-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Yugioh Játékok - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Yugioh Játékok

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 15 February 2006 - 12:03 AM

Szedjétek le, vagy könyörögjetek nekem, hogy küldjem át a legújabb yugioh játékot, a DX Duel Academy-t 4_1_105.gif
Zsír, mert végre van már benne Scapegoat, Breaker, meg csomó új lap. Eddig csak Exarion az, ami nincs benne, de annyira nem hiányzik tongue.gif
0

#2 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 04 July 2006 - 02:57 AM

Mivel nem tudtam hova írjam...ide írom. Kis szörfözgetéssel ezt tudtam meg:

Wind Struckture deck: Lord of Storm
Dinosaur Struckture deck: Pulse of Dinosaurs
Machine Struckture deck: Rebellion of the Machines

Még egy special edition is ki van írva nemsokára. Tartalomlistával még nem tok szolgálni,de jó hogy ennyi struckture van/lesz mert occsón megkapjuk drága lapokat ^^

---edit---
ezen a lapon a dínó és a wind deck tartalma már fönn van:

http://shriek.twoday.net/topics/Structure+Decks/
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#3 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 04 July 2006 - 06:22 PM

Goblin out of the Frying Pan
Counter Trap
Pay 500 Life Points. Negate the activation of a Spell Card and return it to the owner's hand.

SD09-JP035
Malfunction
Counter Trap
Pay 500 Life Points. Negate the activation of a Trap Card and return it to its original position.

Ez a két lap már eddig is volt vagy új?
Egéssz jonnak tünik igy elsőre
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#4 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 05 July 2006 - 12:25 AM

Asszem a Enemy of Justice boosterben van benne. És csak elsőre hangzanak jónak. A chaint megszakítja ha csapdáról van szó,így az valóban kicsit szopacs mert vissza rakja kézbe,de varázskártyánál hülyeség mert ellenfél megint kijátsza csak esetleg van időd reagálni.

Asszem olyan is van ami negálja egy szörny idézését.Na az viszont durva mert utána nem is summonálhat és mobius effektje pl se jönne létre.

-------------

A szombati duelezés tök jó formátumokat szült,szólni kell holdfénynek hogy próbálja ki,mert szerintem izgalmas de komolyan.

tehát hogy ilyen versenyek legyenek:

1, normal 1 vs. 1
2, 3 man strategical (ahol az egyik ember kiesésénél a nagyobb életerejű nyer)
3, 2vs.2 tagteam (16000 vs. 16000)
4, 4 man highlander style (csak egy maradhat és 16000 élet mindenkinél)

Szerintem vicces lenne ha néha ilyeneket is rendeznének mert sokkal brutálabb dolgok lehetnek itt. Pl: D.D. Warrior lady kalandjai a múltkor biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#5 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 11 July 2006 - 02:27 PM

az vices lene de tag team versenyen engem kéne meghivniuk bironak ^^" én voltam az elsö magyar aki leirta a tag team szabájait még mikor alapult a tfd

a stratégiát a yugiohba szintén én vitem be és a magic kártyajátékbol loptam a szabájzatát ^^

jó mongyuk én mindenben ojan vagyok hogy nekem ahoz valamit adnom sok egoi és sok kreativitás = mindenbe bele akarok szolni XD
0

#6 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 11 July 2006 - 07:53 PM

Az nem baj csak "értelmeset " szólj hozzá
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users