-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: Kitalált lapok - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Kitalált lapok Ide küldhetitek, ha terveztetek lapokat

#1 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip
  • Group: Felhasználók

Posted 15 November 2006 - 08:41 PM

Na szóval én el kezdtem egy Yugioh Anime Trading Card gamet ami úgyan az mint az eredeti Ygo kártya játék csak éppen egyébb anime szereplőkböl vannak csinálva a lapok. Első buszter csomagom meg is van már! smile.gif
0

#2 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 15 November 2006 - 08:55 PM

akor én épitek Shinigami paklit XDDD
0

#3 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 15 November 2006 - 09:26 PM

OKé!!! hajrá!! (most én Naruto,M-hero,és Egyébb dolgokat csinálok)
0

#4 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 15 November 2006 - 09:46 PM

Phoenix, te PRPG paklikon dolgozz.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#5 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 16 November 2006 - 12:14 PM

mármint a ptcgre gondolsz vagy ara amit neked kéne ösze dobnom? ^^"
0

#6 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 16 November 2006 - 08:38 PM

A ptcg viccesebb lenne szerintem smile.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#7 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 16 November 2006 - 10:07 PM

baszogasatok vele még párszor és akor egyszer valameik unalmas orámban tuti megcsinálom XD
0

#8 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 10 December 2006 - 04:20 PM

Megérkeztek az Új Herok amiket én terveztem... Na milyenek??

0

#9 User is offline   Pöt 

• The Guardian of Anti-Metagame Cards
  • PipPip

Posted 26 December 2006 - 11:40 AM

Cyber Swiss Pocket Knife
ATK: 1200->Hogy ne legyen túl nagy az ATK-ja, a pyramid turtle-t vettem mintául.
DEF: 1000->Szerintem így pont jó, mert nem üti le sangan, ezért nem lehet vele túl könnyen kihozni egy állat machine-t.

Machine/Effect

When this card is sent to the Graveyard as a result of battle, you may select 1 Machine type monster with an ATK of 1500 or less from your Deck and Special Summon it to the field in face-up Attack Position (no tribute is required for monsters of Level 5 or more). The Deck is then shuffled.

Kéne már egy battle searcher csak machineoknak is. Na szerintem így lenne a legjobb, bár még nem nagyon néztem utána, hogy milyen max 1500 ATK-os 5 vagy több csillagos machineok vannak. Ha van valami nagyon durva, akkor még hozzá kéne rakni, hogy csak level 4-ig lehet special summonolni vele.

U.I.: A helyesírásra légyszi figyeljetek oda, ha kártyát terveztek! Ha már úgyis sok időt fordítotok a képekre, akkor a szöveg is legyen jó, mert különben elrontja az egész lap feelingjét. thx
Would you like to see my bunghole?

Cseréim
0

#10 User is offline   hun-kezdo-LoSe 

• Senki

Posted 18 January 2007 - 07:45 PM

Én ell kezdek csinálni Naruto card ott:)
eddig Itachi meg van:)
meg 1 csapda!:)
0

• Group: Vendégek

Posted 02 June 2007 - 10:18 PM

Kep meg nincs, de szerintem kiadja a konami egy szep napon: smile.gif

Greenfater of the Frog the Jam
Aqua/fusion/effect/12*/Water/1000/0

Frog the Jam + Frog the Jam + Frog the Jam
A Fusion Summon of this card can only be conducted with the above Fusion Material Monsters. This card can attack your opponent directly. Any Battle Damage this card's controller takes from a battle involving this card becomes 0. This card unaffected by any effect of Spells, Traps and Monster cards. If this card attacks you opponent directly you win the match.
0

#12 User is offline   Kis RC Adjá' Muffint Gábor 

• Szavak embere
  • PipPip
  • Location:Ki a faszom találta ki a Caps Lockot?? dögöljön meg.:D

Posted 10 June 2007 - 02:57 PM

Ez aztán a kreatív lap!!!

0

#13 User is offline   SpikeTheFistMan 

• Fenegyerek
  • PipPip
  • Interests:Orange County Choppers, FlyFF, Maple Story, paintball, AnimeCon-ok, rajzolás és persze Yugioh TCG

Posted 19 August 2007 - 04:13 PM

http://yugiohcardmaker.net/

tessék, itt lehet csinálni Yugioh kártyát, kurvajó és egyszerű használni

Rólam: Nem vagyok rosszindulatú, nem szólok be senkinek vagy gúnyolok valakit, csak esetenként humorral próbálom oldani a feszültséget, meg alapból is egy szórakozott srác vagyok, de ha mégis megsértek valakit véletlenül, előre is bocsánat, mert nem akartam. És igen, lehet velem komoly dolgokról beszélni. Peace.

Csere listám FRISSÍTVE! ......igen, még itt vagyok.
0

#14 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 19 November 2007 - 07:53 PM

Legyártom ezeket...Bravo tokens 4_1_105.gif

Attached File(s)

-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#15 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 22 November 2007 - 04:48 PM

Shinigami Eyes
Spell Card / Continuous
Pay half your Life Points. While this card is face-up on the Field, your opponent must show all cards in his hand and all cards that are set on his side of the field.

hehe
0

#16 User is offline   Janer 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 30 November 2009 - 10:59 PM

dark and light dragon set
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic