-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Heti lap megbeszélés szavazás - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Heti lap megbeszélés szavazás Mi legyen legközelebb?

#31 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 27 February 2006 - 09:55 PM

ra ( már nem teljesen emléxyem de le irom mire emléem belöle )
????/????
2 modon lehet lehivni
1 3 szörnyet áldozol és az ATK/DEF je anyi mint a 3 szörnyé öszesen
2 ingyért jönspeckoba de akor 0/0 és kör végén meghal és hat rá M/T ha jól emléxem
ugy egyébént nem hat rá m/t és a töbire nem emléxem

slifer
ara nem emléxem mi szerint kapja az ATK/DEF jét de azért csak az 1. számjegy x és a töbi nem mert ugy tudom 2000 ezresével kapja az ATK/DEF et csak nem tudom mi szerint és a képesége hogy ha az elenség lehoz egy szörnyet akor sebzödik 2000 et ^^ gáz
nincs M/T

Obelisk
neki mindenyét tudom ^^
4000/4000
képeség áldoz fel 2 szörnyet a saját oldaladrol és akor Obelisk direktbe támad
nincs M/T
0

#32 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 28 February 2006 - 04:31 AM

Én tudom az istenek képességeit is,mármint nem azokat amiket animében nyomtak hanem amik hivatalosan is vannak. Csak az új istenek történetét nem ismerem annyira.

Obelisk:
2 szörnyet áldozol és 4000et támad direktbe.

Slifer:
(A kezedben lévő lapok számának megfelelő x1000 a támadója és defje.)
Amikor ellenfél idéz azt effektből megtámadja,ha attackban van akkor annak az attackjából levesz 2000et,ha defkóban van akkor a defkójából vesz le 2000et.Ha a szörnyet túlüli,akkor az bele is pusztul.

Ra:
(A három áldozott szörny össztámadóját és összdefjét kapja meg)
1,Ha nem akarsz áldozni speciálba is lejöhet 0/0 ásan.
2,Ha speciálba jön le (vagy mert nem akarsz áldozni,vagy mert graveből jött) akkor 0/0 és effektből megölhet egy szörnyet.
3,Átadhatod neki életpontjaidat (kivéve 1et) és akkor az lesz az ő támadója.

Az istenekre nem hatnak csapdák ( a támadásukra igen ) és minden varázskártya csak 1 körig hat rájuk ( premature-al szoptad laugh.gif )
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#33 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 28 February 2006 - 10:13 AM

Akkor Slifer a legjobb. Tud lejönni áldozás nélkül special-ban, és úgy is öl szörnyet.
0

#34 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 05 March 2006 - 03:50 PM

slifer nem jöhet specben max 1 körig primával amugy pedig 3 áldozos de halod ra az akivel meg nyered a játékot lazán tongue.gif
Ra lejön specben adsz neki 7999 atkt az éetedböl neked marad 1 életed asztán le idézel melé mégvalamit a 2 üt és nyertél ^^ ( ez elöt nem árt hevizni hogy megszabadulj a szakutol meg amugy is trapok közül csak szaku öli meg XD spelböl több de akor is egy 7999 es álatot szedjen le atakal max a smös vagy a szaku viszi XD ) jó idözitésel kijátszva ra egy instant kill lap ^^
0

#35 User is offline   amcsi 

Posted 05 March 2006 - 07:04 PM

sokmindennel meg lehet ölni.
Exiled, Smash, Saku, Book (resetelődik az atk/defje), Newdoria, Cső biggrin.gif, D.D. Warrior Lady, D.D. Assailant
0

#36 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 23 March 2006 - 10:15 PM

Én Slifer párti vagyok, mert Ra-val könnyen beszophatod ^^' Mondjuk mindent leszedsz az ellenfeled oldaláról... ^^' (amúgy asszem 1000LP-ért ölhetsz vele szörnyet) Akkor is az ellenfeled eldob egy Kuriboh-t, és maradt 1 lp-d ^^" Következő körben kihúzza Inabát, és megbasz biggrin.gif Vagy Tsuku, és megöli biggrin.gif Mert ugyebár ha lefordul, akkor 0/0 lesz biggrin.gif Bazzeg ez milyen megalázó lenne XDDDDD Lehet amúgy, hogy poénból azért megrendelem őket ^^"
Mi a helyzet? ;)
0

#37 User is offline   amcsi 

Posted 23 March 2006 - 10:37 PM

Minden istent meg lehet alázni biggrin.gif
Támadni akarsz 8600-zal? Scapegoat! biggrin.gif
Én jövök, nicsak, Snatch! biggrin.gif
0

#38 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 24 March 2006 - 10:36 AM

Öööö...Obelisk...két szörnyet áldoz és 4000 direktbe...és minden varázslap csak egy körig érvényes így snatch rábaszott. Ezért vagyok Obelisk párti biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#39 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 24 March 2006 - 03:33 PM

Jaj gyerekek, nem tökmindegy, hogy milyenek az Isten kártyák? Biztos úgy csinálták meg őket, hogy mindegyik bejöjjön valakinek ^^" És attól függ, milyen paklit építesz... Mert pl. Obelisk egy warrior pakliba kúrva jó, mert marcival hozol ki egy halom szörnyet, amit tudsz neki áldozni tongue.gif At tök vicces ^^" Viszont Ra-nak meg olyan pakliba kell kerülnie, ahol magasak a szörnyek támadói ^^' Slifernek meg olyanba, amiben van Pot of Averice, meg egy csomó lapelőnyös szarság... ^^' Minden ettől függ sztem ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#40 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 24 March 2006 - 05:37 PM

amcsi amit mondasz hülyeség
exiled,samas meg ienek amiket a te körödben játszhatsz ki aszt el is felejtheted tongue.gif mivel az amit én irtam az én körömben öl meg ^^ meg dd is mielöt remuválna sebzötél 8kt és megdöglötél XD meg a scape kedvé ért még rakhatok hozá big bangot mint equip tongue.gif és meg gyapodnak XD saku nem hat rá mert isten new doriánál megint eklöszér sebzödsz csö megint nem hat rá XD tehát csak a book az ami gázos tongue.gif
0

#41 User is offline   amcsi 

Posted 24 March 2006 - 06:14 PM

nem kell, hogy attackban legyen d. d. vagy newdoria
az nem jó, ha attackban vannak^^'
0

#42 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 03 April 2006 - 07:59 PM

kapsz egy noblemant tongue.gif vagy egy lv 2 öt ( ra specialban jön le XD ) azon felül mondom adok ra nak egy big bangot és átüti a defjüket és enyit roluk tongue.gif
0

#43 User is offline   amcsi 

Posted 04 April 2006 - 04:10 PM

akkor megint bealázom a Big Bang Shot-od egy Dust-tal XD
0

#44 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 April 2006 - 06:28 PM

azelen teszek valami védelmet tongue.gif ha már ien paklit épitenék akor rá gyurnám az egészet tongue.gif
pl el heviznék ez elöt tongue.gif
0

#45 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 05 April 2006 - 12:29 PM

Ha jól tudom az istenekre nincs trap meg magic ami rá hat, vagy ilyesmi... Pl saku nem jó rá, akkor sztem lehet hogy a big bang shot se jó rá ^^' Olyan paklit kell építeni, amibe beleillik az egyik isten ^^' Ennyit erről tongue.gif Ha jól építesz paklit isten kártyára akkor elég nehéz leverni ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#46 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 05 April 2006 - 02:48 PM

ami aszt ileti ex tévedsz a tarp nem hat rá a magic pedig egy körig és rá val elég egy kör mert fel lehet nyomni az atkját 7999 re ha lény hejet az életedet áldozod ^^ még egy big bang vagy valami iesmi és máris 8000 fölöt van tehát tuti halált okoz tongue.gif és át megy a grev alat ugyhogy pl grev deck et lehet rá pakolni XD
0

#47 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 11 October 2006 - 08:54 PM

Slifer the Sky Dragon:
The Heavens twist and thunder roars, signaling the coming of this ancient creature and the dawn of true power.
If this monster is special summoned, it is destroyed at the end phase of that turn. Magic and Trap cards don't effect this card, and equip cards only effect it for one turn. Slifer gains 1000 Attack and Defence Points for every card in your hand. When your opponent summons a monster, that monster looses 2000 Points in the mode that it was summoned. You cannot take this card from your deck by any means of Magic Cards or Monster effects.

Obelisk the Tormentor:
The descent of this mighty creature shall be heralded by burning winds and twisted land. And with the coming of this horror, those who draw breath shall know the true meaning of eternal slumber.
If this monster is special summoned, it is destroyed at the end phase of that turn. Magic and Trap cards don't effect this card, and equip cards only effect it for one turn. Offer two monsters on your side of the field to destroy all of your opponent's monsters.

The Winged Dragon of Ra:
Spirits sing of a powerful creature that rules over all that is mystic.
If this monster is special summoned, it is destroyed at the end phase of that turn. Magic and Trap cards don't effect this card, and equip cards only effect it for one turn. The Winged Dragon of Ra's Attack and Defence are equal to the total attack and defence of the monsters used to summon it. If it is special summoned, it's attack and defense are equal to 0. You may pay 1000 life points to destroy any monster on the field. You may pay all of your life points except 1 and add it to The Winged Dragon of Ra's attack.

Egyéb:
Az Isten kártyákra hatnak támadás negálók pl:
Negate Attack, Magic Cylinder, Shadow Spell vagy Spellbinding Circle (bár 1 kör után leesnek)

SLIFER AZ ISTEN!

Ezzel mindent megválaszoltam.

Relunx

This post has been edited by Relunx: 11 October 2006 - 09:02 PM

0

#48 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 11 October 2006 - 09:26 PM

nem tudom ezeket honan szeted de a krtyák leirása enyhén hibás ^^"
egyik istenre se hat egy darab trap se még támadás negálok se és minden istenre csak egy körik hatnak spellek
inen lehet felismerni hogy isten

slifer: ha nem tévedek az ö adatai hejesek
obelis: nem hal meg kör végén és két szörnyért nem megöl mindent hanem direktbe üthet 4000ret
ra: nem kell az egész életedet oda adni neki leszámitva egyet hanem akár menyit adhatsz neki amig marad legaláb 1 ^^ azon felül bármikor lehet áldozás nélkül summonolni csak akor ugye 0 lesz az atkja ^^
0

#49 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 11 October 2006 - 09:36 PM

Én meg nemtudom hogy te honnan szedted azokat a dolgokat amit leirtál..obeliszk, obi azért üt direktbe mert nem hatnak rá csapdák, se mágiák, és mivel mindekit elpusztittomezért üt direktbe... és ra is sztem pontos, ra-nak oda kell adnond a zéletede kiváve 1-et, ha pl 5000-red van akkor 4999-et kell neki odaadnod...MUSZÁLY.

Relunx
0

#50 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 11 October 2006 - 09:37 PM

nem muszáj ^^"
0

#51 User is offline   Kenomarou 

• Felhasználó
  • Pip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Fantasy és sportok!

Posted 19 October 2006 - 01:05 PM

QUOTE(Revillo Phoenix @ 2006-Oct-11 21:37)
nem muszáj ^^"

Tévedtél az istenekkel kapcsolatban itt a pontos fordítás:
Ami minden Isten Kártyára jellemzõ: Nem hatnak rá a csapdák és varázslatok, 3 áldozat kell a kijátszásukhoz.

Japán név: Saint Dragon - The God of Osiris
Angol név: Slifer, the Sky Dragon
Tulajdonos: Muto Yugi
Képesség: X000/X000 Támadása és védelme annyiszor ezer, ahány lap van a tulajdonosa kezében. Ha az ellenfél megidéz egy lényt, Osirisz automatikusan sebez belé 2000-et. ami levonódik a támadásából vagy a védelmébõl. (Ha kevesebb az érték 2000-nél, akkor a felesleget az ellenfél kapja)

Japán név: The God of Sun Dragon, Ra
Angol név: The Winged Dragon of Ra
Tulajdonos: Ishtar Malik (késõbb Yugi)
Képesség: ????/???? Az animeben csak az képes irányítani Ra-t, aki képes rajta elolvasni az õsi hieratikus írást, vagyis elõzõ életében volt egy Ezeréves Ikonja. Ra támadása és védelme megegyezik a 3 feláldozott szörny támadásával és védelmével, ezenkívül a játékos 1 kivételével feláldozhatja az öszes ÉPj-té ami hozzáadódik a támadásához.

Japán név: The God of Obelisk
Angol név: Obelisk, the Tormentor
Tulajdonos: Kaiba Seto (késõbb Yugi)
Képesség: 4000/4000 Ha tulajdonosa feláldoz két lényt, az ellenfél összes lénye elpusztul, és mindenféleképpen sebzõdik 4000-et.
0

#52 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 19 October 2006 - 07:12 PM

Ezek az alap képeségeik, amiket mindenki tud ^^' Mi a többire voltunk kíváncsiak, és már Relunxtól megkaptuk a választ ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#53 User is offline   amcsi 

Posted 19 October 2006 - 08:15 PM

Én mindig elfelejtem őket, de nem is érdekelnek, mert utálom az isten lapokat^^'
amúgy itt vannak érdekes info-k az istenkártyákról:
http://yugioh.wikia.com/wiki/Obelisk_the_Tormentor
http://yugioh.wikia. com/wiki/Slifer_the_Sky_Dragon
http://yugioh.wikia.com/wiki/The_Winged_Dragon_of_Ra
0

Share this topic:

• (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic