-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Vampire - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (31 Pages)
  • +
  • « First
  • 29
  • 30
  • 31
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Vampire

#901 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 28 October 2009 - 03:10 AM

amcsi: Igazábol nem tudhatod hogy egy könyvön alapoza e eszt az áláspontját mivel egy szoval se emlitete hogy azon alapulna de természetesen gondolom bisztos van könyv ami ir iet. Viszont a pszihologus könyve az emberek nagy százalékán alapul akik nem tudnak el vonatkoztatni ( ezek szerint ). Én viszont ( és ismét egy ojan dolgot tudok mondani amiben Housal értek egyet ) a logikában és a racionalizálásban hiszek. Atol hogy egy játékban ugy teszel mintha ien szocihopaták nem léteznének atol még nem fognak eltüni. Atol hogy egy játékban iet játszol még nem leszel az. Ez egy ugyan ojan dolog minthogy mikor beszoltak nekem azért mert lány karakterel játszotam pl D&D-t. Atol hogy egy epic kedves lányt játszok ki ami kb a mostani szocihopatám elentéte volt atol még nem leszek az se pl.
És mien jó hogy ez eszembe jutot. A szocihopatánap pl az elentétét már kijátszotam. Ojan karaktert aki senkit nem akar bántani. Igazábol az edigi karaktereim elég széles szeméiség skálán mozogtak.

Pried: Hatalom mániás informácio buzi.
Satsuki: Érzelmi kilengéses csajszi aki vagy félén kislányként viselkedik vagy hisztizik és ienkor akarata elenére nem képes visza fogni az erejét.
Fine: Egy gyáva bujkálo ember aki a szeméjes kontaktusokat a minimumra akarja csöpkenteni másokal.
Caster: Egy n? aki mindenkin segiteni szeretne és senkit nem bántana. A roszakat nem legyözni hanem megjavitani akarja.
Revillo Rezev: Egy Tzimisce orvos aki segitökésznek adja ki magát de valojábol minden paciensét kihasznál a tudtuk és bele egyezésük nélkül a kutatásaihoz.
Alex: Egy gangrel aki a tulélést tartja elötérben és nyugalmat keres a sok vámpiros problémátol és öszeesküvéstöl
Agnus: Egy alvilági üzletember aki mindent felhasznál amit tud hogy elérje ami épen kell neki.
Nanaya Shiki: A szocihopatám aki imád ölni.
Kuyokishi Nanaya: Egy alapvetöen bérgyilkosnak képzet elf a a munkáját csak azért végzi mert csak ere let ki képezve igy máshoz nem ért. Nem a kedvenc elfoglaltsága de ha dolgoznia kell aszt mindig profeszionálisan intézi el. Hüséges a megbizoihoz és titkon egy boszu hadjáratot fojtat.
Ezen kivül ott van még egy kis millio NPC akit ki kell játszanom PRPGben és ezeknek mindnek más a szeméisége.
Ha van valaki akit nem befojásol hogy mien karit játszik ki ha van valaki aki nem saját magát vetiti ki a karaktereire akor szerintem mondhatom aszt hogy az én vagyok.
Vagy ha mégis ez mind én lenék akor a világ leg több szeméjiségü szeméiség hasadásos embere vagyok. biggrin.gif
Mint mesélönek nekem minden karakter fajtát ki kell tudnom játszani. Igen van amit nekem is nehéz. Pl nem jó érzés Relunx karijának a csaját kijátszani Relunxnak te mint mesélö elvárom magamtol hogy ere is képes legyek. A szocihopaták is létezö dolgok mint minden másik szeméjiség. Ugyan ugy el várom magamtol hogy aszt is ki tudjam játszani anélkül hogy az bármien hatásal lene rám. És igen ha nagyon meg eröltetném magam még egy buzit is ki tudnék játszani pedig nekem meg az az a szerep amit nagyon nagyon nem akarok.

A figyelem zavar meg nem fizikai hanem mentális probléma. A lényege hogy egyszerüen el felejtesz koncentrálni. Mondjuk ugy hogy mint egy számitó gépben hirtelen nem válaszol egy ablak nálad ugyan ugy hirtelen el felejtesz oda figyelni ara amit csinálsz és mikor rád szolunk akor hirtelen kijösz a lefagyásbol. Persze hogy nem halotad hogy javult volna mert a dicsérés nem anyira jelemzö rám mint a szidás csak akor mikor már valami nagy tejesitmény történik de amugy komoly. Sokal jobban szoktál probálni koncentrálni mostanában. Legalábis én igy látom. De amugy a probálni és a meg teni köszt külömbség van. Nem aszt montam hogy sikerül is álandoan jól koncentrálnod és tudod tökéletesen irányitani. Hanem aszt hogy látszik azért hogy probálsz koncentrálni mikor ojan hejzet van hogy elvárjuk töled. Pl én PRPG közben látom hogy sokal kevésbé kalandozik mostmár el a figyelmed és joban észre veszel dolgokat amiket korában el misseltél volna mert el felejtesz figyelni.

This post has been edited by Revillo Phoenix: 28 October 2009 - 03:17 AM

0

#902 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 28 October 2009 - 11:32 AM

Phoenix: de épp ezt mondtam az el?bb, hogy amit te most mondtál az a te véleményed, Ex meg jobban hisz a pszichológiai könyvek iróinak véleményében.
A másik, hogy lehet, hogy Ex azért nem veszi figyelembe, hogy sokféle karaktert játszol ki, mert nem áll a pszichológia könyvekben, hogy "kivéve ha az illet? ki tud játszani mindenféle személyiséget, akkor lehet adni neki szociopata játékot, mert akkor már nincs veszély".
az ADHD (hiperkinetikus figyelemzavar) neurológiai rendellenesség, ahol f?leg dopamine hiány van az agyi idegeimben. Ezért szokták stimulánsokkal kezelni, mint Ritalin, ami növeli a dopamine mennyiséget. És igazából úgy van, hogy figyelek, figyelek, hoppá másra figyelek.
0

#903 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 28 October 2009 - 12:16 PM

remélem nem sértek meg senkit ha ezt most nem olvasom el...mert tényleg sok ^^ és nem is nekem célzott.

Ex: sztem életút egyenl?re túl nagy fa a fejszédhez. Nem sértés akar lenni, csak az hogy pl nekem is vannak dolgaim amit máshogy meséltem volna anno ha a mostani tudásom meglenne vampire téren. Regényeket olvasgatok f?leg saját szórakoztatásomra,de sokat tanulok is bel?lük. Ezzel nem mondom azt, hogy neked is ezt kéne csinálnod, de miel?tt egy tortát akarsz felszolgálni, nem árt ha gyakorlod a piskóta sütést is. Nomeg ne feled hogy egy életút nagy felel?sség és a karakterek amik játszanának egy ilyenben nem kiforrottak.
Ez nem is meglep?, hisz egy életúthoz mondjuk nem szokás sok diszciplína-pontot adni, hogy a játékosok ne menjenek neki g?gösen minden npc-nek.

Phoenix: a harci statjaid nem lettek volna sokkal jobbak mint amcsinak, mivel ? CSAK testi diszciplínákat vett fel 3as szinten (ami a megengedett max volt), ezen a tulajdonságok és a képességek is fel voltak nála nyomatva kb 4re (mert az 5 ahogy Ex-nek is mondtam túl durva, azt nem kezd?ként, hanem játék során szerzett tp-kb?l kell kiérdemelni)

amcsi: figyelsz-figyelsz, aztán valaki aktiválja jelenlétet és máris inkább arra figyelsz tongue.gif Netalántán még fel is er?sítik ezt az érzést tébollyal biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#904 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 October 2009 - 01:21 PM

amcsi: Persze hogy nincs ien irva a pszihologiai könyvekbe...de szerintem a pszihologiai könyvekben egyáltalán nem emlitik meg a szerepjátékokat. XD

És én is kb eszt montam hogy "figyelsz, figyelsz, hopá nem figyelsz". Nem aszt mondom hogy koncentrálásal eszt le tudod gyözni tejesen de az emeberi akaraterönek nagy a hatalma. Ez ojan hogy én se tudom 100% le verni a diszlexiámat de mikor nagyon koncentrálok ara hogy most hejesen akarok irni akor én is hejeseben irok. Nem hejesen de hejesebben.

Virus: Igazábol 2 stat volt 5re nyomva de azok nélkül nem müködöt volna a kari ugyhogy szerintem még el fogadható let volna. Ügyeség & Atlétika. Mivel kocsirol kocsira ugrálást meg egyéb ien extrém dolgokat akartam vele csinálni ugy hogy ara ne legyen egyáltalán vagy csak minimális eséjem legyen failelni ezér ez a 2 kellet volna mindenképp.
0

#905 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 28 October 2009 - 01:37 PM

Nem, de a szerepjáték beletartozhat valami nagyobb csoportba, amir?l meg igenis tesz említést.

Nekem az akarater?m kb. fordított arányosságban van azzal, hogy mennyire tudok odafigyelni^^' de egyébként tudom, hogy nem értesz az ADHD-hez, úgyhogy kérlek ne oktass ki bel?le.
0

#906 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 28 October 2009 - 02:38 PM

Ez nem Harvard reference system, de itt a link: http://www.libri.hu/konyv/pszichologia-uj-kiadas.html - csak hogy jelezzem, hogy ez egy létez? könyv.

Az Aktinson & Hligard pszichológiakönyv egyértelm?en kijelenti, hogy kifejletlen személyiségek rendellenességei és egyéb elváltozásai legjobban a FANTÁZIÁból mutatható ki. Ahogyan amcsi mondta, a szerepjáték nincs megemlítve, de egy nagyobb csoport része. A pszichológiának különböz? módszerei vannak az ilyenfajta devianciák kimutatása, például az a rajzelemzés, vagy a "mese"elemzés. Azt is kimondja a könyv, hogy annak ellenére, hogy a fantáziánk csak a fejünkben létezik, átéljük, és a labilis személyiségek gyakran nem tudják elkülöníteni a kett?t. És mivel átéljük, ezért ártalmas lehet bizonyos emberekre. A könyv eléggé kitér erre a részre, és elég figyelmesen átolvastam ahhoz, hogy felismerjem, ha valahol gond van.

amcsi ADHD (Attention deficit hyperactivity disorder) egy hipotalamusz által (az agy azon része, ami az idegrendszert kontrollálja) kibocsájtott dopamine nev? cucc miatt van. Kevés van bel?le, gyerekeknél gyakoribb, feln?ttkorra enyhülhet. Err?l kb ennyit tudok, mivel nem pszichológiai probléma, ezért nem említik a könyveim.

Vírus: Életút alatt nem SevenSins bonyolultságú dolgot érettem, hanem egy pár meséléses fejl?déses izékét smile.gif Seven Sins-hez hasonlót úgyse tudnék produkálni, szóval nem lesz olyan h?de bonyolult
Mi a helyzet? ;)
0

#907 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 October 2009 - 03:30 PM

Jó amcsi akor ne hidd el. Pozitív comentek visza vonva. You still suck. Hope your happy now. tongue.gif

Ex. Ahogy montad ezek bizonyos emberekre igazak. Csak hogy miért is lényegtelen amit irtál...mert én nem vagyok azok a bizonyos emberek. Mint látható az elözö példámbol elégé lehetetlen hogy nekem a fantáziám befojásolo hatásal legyen rám mivel én nagy menyiségü szeméiség fajtát játszok / játszotam ki. És csomo ojat amik egymás elentétei. Pl gyáva karit is kijátszotam meg vakmer?t is. Extrém hero aurásat és extrém evil aurásat is. Nagyon brutális hasat szeméjiségel kéne rendelkeznem ahoz ez mind egyszere lehesek amim ha lene akor már rég nem itt lenék hanem egy dili házban ahol melesleg nem vagyok. tongue.gif

Nomeg nem vagy tévedhetetlen vagy legalábis most nagyon melé nyultál ha ugy gondolod hogy eböl a leirásbol igaz rám valami. Alapbol én voltam az aki vagy 100X monta hogy különicsd már el a játékot a valoságtol jelezvén hogy én el tudok különiteni. PRPGben pl még egy árulót is kijátszotam aki a csapat társait is csak kihasználta és fel áldozta pedig valoságban ez az a szeméiség amit a leges legjobban utálok a világon. Elég obvious bizonyiték ara hogy nem magamat vetitem ki a karaktereimre és hogy a karaktereim kijátszásai sincsenek kihatásal rám.

Az egyetlen ok amit talán adok ara hogy eszt hid hogy leg töbször külömböz? karakterekel irom körül magam mint pl House. De ienkor el nézte a példád a sorendet. Nem azért vagyok ien mert Houset néztem hanem azért példálozok Housal mert a már eredetileg meglév? dolgaim hasonlitanak az ö jelemzöihez és mivel én szeretek példákat femutatni mikor magyarázok ezért pl meg jegyeztem hogy House egy jó példa bizonyos tulajdonságaimra.
Én a szeméjiség elemzési skilljeimet elsöre a leg kézenfekvöbb emberen teszteltem. Saját magamon. Nekem nincs ojan tulajdonságom amiröl ne tudnék és amit ne tudnék visza vezetni ara hogy honan jöt nekem ez a tulajdonság.

This post has been edited by Revillo Phoenix: 28 October 2009 - 03:46 PM

0

#908 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 28 October 2009 - 03:37 PM

Hitler se volt börtönben vagy diliházban, úgyhogy a tartózkodási helyedre alapozva ne tegyél ilyen kijelentéseket.

És ezt nem veled fogom megvitatni, akinek semmi érzéke nincs a pszichológiához, és életében egy sort nem olvasott róla. Valszeg az többezer elolvasott oldal nem feleslegesen volt, és nem is feleslegesen írták le. Pont.

Nem párbajozok olyannal, akinek nincs fegyvere.
Mi a helyzet? ;)
0

#909 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 October 2009 - 03:57 PM

Wow. Már hitlerhez hasonlitasz. Ez egyre viccesebb.

Semi érzéke nincs. Kösz...ujabb sértés. Elég földhöz ragadt nézet az hogy valamit csak könyvböl lehet tanulni. Hát bocs ha én a saját hátrányaim miat nem aszt az utat választom amit te. Én alapbol töbre értékelem a tapasztalatot mint az elméletet. Te olvasgasd csak a könyveidet én adig inkább megfigyelem a környezetemet. Én mind két modszert elismerem de csak az egyikre van reális lehetöségem. Ha te nem ismered el a tapasztalatot csak az elméleter akor az a te szegénységi bizonyitványod. ;P

Nem nincs fegyverem, csak az én fegyverem nem egy kínai sorozat gyártmány hanem egy egyéni gyártmány magán szeméj által ösze rakva. A te fegyvered lehet hogy nagyon szépen néz ki kirakva a falra...de hibásan müködik. Az enyém lehet hogy csunya és ránézésre megbizhatatlan. De mégis az enyém az ameik fojamatosan akcioban van tesztelve nem csak ugy ki rakva a falra hogy " ez tök jó ".

Én meg nem vagyok hajlandó ijanal párbajozni aki már a mecs elöt nem képes senkit elfogadni egyenl? elenfélként és kezdés elöt lenézi az elenfelét. Bár én nem is párbajozni akartam veled. biggrin.gif
Csak te vagy ien harcias. ;P

This post has been edited by Revillo Phoenix: 28 October 2009 - 04:01 PM

0

#910 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 28 October 2009 - 04:01 PM

Feleslegesen pazarlod a bet?ket, én már nem öntök több olajat a t?zre, mert már végképp nincs értelme. A különbség az, hogy ameddig én olvasok könyvet, én az utcára is kimegyek, nem csak a westendbe hetente egyszer. Úgyhogy tapasztalat + m?veltség.

A többi gondolatomat inkább magamba fojtom, mert úgyis baromságokat reagálnál rá. Majd megbeszélem olyannal, aki nem.
Mi a helyzet? ;)
0

#911 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 28 October 2009 - 04:06 PM

( Hmh. Fogadjunk hogy én kevesebet vagyok ithon egy héten mint te. Hetente 3 napot kb egyáltalán nem vagyok ithon hanem emberek köszt mert azokon a napokon sulim és edzésem is van és mire haza jövök már csak fürdeni és aludni van id?m és 2 másik napon pedig a sulim kb estig tart önmagátol. Szombatonként meg westend és áltaában vasárnap amcsinál vagy Relunxnál vagyok. Szerintem még ha az alvást bele számitom még akor is kevesebet vagyok ithon mint máshol egy héten. tongue.gif )
Heh. Ha figyeltél volna én már vagy 5-10 postal ezelöt kijelentetem hogy ez igy értelmetlen. Igen. Fölöslegesen beszélek ojanak aki már azelöt kijelenti hogy baromságot mondok mielöt mondanék valamit is. Ugyse fogod elismerni az igazamat soha mert ara nem vagy képes egyáltalán. Te csak aszt tudod elfogadni hogy valaki vagy egyet ért veled vagy hülye és ha hülye akor meg majd 5 órán keresztül eszt kisirod másnak akit igazábol ez majd idegesiteni fog mert kurvára nem érdekli a nyavajgásod csak el fogja viselni mert tudja hogy te ien vagy és van ojan rendes hogy el fogad igy.

És most hogy ien tök profin tele szenyeztük megint a forumot akor javaslom hogy megint takaritsuk is ki eszt a nagy rakás szart inen.

( És maradnák a korábi javaslatomnál. Ignoroljuk egymást Ex. Lényegében mind a keten alig tudjuk elviselni egymást ugyhogy minek eröltesük? )

This post has been edited by Revillo Phoenix: 28 October 2009 - 04:35 PM

0

#912 User is offline   Maggi 

• Szavak embere
  • PipPip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Minden ami anime...manga...meg ilyenek...tudom ez tartalmas válasz, de basszus...fáradt vagyok majd ha lesz időm kitöltöm normálisan is...asszem...

Posted 28 October 2009 - 04:32 PM

Én is beleszólok csak egy picit.

Nekem ameddig ott voltam tetszett a bevezetés. Sajnálom hogy el kellett mennem. Ha esetleg lesz életút vagy másik mese akkor abban is szívesen lennék mostmár egészségesebben és végig.
Egy picit ami nem is a mesélés hibája... Én nagyon próbálok megnyilvánulni, de alapból csöndes vagyok és néha elég nehezemre esik beleszólni mert sokan beszélnek egyesek és sokszor egyszerre is a másikkal. Engem arra tanítottak hogy várjam meg amíg valaki befejezi és azután a másik is végighallgat engem de ez a taktika nem nagyon jön be. Én nem is Ex-t?l hanem a mesélésben résztvev?k mindegyikét?l szeretnék egy pici figyelmet kérni hogy habár kicsi a hangom de rám is tessék néha figyelni... Ha ez nem megy, jelentkezem és majd Ex kussoltatja el a népet hogy szólhassak, nekem így is jó. Csak szeretnék én is néha megnyilvánulni és meg is fogok így vagy úgy remélem :-) Csak ennyi lett volna.
Ági
0

#913 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 28 October 2009 - 05:03 PM

Ági: Részben amúgy ezért próbáltam a házi szabályokat bevezetni a közbeszólásról és hasonlókról, és már történt el?relépés ebben a témában, de még mindig nem tökéletes. Az, hogy szétszedtelek titeket csapatokra, az amúgy tök sokat segített, mert úgy mindenki szóhoz jutott. Majd amikor lesz életút, akkor is valszeg preferálni fogom ezt a szétszedést, mert tényleg gördülékenyebben ment a mesélés. Sajna nem tudtál maradni, hogy ezt lásd, de amúgy tényleg volt fejl?dés smile.gif Majd legközelebb!
Mi a helyzet? ;)
0

#914 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 30 November 2009 - 10:46 PM

pár érdekes vampire kártya ötletet láthattok, nem az effektjük a lényeg hanem hogy kit ábrázol és mennyire értek ezzel egyet.

http://www.almadrava.net/damnans/carlos/ARIKEL.jpg
http://www.almadrava.net/damnans/ carlos/ENNOIA.jpg
http://www.almadrava.net/damnans/carlos/TREMERE.jpg
http://www.almadrava. net/damnans/carlos/TZIMISCE.jpg
http://www.almadrava.net/damnans/franck/TROILE.jpg
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#915 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 01 December 2009 - 12:18 PM

Milyen csúnyák ^^''''

A YuGiOh-ban legalább vagy aranyosak vagy fasza páncéljuk van XD
Mi a helyzet? ;)
0

#916 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 16 December 2009 - 11:11 AM

mikóóóóóóóóóóó lesz mááááá szeven szííínzzz???

Relunx
0

#917 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 16 December 2009 - 12:43 PM

te tényleg unatkozol....soha biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#918 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 27 April 2011 - 11:10 AM

http://lolsnaps.com/news/4153/0/
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

1

#919 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 12 June 2011 - 02:04 PM

regényben amit olvasok:

egy beosztott magyarázkodik a város érsekének (szabbat herceg)
-Be kell ismernem, pánikba estem. Az út nagy részén képtelen voltam gondolkodni, mindent, ami mozgott ellenségemnek néztem. Ennek a következményeit hallhatod a híradóban. A helikopter volt a legdurvább, de nem tudtam uralkodni magamon.

Ez az idióta "kicsit" megszegte a maszkabált...az autópályán a szembeforgalommal hajtott padlógázzal miközben 7 gangrel rohant utána hatalmas farkasalakban és a pánik hevében leszedett egy rendőrségi helikoptert ami filmre vette az egészet XD
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

Share this topic:

• (31 Pages)
  • +
  • « First
  • 29
  • 30
  • 31
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic