-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: TFD Fórum - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (5 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

TFD Fórum megbeszélés

#61 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 08:30 PM

Szintén, Phoenix érvei teljesen jogosak ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#62 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 04 October 2006 - 08:37 PM

A honlappal kapcsolatban: A honlapoknak az szokott lenni a szerepük, hogy információt lehet találni rajtuk. Vagyis amíg a fórumon lehet beszélgetni erről-arról, a honlapot nézed meg, hogy mik a hírek. Meg még 3 éve hogyan talált meg minket a sok duelist? A honlapon keresztül.

A fórummal kapcsolatos véleményemet leírtam.
Milán, Zsuzsi, Ecchan, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. smile.gif

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 08:38 PM

0

#63 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 08:39 PM

Szerintem most inkább olvasd végig Phoenix érveléseit mégegyszer, mert tényleg elég megfontolandók ^^' Jó, tudom, könnyen beszélek, amikor én nem támogatom az ötletet, de tényleg megfontolandók...
Mi a helyzet? ;)
0

#64 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 04 October 2006 - 08:40 PM

Látod Zsuzsi? Még fórumkérdésben is kikéri a véleményed amcsi,tehát itt maradsz cool.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#65 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 08:49 PM

Ex: átolvastam
nekem más az értékrendem, és kész
főleg mert az admin vagyok
Tényleg, Phoenix: Admin joooog (kapnál új fórumon)

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 08:50 PM

0

#66 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 04 October 2006 - 08:50 PM

ez elöbi kérdésben virusal értek egyet tongue.gif
maradsz XD

amia honlapokat uileti a hireket általába meg lehet tudni a forumon is és aszt is hogy hogy találták meg a forumot...egyszerüen csak a leg hoszab topicokban az elsö oldalt/oldalakat kell megnézni wink.gif

This post has been edited by Revillo Phoenix: 04 October 2006 - 08:54 PM

0

#67 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 08:51 PM

Editáltam a hozzászólásom.
De ne csak a uforums-zal foglalkozzatok! Több mindent írtam, azokról is kérek véleményt!
0

#68 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 08:53 PM

Jó, csak tényleg nem értem - nem kötöszködni akarok - hogy most minek kell felbontani egy jól összeszokott társaságot... Tulképpen száz felé... Én őszintén megvallva nem hinném, hogy tovább látogatnám a fórumot, ha most az összes ilyen 12 éves kis burnyákot idehozzuk... Vagyis nem ide, de az új fórumra. Vagy max moderátor lennék, és naponta egyszer beírnám minden topicba, hogy nó káromkodás, és suck my duck ^^'

A legfőbb problémám az, is ott volt Phoenix érvei között: Rohadtul nem lenne időm nekem 3 órákat fórumot olvasgatni, mert azért elég sűrű a napirendem... Meg akkor valszeg áttérnénk a PM-ekre, mert tényleg nem osztok meg minden szívesen a jöttment kis geciládákkal...

Többi dolog:
Már leírtam a véleményem, hogy szerintem pazarlás lenne... De mindegy... Nem véletlenül mondtuk neked ellent eddig mindannyian, gondolj bele, nem biztos, hogy hülyeséget beszélünk ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#69 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 08:55 PM

megértjük hogy máshogy gondolkodsz mert szereted hogy van forumod és szeretnéd ha sokan szeretnék ez ojan mint hogy nekem van PRPGm és szeretem mikor vanak játékosok és élvezik a játékot

ezért is javasoltam hogy ha nagyon akarod akor hozd ösze a nagy forumodat és ad nekem a mostani tfdt ^^ akor mindenki meg kapja amit akar mert aki joban szereti eszt a kis forumot az marad itt csak anyi lesz a külömbség hogy nem TFD hanem PRPG forum lesz a neve és aki meg a nagy forumot szereti az is örülhet mert ojan is lesz ^^
minek két jó közül választani egyet ha választhato mind a 2 XD

( a két jó= marad a TFD forum, lesz nagy forum )
0

#70 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 08:56 PM

Mondjuk ez is egy jó megoldás lehet... Én biztos maradnék ^^' Igazából érthető okokból, mivel a hozzászólásaim 60%-a a PRPG topicban van XD Meg... Szerintem vagy hiába tennél ilyen erőfeszítéseket, másokat nem érdekelne, vagy társkereső lenne belőle... ^^' Nekem az nem igazán pálya, mivel foglalt vagyok tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#71 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 08:58 PM

Aha, van benne valami...
Máris találtam egy jó megoldást. A TFD fórum átköltözne egy új helyre, ahol upgradelném 2.1-esre a fórumot 1.3-ról, esetleg megváltozna a neve TFD-ről stb. bla bla bla. És amire tenném a hangsúlyt, az a honlap, amiből lehet, hogy olyat csinálok, ami nem csak yugiohval foglalkozik, hanem mondjuk még animékkel is, vagy Vampire-rel, vagy mittomén.
De még mindig kérek véleményt erről-arról az ötleteimről:

-domain-t regisztrálnék, és fizetnék havonta (pl. tfd.hu (ami meg sajnos foglalt))
-társszerkesztőt vennék fel tfd fórumra, akár a honlap megírásával, fenntartásával, vagy grafikájával foglalkozót (max 2-t). Milán azt mondta, hogy esetleg tudna tanulni egy kis php-t, és segítene nekem. Már csak grafikus kéne szerintem^^
-a honlap folytatása
-új név a honlaphoz (nem tfd)
-egyesült fórumok projekt (több kisebb fórum alakítson egy nagyobbat), szintén külön domainnal esetleg, meg esetleg fizetős szerver hosting, amibe mindenki belead (A tfd fórum megszűnne, és helyette egy olyat, ami sokmindenkié együtt, és így együtt sokkal népszerűbb lenne egy közös fórum)
-Invision Power Board 2.1 (az itteni az csak 1.3)

0

#72 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 04 October 2006 - 09:00 PM

Majd nyilatkozok én is bővebben,de majd kicsit pihentebb állapotban. Le vok enyhén fárasztva.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#73 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:01 PM

igazábol nekem a hátér hangsujom azon is volt hogy meg kapjam a mostani tfdt de ara csak akor tartok természetesen igényt ha ösze jön neked a nagy forum ^^ ( csak mert akartam egy külön forumot a PRPG nek a véletlenül megcsinálnám a PRPG honlapot meg ienek ^^" )
0

#74 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 09:03 PM

Én már nyilvánítottam vélemény: Fölösleges erőfeszítés, és pénzkidobás ^^' Figyu, ez csak lekötné az idődet... Vampire oldal... Kapod a sok hülye emailt, hogy "Mi az a Vampire?", és egyéb színvonalas kérdések, mert az úgyse lesz nekik jó, ami fel van írva a honlapra, még ha diplomás író is vagy, akkor se ^^'

Nem hinném, hogy kéne új név, én már megszoktam ezt, és én szeretem ezt a fórumot, nem tudom, hogy minek kéne változtatni... Szerintem jól megvagyunk itt, aki nagyon velünk akar beszélni, az úgyis megtalál minket, aki mással, azok már más fórumon vannak... Van, aki nem tud beilleszkedni egy jobban összeszokott társaságba, és szerintem nem lenne értelme 100 ilyen embert összehozni ^^' Leszünk mi, az összeszokott társaság, 100 csicska, akiből 90 tizenkétéves áplusszos köcsög, a maradék tíz vagy buzi, vagy fogyatékos, egyéb szexuális hátránnyal rendelkezik, vagy csak egyszerűen lelki beteg ^^'

És ismerd be... Két héten belül ráunnál a honlap szerkesztésre... Az, hogy valaki segít neked, az nem azt jelenti, hogy mindent helyetted csinál ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#75 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:10 PM

Legalább hasznosnak érzem magam. Én szívesen válaszolok hülye kérdésekre (bár ha a honlapon rajta van a válasz, akkor csak odairányítom).
És te ne beszélj nekem a pénzkidobásról^^'
És én igenis szeretnék nagyobb forgalmat ebbe a fórumba, és hajlandó vagyok megdolgozni érte^^'
Én nem unom meg, csak kéne egy kis segítség. És nem azért, hogy helyettem csinálják meg-.-
A régi TFD fórumot is MIND én csináltam EGYEDÜL, és soha SENKI nem segített, pedig kértem

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 09:11 PM

0

#76 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:14 PM

nyugi amcsi ^^ ne huzd fel magad ^^
én támogatom a nagy forumos ötletedet...még akoris ha csak azért mert a régi forum megszerzése a hátso szándékom tongue.gif
0

#77 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 09:13 PM

De most ilyen Kei-stílusú faszikat akarsz idehozni?... Ez a fórumváltásos izé kábé olyan, mint egy sajtreszelővel rejszolni... Vicces, de többnyire inkább fájdalmas ^^'

Pénzkidobás... De igenis beszélek róla tongue.gif Az oké, hogy ki tudok adni bármennyi pénzt arra, akit szeretek, mert akkor nem számít a pénz. Ki tudok adni pénzt ruhára, mert a ruha az KELL biggrin.gif Ki tudok adni pénzt cigire, mert kell a szervezetemnek, bár most próbálok leszokni ^^' De ERRE sose adnék ki pénzt... És máshogy is hasznosnak érezheted magad ^^' Jó, én nem feltétlen érzem magam hasznosnak, de azért valamennyire igen... És nincs nagy fórumom, és nem is rombolom a társaságot ^^'

Figyi: Szerintem ezzel nem vagyok egyedül... De amikor írnak száz oldalt egy óra alatt, amíg nem vagyok fönn, mert mittomén külön órán vagyok, vagy suliban vagy mittomén... Akkor rohadtul nincs kedvem elolvasni az egészet, és elmegy a kedvem a fórumozástól.
Mi a helyzet? ;)
0

#78 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:16 PM

Oké, tisztelem a véleményed.
Phoenix: TFD fórum elköltözése = az itteni megszűnik^^'

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 09:18 PM

0

#79 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:19 PM

ex utolso megjegyzésére csak anyit mondok hogy ezért hagytam ott a hányo forumot ^^ nem tudtam lépést tartani a csevegö topical ugyhogy csak a kiseb topicokba irtam utána meg elment a kedvem az egésztöl ^^
0

#80 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:20 PM

de a TFD honlap által ismertünk meg sok embert^^
0

#81 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 09:21 PM

Így mindent összevetve tényleg csak azt érnénk el, hogy az amúgy jól összeszokott társaságunk felszakadna... Mert az oké, hogy meeten talizunk... De attól függetlenül minden nap beszélünk fórumon, és ennek nem kéne elvesznie... És szerintem nem is kell több ember... Például Kei is 40 post után elhúzott a vérbe, mert nem túlzottan illett bele a társaságba ^^'

Jó, most veszekedtem Phoenix-el, de lerendeztük, és béke van.

Veszekedtem már veled is, de béke van.

Veszekedtetek Phoenix-el, de béke van. ^^'

Vírussal nem veszekedtem, ezt az bizonyítja, hogy még élek biggrin.gif

Edinával minden nap beszélünk, de az más téma ^^' Ő is a társaságunk része ^^'

Milán is egy csomót van itt, de azért nem annyit, mint mi, mert neki is van élete, de ő is jófej.

Relunx meg Sol csak néha-néha megeresztenek 1-2 hozzászólást, de ők is elfoglaltak...

Szerintem ennél nem kell több... Így is van, hogy baromi nehéz nyomon követni az egészet... Lehet, hogy önző vagyok, de talán inkább észszerű. Nekem kurvára hiányzona a TFD fórum, és ezzel tudom, hogy nem vagyok egyedül. sad.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#82 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:25 PM

Ex te tirpák gyerek tongue.gif Lanát kifelejteted tongue.gif
0

#83 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:26 PM

Nem, hanem megismernénk új arcokat^^' Eddig akit a honlap hozott ember, nem bántam meg, hogy a fórumra került. Nem kell féltened a társaságot Ex, nem instabil^^'
0

#84 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 09:30 PM

Lehet, hogy te így gondolod, de némileg több a tapasztalatom van ebben, és bármennyire nem hiszed, de.
Mi a helyzet? ;)
0

#85 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:32 PM

Ex,amcsi: Etooo...omai tachi
szerintem tényleg ugy járnánk a legjoban ha nem ez a forum olvadna ösze hanem lene egy külön nagy forum amibe a TFD beszál és lene ez ami át vándorol a PRPGhez ^^ és akor mindenki boldog lesz
ex mert ez a forum ojan marad amien edig volt és ugyan azok az emberek maradnak rajta
amcsi meg mert meg kapja a nagy forumát ^^
0

#86 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:35 PM

Nem

Ezzel nem tudsz meggyőzni^^' A fórum az, ami instabil, a fórum, ami egy halott yugioh honlaphoz tartozik, tele rendetlenséggel.
Az idő múlik, a dolgok változnak. Én mindigis szerettem volna egy sikeres honlapot, egy hozzátartozó sikeres és stabil fórummal. Ezt szeretném elérni, úgyhogy tovább akarok lépni. Nem maradhat minden így örökre.

Phoenix: nem a uforumsról van szó, hanem a TFD fórum elköltözéséről

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 09:36 PM

0

#87 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 09:43 PM

amchan
ezért montam hogy eszt a mostanit ad nekem
ha neked nem tetszik de nekünk igen akor van egy egyszerü megoldás
mind keten fogjuk eszt a tfd forumot
te csinálsz amit jónak látsz
én meg csinálom amit mi látunk jónak ^^
ergo az én verziom majdnem ugyan az lesz amien most ez a forum
a tied meg amienre te akarod és ami elen láthatoan a töbiek tiltakoznak ^^
0

#88 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:45 PM

Mi többiek? Csak Ex tiltakozik, te meg magadnak akarod ezt a fórumot^^'
This is rediculous.

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 09:45 PM

0

#89 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 09:50 PM

ridiculous tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#90 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 09:52 PM

elnézést^^'
0

Share this topic: