-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Vita - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Vita tulaj

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 21 August 2005 - 06:32 PM

na, ne beszélj ennyit csúnyán, nem szeretem látni :/
amúgy hátha valakinek tetszik, megmaradhat ez a topic
0

#2 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 21 August 2005 - 06:34 PM

nem szereted látni akor becsukod a szemed vagy nem jársz forumra
0

#3 User is offline   amcsi 

Posted 21 August 2005 - 06:41 PM

nagyon okosnak érezheted magad, hogy egy admin társadnak ilyet szólsz
bár tök mind1, én vagyok a fórumtulaj, és nem szeretném, ha sokat beszélnénk csúnyán, mert az egy dolog, hogy élőben szoktam csúnyán beszélni, de egyrészt megszoktam, másrészt egyszerűek szerintem nem illik egy fórumon, hogy szanaszét csúnyán beszélünk
és ha bejön valami nagyon fiatal gyerek, vagy egy csaj, az nem szívesen nézi, hogy minden hozzászólásban van csúnya szó
0

#4 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 August 2005 - 06:48 PM

én meg a másik forum tulaj vagyok csak hogy emlékezteselek és szerintem meg nem illik az emberek viselkedését korlátozni mindenki legyen természetes és viselkedjen ugy ahogy mindig szokot.
fiatalok nem hiném hogy sokat kezdhetnének itt egyépként is ez nem ovoda csajt meg edig nem sürün látam itt
0

#5 User is offline   amcsi 

Posted 21 August 2005 - 06:52 PM

nem, te nem vagy fórumtulaj
talán te kerested meg, hogy hol szedhetsz le fórumot, és te raktad össze nagy nehezen?
Amúgy ha nem korlátoznák az embereket, az elég világ a bűn városa lenne már
és attól még jöhetnek csajok. Ecchan is pl. itt irogatott régebben, csak a Dani ijesztette el
(azok voltak a szép idők, ráadásul akkor úgy 8000 hozzászólás volt már a fórumon, és PRPG is ment)
0

#6 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 August 2005 - 06:56 PM

ez a tfd forum ami azt jelenti hogy a forum tulaja az aki a tfd tulaja is és csak hogy emlékezteselek a tfdt keten alpitotuk nem te egyedül.
atol hogy a forumon nincs korlát a világ nem lez bünözö ^^
ö volt az egyetlen csj edig.
és 8000 hozá szolás a prpg miat volt ahol a leg töb hozá szolás az enyém volt és a tiéd a 2. ugy fele anival biggrin.gif
0

#7 User is offline   amcsi 

Posted 21 August 2005 - 07:08 PM

nem, a TFD Fórum az azt jelenti, hogy TFD klán fóruma smile.gif
ki lehet bírni, hogy nem beszélünk csúnyán szerintem. Ha én, Vírus, és Edina ki tudtuk bírni, akkor ti is
Különben is elég szomorú, ha még írásban se tudja valaki kifejezni magát káromkodás nélkül
Phoenix, örülök, hogy sokkal több hozzászólása van, mint nekem, sőt, bárkinek is ha több hozzászólása lenne, mint nekem, annak csak örülni tudok, mert az azt jelenti, hogy szeret írni a fórumomon
különben is, te miért gondolod, hogy te tulaj vagy? Nem segítettél a fórum felrakásávan, nem segítettél a honlappal, és már nem yugiohzol (ha elkezdek yugiohról beszélni, rögtön azt mondod, hogy nagyszerű nem érdekel)
0

#8 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 21 August 2005 - 07:15 PM

baszus amcsi egy forumot nem lehet keten csinálni a másik nem látja mit csinál az egyik igy hogy segitsen.
a másik hogy segithetem volna a forum ugy jo ahogy elöször meglátam akor minek változtatam volna rajta?
amikor meg a honlaprol montam valamit rögtön leugatál hogy az szar vagy lusta vagy vagy csak hagyalak békén.
Amikor meg te yugioh rol beszélsz általában aztmondod hogy neked mien uj lapod van amit tényleg leszarok sosem mondasz érdekeset.
a yugioht amugy csak azért nem igazén játszom mert sok sok pénzbe kerül.
de csak hogy tud tegnap játszotam 3vmindenkit relunx és virus elen.
0

#9 User is offline   amcsi 

Posted 21 August 2005 - 07:36 PM

Na látod, Phoenix, nem is volt szükségem a segítségedre a fórum elkészítésével, és most sincsen.
A honlapon nem az ötleteket hiányoltam, mert azok voltak eddig is. Én szerkesztőket hiányoltam, ezért lett nagyrészben elhanyagolva a honlap.
Engem általában érdekelni szokott, hogy a barátaim milyen új lapokat szerzett, meg az is érdekelni szokott, hogy hogyan szerezte meg, neked azért szoktam mondani, mert éppen nincs más ember, akinek elmondhatnám
És régebben nem volt bajod, hogy pénzbe került a yugioh, nekem nagyon megéri a lapok ára is, mert a yugioh szerntem az egyik legjobb játék a világon, és már annyit játszottam vele, hogy az elképesztő
0

#10 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 21 August 2005 - 09:35 PM

Vélemény, ha érdekel olvasd,ha nem menj tovább a görgetősávval...

Két barátnak nem egy nyilvános fórumon kéne megbeszélnie az ellentéteket egymás közt,mert ez magánügy (szerintem) és másokra nem vonatkozik,de ha már le lett írva:

Amcsi: Jó munkát végeztél a fórummal és tán valóban kevés elismerést és segítséget kaptál.A nemkívánt szavakat sajnos nem lehet elkerülni.Tudom ezt,mert mikot thrillionon klánvezérkedtem fél évig moderáltam a társaságot,míg leszoktattam őket a folyamatos káromkodásról viszont lehetnek olyan szituációk és érzelmi kitörések ahol egy káromkodást el lehet nézni.A fórum az végülis nem a tiéd,ha úgy nézzük,mert egy több emberes társaságot akik véleményt cserélnek nem lehet birtokolni.Ennek ellenére mivel te fekteted ide a legtöbb munkát és időt és javítást ezért a fórum gondolati vezetőjének téged tekintelek.

Phoenix: Ha barátod,akkor még ha a téma nem is foglalkotat annyira hogy hogyan szerezte a lapjait akkor is halgasd végig türelemmel. Az igaz hogy pár káromkodástól nem fog a világ elsüllyedni a bűnben,de attól még el lehet kerülni a szükségtelenül gyakori káromkodást. A tulajdonjogról meg azért fölösleges vitatkozni,mert nem az alapítóé hanem mindenkié aki tagja,mert ha nincs tagja akkor nem létezik.A fórum esetében meg azért fölösleges tulajdonról beszélni mert a fórum arról szól,hogy mindenki kifejtheti szabadon a véleményét és ha az valakié,akkor már nem is lehet szabad véleménye senkinek.El kell ismerned,hogy sokat foglalkozott/ik vele amcsi és szerintem nem esik csorba a büszkeségeden ha elismered és nem próbálod a tulajdonról való beszélgetéssel a mocsokba húzni.Nem halsz bele ha nem mindenhol a te neved van és inkább arra gondolj hogy a magasabb címekkel nagyobb felelősség is nehezedik a vállakra.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#11 User is offline   amcsi 

Posted 22 August 2005 - 12:55 AM

csak sajnos engem mindig az érdekel, hogy más mit gondol, és gondoltam, hogy ha már 5-6an vagyunk fórumozók, akik rendszeresen írnak, megengedheti magának bárki, hogy maradjon egy topic véleményért
De nem hiszem, hogy sok jó lenne abból, ha ezt a vitát fönnhagyom, ezért inkább lezárom a topicot
ne írjatok tovább ide
0

#12 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 22 August 2005 - 10:24 AM

a vitát én sem akarom fojtatni de amcsi volt most is az aki kérkedet hogy ö menyire forum tulaj és mekora kárj hogy ö mindent megtehet én arol sem tehetek hogy netem se volt ugy meg föleg nem segithetem tehát hagyuk.
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users