#15 User is offline   A Perverz 

• PipPipPip

Posted 02 June 2005 - 03:11 PM

Amugy Phoenix van egy nagy kérdésem.
Ha végignyomom ezt a küldit,amibe most épp Odint kell követnem,és ezer darab bone assassin követ:),meg az a fasz akit nemtok legyozni,akkor lehetek énis abba a questbe mint a többiek?mer sztem a prpg tábor is ugy lenne über,ha egy questet tolhatnék a többiekkel.bár addig még van ido:)
Amugy Phoenix,már tod hgy lesz e neted?

This post has been edited by Cassus: 02 June 2005 - 03:23 PM

lol
0

#16 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 02 June 2005 - 06:35 PM

Én szerepem ebben a f?küldetésben,ha sikerül:

Megtudom,hogy a démonok vezére pontosan ki és hol van,meghogy ? is háborút akar-e.

-Ha nem,csak egy hülye csatlósa kinyírta a küldött embereket akkor felajánlom fejvadászi szolgálataimat hogy kinyírom a kétséges lojalitású démonokat és a jók királyával megpróbálok egyezkedni a békér?l.

-Ha a démon vezér akarata történt viszont,akkor megpróbálok rájönni mennyire támogatják és megpróbálom apámat vagy nagyapámat (mert ?k a leger?sebb megbízható démonok akiket ismer a karim) a trónra keríteni.Aztán kinyírom az egykori vezér csatlósait és a vezért is megpróbálom...lehet?leg segítséggel.Ezután megint megpróbálok egyezkedni a békér?l.

Mindezt azért kell így tennem,hogy ne legyen igazi háború ahol bajuk eshet a démonoknak,mert én akarok majd egy démon várost.Megjegyzem e küldetés tökéletes lenne ennek megvalósítására.De majd el?ször körbenézek az új kontinensen mert talán van valami érdekes ott.

A démonok elárulásáról szó sem lehet,mert nem akarom elveszíteni apám "kedvességét".És a tesómnak se adom oda a kardot,mert azt én akarom.
Tehát a gonosz oldalon leszek,de saját terveim alapján biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#17 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 02 June 2005 - 06:38 PM

UI: Most jut eszembe hogy új kontinensen van valahol az ükapja a karimnak,mert Phoenix régebben már említette.?t is érdemes lenne felkeresni,mert állítólag ? a családom leger?sebbje biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#18 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 03 June 2005 - 07:12 AM

az én szerepe a föküldiben:
még szép hogy a jok hoz állok a 100as karim oldalára smile.gif és mivel ninja vagyok valszek a fejvadász rangokon fogok lépkedni aki itt igénybe veszi a stratéga rankokat az valszek a perverz lesz mivel a termete miat az assasinkodás neki hüjeség és dani nem akár hánysor kérdezed nem lesz ember alakod amiban képeséget is használhatsz és amugy is te hozá szoktál a sereg vezetéshez
0

#19 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 03 June 2005 - 11:34 AM

Most ez vicces lesz akkor...

Én a gonosz nevében fogok démonokat semlegesíteni,ti meg a jó nevében teszitek ugyanezt. ( ha beválik a tervem )

Mivel közel van: Phoenix,a True form 2es leírása,hogy akkor pontos legyen: Ez már kibaszottul nagy és erős is,de ha nem is engeded a nagy ugrást,akkoris tudjon valamennyire azért és a gyorsasága ugyan nem hiper speed,de ne is legyen olyan mint egy darab tégla,tehát olyan közepes.Tud energia gömböket (ez nagyon erős támadás,de ezért ritkán alkalmazhatom) kilőni meg savgömböket is a szájából. De tudjon savat folyamatosan is árasztani a szájából,mint a vízköpők csak savval.Természetesen saját fegyvere ellen imunis. Továbbá megkapná a testváltoztatás képességet.Ez azt tenné ki: csápnövesztés,szárnynövesztés,plussz szemek,végtagnövesztés,csontkard növesztés,tüskék növesztése/kilövése,csontpáncél növesztés...magyarul olyan Kimimarou és Naraku képességek.Ezek levágása nem jár fájdalommal igazából mert nem az eredeti testrészei.Gondoltam nyugodtan meg lehet adni ezeket a képességgeket hamár a csirke is rendelkezett meteorral és kuhazan szárnycsapással.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#20 User is offline   A Perverz 

• PipPipPip

Posted 03 June 2005 - 01:43 PM

Ok,akkor ha végigviszem mostani küldit és visszatérek oda ahol a többi kari van,elso dolgom lesz hogy megnézzem a darkos városomat,és ha van benne mozdítható egység felszedem,és csak úgy megyek el.Valamint másik tervem,hogy alapítok egy Hidden Villaget,ahol ninjakat képzek majd ki.Sokat gondolkodtam rajta,meg Phoenix is hozzájárult a névhez és neve azlenne hogy Hidden Village of Dragon:D.Ha lehet rögtön megpróbálok beszervezni egy-két eros ninját hogy képezzenek nekem ki ninjákat,és Phoenix karija is beáll,közben meg Darkos városom is nyomatná a katonákat,tehát utánpótlás meglenne:),és az a repülö kastély amim motsvan(castle of dark illusions),azt meg elvinném csatába.

This post has been edited by Cassus: 03 June 2005 - 02:48 PM

lol
0

#21 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 06 June 2005 - 12:02 PM

virus nem mert a csirke az egy nagy fö elenség volt egy nagyon nagy fö elenség egyépkéntis a játékban az egyik leg eröseb faj

de meg kaphatod csak egy kis modositásal és nem mindet azonal
0

#22 User is offline   amcsi 

Posted 06 June 2005 - 09:05 PM

egyre több faszság van ebben az RPG-ben
én még örülök, ha néha egy-egy olyan képességet megtanulok, ami egy sorozatból jön
de egy kari már lassan tudja minden specializását Naruto-nak, Sasuke-nak, Neji-nek, Haku-nak, Kakashi-nak, Kimimaro-nak, Inuyashának, szanaszét minden mágiát simán megtanulunk, minden ninja képességet, minden dragonball képességet, PSI (push gamma, vagyis csak úgy lezúznak a földre, hogy nem kellsz fel)

annyira idegesít már ez, annyira túlzásban van minden. Most azt fogjátok mondani, hogy én vagyok a béna, és hogy én miért nem szerzek ennyi képességet. Egészségetekre, hogyha így szerettek játszani.
0

#23 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 07 June 2005 - 12:44 PM

Budapest Nyócker, 2005 jún 7.

Kedves amcsi

A prpg sok anime keverékéből születik és ezért vannak ennyire eltérő képességek. Ezekre szükség is van mivel nagyon eltérő ellenfeleket kapunk,melyeket nem könnyű (szinte lehetetlen) csak egyféle harcmodorral legyőzni.Ha megfigyelted én és ex elég sok képességgel rendelkezünk de ez csak azért lehetséges mert beutaztuk az egész térképet és minden lehetőséget kihasználtunk egy tetszetős iskolában való gyakorlásra vagy mesterek keresésére valamint erős tárgyak kutatására.Ezeket a lépéseket te nagyrészt elmulasztottad,de néha te is éltél velük.Épp ezért rendelkezel mágiával és a Tessaigaval ha jól tudom,csaképp mi több helyen voltunk ami arra vezethető vissza,hogy többet is játszunk.A képességek nagyban gyengültek Dani óta is,tehát nem mondhatod,hogy tankbarbárok vagyunk.A játék azzal ,hogy több animét is magába foglal nem korcsosult,hanem változatossá vált de ezzel nehezebbé is,hisz többféle elenfelet kaphatsz,de úgy tudom minden játéknál az van,hogy egyre nehezebb és a grillcsirke már 15ös szintől benehezítette a játékot és ez jobváltásnál vagy új job szerzésénél folytatódott,csak te lemaradtál pár fontos lépésről,így nem bírod még tartani a tempót,de ezen nincs semmi csodálkoznivaló,hisz szintben megelőztünk jócskán.Tehát nem a bénasággal,csak a kevés felfedezésvággyal és harciszellemmel magyarázhatók érzéseid.Javaslatom játsz,gyarapodj és akkor már te is látni fogod a fényt az alagút végén.

Szeretettel,
Dr. Vírus

*Ezután feladja a levelet és elmegy piálni,hisz orvosnak lenni nehéz dolog...de valakinek fel kell vállalnia ezt is. wink.gif *
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#24 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 07 June 2005 - 08:23 PM

Te Vírus, pszichiátriai szakon tanulsz? ^^''' Amúgy amcsi, csak azt tudom mondani neked, mint Vírus, ha az övét nem érted meg, elmondom kicsit egyszerűbben ^^' Te nem próbálsz alkalmazkodni, és mindig magasról leszarod az RPGt, akkor nem értem, hogy miért szólsz bele, amikor baszogatsz minket, hogy ilyen meg olyan erősek vagyunk, és bele tudunk szólni a PRPG cuccaiba ^^' Talán azért, mert ha 10szer nem játszottunk annyit, mint te, akkor 1es szintű karakterek vagyunk tongue.gif Ha te is megpróbálnád lazán felfogni, és hasonlóan csinálni ezt az egészet, mint mi, akkor te sem panaszkodnál, hanem élveznéd ^^' Csak rosszul csinálod, mert nem lesz olyan, mint az animékben, hogy jön a sültgalamb, és akkor részváltás: 10 év múlva... És akkor mész, és megölsz mindenkit smile.gif Sztem igenis jogos, hogy ilyeneket tud, gondolom Phoenix, aki sztem igazságosan osztja el amúgy is a szuper támadásokat - ha most azért is leszólod, amiért a tiéd gyengének látszik a mieink mellett, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy őt is védjem, hogy te kérted - és bizonyára valami hátrány járni fog ezzel a True Form 2-vel, hogy igazságos legyen. Gondolom ugyanúgy megkapja az összes hátrányát a bloodline limiteknek, amikor már nem annyira poén ezeket a dolgokat használni ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#25 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 07 June 2005 - 08:37 PM

Ex: a hátrányom egyenlőre az,hogy nem tudok semmi más képességet használni abban a formában és hogy nem vagyok olyankor alkalmas a taijutsura más kisebb ellenféllel szemben.Tehát ezért is kértem a 2es formát ilyen megjelenéssel.A méret amúgy meg nem mindig előny,amit Phoenix is tud előző ellenfeleimet elnézve.És azért is van ez nálam így,mert démon karit játszom,amelyek igenis képesek a testük formálására mint azt a legtöbb animében is.A Dragon ball képességeket meg nem én kértem,hanem ez a következő jobja a karimnak,ami még akkor íródott,mikor nem is ismertem a grillcsirkét.Amúgy meg azért hívják szupertámadásnak,mert nagyon erős és szerintem belátod,hogy semmi értelme nekem bazinagy ütést adni (mivel handfighter vagyok),mert az alapból van nekem.Fegyverrel kapcsolatosan támadást meg azért nem,mert jobomból adandóan nem használom,ezért a démonképességeket aknázom ki inkább.Viszont nem tudom mit akarsz,hogy túl erős,hisz te meg kettévágtál egy szigetet,amcsi pedig a Bakuryuha val simán visszaver minden durvább támadást. Magyarul és kedvesen kifejezve ex: KUSS AZ OLCSÓ HELYEKEN!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#26 User is offline   amcsi 

Posted 07 June 2005 - 09:13 PM

nem szarom le magasról az RPG-t, csak általában jobb dolgom szokott lennem, mint hogy ott gúnyoltok végig -.-
És hogy játsszak? Ha azt mondom Kuhazan, rögtön mindenki gyúnyol, hogy már megint azt használom. Jó, akkor mivel tanultam végre erősebb ranged támadást, azzal kezdem a harcot: Thunder. Most már azzal is basztattok. Jó, máskor úgy döntök nem ranged attack-kal kezdek, hanem nekiszaladok az ellenségnek. Akkor is gúny a vége. Olyan szórakoztató ez komolyan, hogy válogatok a technikáim között, és még egy átlagos ellenségnél is, bármit is csinálok, sosem jön be, és mindannyian kiröhögtök.
Én komolyan nem értem, hogy ilyenkor mit csinálok rosszul. Az előbbi nem érdekel már, legyen igazatok, teljesen normális, hogy egy kari szinte mindent tud, még ha az alig jó valamire is 0_o
Amúgy a Kaze no Kizu-val pont hogy elégedett vagyok, mert mindigis azt akartam (csak azt a youkaijá változást nem kértem, hogy gyengítse a Kaze no Kizu-t)
0

#27 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 07 June 2005 - 09:26 PM

amcsi, csak vedd észre, hogy te mit csinálsz egy harc elején, meg mondjuk Vírus vagy én mit csinálunk ^^' Gondolkozunk tongue.gif Pl. a hó ninják ^^' Nem használtunk szinte semmilyen képességet, odalopóztunk mögéjük, és nyaktörés no jutsu ^^' Ha egy skill, amit tudunk, alig jó valamire, akkor miért baj neked, ha tudjuk? ^^' Amúgy eddig minden skillemet tudtam használni valamire, tehát nincsenek fölösleges skilljeim, ha voltak is, az új karilapomra fel sem írtam őket tongue.gif Fölöslegesnek mondhatóak az olyan támadások, amiknek már megtanultam a továbbfejlesztett verzióját ^^' Pl. már nem kell Ultra Blow, mert van Giga Blow ^^ Vírus, igaz, ha belegondolsz, akkor még jó, hogy tudsz olyan speciális dolgokat, amiket alap formában nem, mert alap formában meg csomó olyan cuccot tudsz, amit démon alakban nem ^^' Csak ha már szupertámadás, akkor miért ne lennének erősebbek a speciálisok, mint a normál alakban? ^^' Pl. az én szupertámadásomnak sincsen nagy hátránya, fel kell áldozni egy fegyvert... Nagy cucc ^^' És pl. elég könnyen be tudom vele hívni az istenemet, félbe tudok vágni egy szigetet, vagy árnyéktüskéket tudok növeszteni egy városnyi területen, vagy tankbarbár dark mage képességeket idézek elő, vagy a pengémet tízszeresére növelem ^^' Tehát elég jó cuccok smile.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#28 User is offline   amcsi 

Posted 07 June 2005 - 09:29 PM

mostanában csak kiemelkedő harcokban vettem részt (pl. aréna), ahol nincs igazán lopódzás
0

#29 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 07 June 2005 - 09:31 PM

De gondolkodni lehet ^^' Építs fel taktikákat, mint pl. én smile.gif Én Sasuke taktikát csinálok, és azt mondom neki, hogy támadjon, és tudjak rá reagálni tongue.gif Amúgy Sasukéról jut eszembe, a Bleach-ben Ishidának ugyanaz a hangja, mint Sasukénak ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#30 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 08 June 2005 - 04:12 AM

Amcsi:Majd Pestis elleni harcban bizonyíthatsz taktika terén is. Amúgy tényleg csak azért szokott röhögés lenni,mert támadással kezdet bármilyen ellenféllel is találkozol mikor az sokszor inkább öngyilkosság.(mert ellenfeled blokkolja és ugyancsak támadásba lendül.) Ha hiszed ha nem mielőtt kikezdek egy ellenféllel ezek mennek végig bennem:

1,Scan-hányas szintű,milyen faj és mi a főjobja,mik a mellékjobjai.(utóbbit biztonság kedvéért.)
2,a szintből megpróbálom kikövetkeztetni kb. mire lehet képes e joboknál.
3,a jobok és faj milyen taktikájú (gyorsaság,védelem,támadó,range,assassinate stb.) taktikára adhatnak következtetést.
4,Megnézem,hogy a legvalószínűbb lehetőség ellen mit tudok csinálni.
5,Támadást indítok ennek megfelelően,de csak óvatosan és felkészülök egy menekülésre vagy védésre.
6,Elemzem a támadásomat:
-Ha sikerült,e irányba tapogatódzok tovább.
-Ha nem,más taktikát és technikát választok és újból próbálom.
7,Ellenségem támadására felkészülök lehetőleg az összes jobom védő jellegű dolgaival a tudatomban,majd ezt is elemzem.
-Ha ellenség támadása sikertelen,akkor a megfelelő védelmet választottam.
-Ha sikeres volt először felmérem a károkat utána mással próbálkozom.

Ha emlékszel még mit írtam a Phoenix elleni harcnál (a hosszú listára gondolok amin leírom,milyen képességeket nem tudok használni) akkor látod,hogy az is ennek az elemző technikának az eredménye.

Amúgy meg azért is tűnik erősnek a karim ,mert minél több ágon gyűjtöm az erőt:
-fajomból.
-vallásomból.
-szociális kapcsolatból.
-tárgyaimból.
-summonból.
-skillből.
-psy-ből.
-mágiából.
-chakrából.
-már lelkekből is.
-és nemsokára ki-ből is.

Tehát kiaknázom a lehetőségeket és ha megpróbálnád te is ,akkor jobban teljesítenél.pl.
- féldémon karit játszol,de a démon részt alig használod,pedig az az erőssége a karidnak.
- inuyashat játszod,de nem próbálod megkeresni a többi szereplőt.Mondjuk nem biztos,hogy sikerül is,de próba szerencse. (én sem tudtam elején,hogy van családom )
- nem figyelsz oda a karid gyengéire,próbáld meg ezeket edzeni. (mi mindig mikor látjuk miben vagyunk gyérek elmegyünk erre edzeni,hogy ne legyünk gyérek.) Tehát kezd a legnagyobb gyengével,aztán dolgozz tovább,mert mindig lesz leggyengébb pontod,mint mindenkinek.
- többet foglalkozhatnál vallásoddal,megéri.pl küldetések kérésével.
- nyitottnak kell lenned új képességekre és nyavajgás helyett megnézni mi van ott amit használni akarsz.
- a vásárolgatást csak mértékkel és tényleg csak ha muszály,de akkor is ésszel.
- a segítőket lehet edzeni,de veszélyes helyeknél,mond csak azt,hogy harcolni próbál valami gyengébb helyen (mert harcmezőn sem mindenki ugyanolyan erős,de mi mint playerek persze az erőseket kapjuk).Tehát ne irányítsd.Phoenix nem lesz olyan geci,hogy megölje és akkor talán szintet is lép.

Egyenlőre csak ennyi jut eszembe.De ha te is használod a fejed,akkor biztos találsz te is még pár dolgot a karid jobb kijátszására.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

Share this topic:

• (7 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic