-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: TFD Fórum - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (5 Pages)
  • +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

TFD Fórum megbeszélés

#91 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 04 October 2006 - 09:53 PM

virusnak is volt egy rövid tiltakozo bejedzése az elején wink.gif
és ami aszt ileti én magam is montam hogy ez a forum jó igy ^^ nem kell ide változtatás ^^

és mivel mások véleményére nem nagyon számithatsz hisz még nem szerves részei a forumnak gyakorlatilag meg is történt a vélemény nyilvánitás

azon felül nem értem mi a problémád az én verziomal? aban mindenki meg kapja amit akar nem???

minek 2 választás közül egyet választani ami csak a társaság egyik részének jó ha lehet választani mind a ketöt és mindenki egyénileg döntheti el meik választást követi ahejet hogy a kisebségnek a töbséget kéne követnie ^^

amugy meg az én elkébzelésemnem az lene a vége hogy lene aki mind a 2 forumra irna és lene aki csak a kicsire... ^^( mármint azok közül akik ezen a forumon most vanak ^^ )

amugy meg ha megváltoztatod a forumot az én verziom elfogadása nélkül és az lesz a végeredménye amit ex és én montunk akor én valahonan ösze baszok egy PRPG forumot
csak gondoltam az a megoldás amit javasoltam edig az sokal egyszeüb megoldása lene a dolgoknak ^^
0

#92 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 10:05 PM

Elnézést ^^' Apámmal társalogtam ^^"

Phoenixnek teljesen igaza van, most lehet, hogy így nincs saját PRPG fóruma, de attól még ő sem szeretné, hogy változzon ez az egész... Te most egy halom ismeretlen ember miatt dobod el azt, amit eddig megcsináltál? ^^' Nézd, te már kissé közelebb vagy ahhoz, hogy elkezdd a rendes életedet. Lesz neked minden nap időd arra, hogy olvasgass egy 600 fős fórumot, olvasd az emós faszságokat, amiktől a végén meghülyülsz? Nem fogsz suliba menni, mert a fórumoddal kell foglalkozni? És ha kapsz egy munkát? Mondjuk napi 8 órában? Én azt mondom, hogy az életed célját nem egy fórumban kellene megvalósítanod, sőt, nem is ezt választani, mint élet...
Mi a helyzet? ;)
0

#93 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 04 October 2006 - 10:20 PM

Phoenix: Persze hogyne. Sőt, csinálok még egy külön fórumot, az lesz az offtopic fórum, meg mégegyet, egy anime fórumot^^ Mondjuk odaadom az animét Ex-nek, az opptopicot Vírusnak^^
Ne legyél hülye^^'
Ex: Nincs saját PRPG fóruma. Csak nehogy elsírjam magam. Eddig is volt PRPG fórum, meg Phoenixnek admin jogai, csak nem ment olyan hatásosan a mesélés, sőt, később hálából ki is törölt a fórumról

Egyáltalán tudjátok miről van szó?! Kitalálok egy jó ötletet, te meg írjátok a faszságotokat. Leírom mégegyszer miről van szó:

a TFD fórum átköltözik egy új honlap-ra, és minden hozzászólás átkerül az új helyre, és így upgrade-elni fogom a fórumot, mert a szar uw-n nem engedi.
+ Folytatom a honlaptot, és még pár másik dologgal foglalkoztatom

Ez miért annyira baj???
0

#94 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 10:22 PM

Az, hogy mondjuk tfd.uw.hu-ról tfd.hu leszünk (tudom, hogy foglalt, de csak példa) az nem baj. Ha folytatod a honlapot nem baj. Nekem az a junájtid fórumz nem tetszik. Ami egyrészt csak klikkesedést, és nyomonkövethetetlenséget okozna, másrészt meg kicsesznél velünk ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#95 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 10:23 PM

You idiots!
Már rég nem a uforumsról beszélek!
0

#96 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 10:24 PM

Ezt nem értelmezd túlzottan ^^'

Figy, ha tényleg minden a régiben marad, csak honlap fejlesztés, meg fórum upgrade, akkor azt mondom, hogy még a domain-be is beleadok tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#97 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 10:25 PM

milyen király lenne: www.tfdforum.hu
bár úgy a logikus, ha a honlap kap domaint, és akkor www.<domain>/forum a fórum címe^^
0

#98 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.&lt;br&gt;&lt;br&gt;http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 10:25 PM

Apámnak van ismerőse ilyen ügyben, ha kell lehet meg tudom szerezni olcsóbban... ^^'
Mi a helyzet? ;)
0

#99 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 10:27 PM

Az ilyen fajta információkat szívesen elfogadok, sőt, kérek!
Meg hogy mennyibe kerül, azt tudd meg kérlek.

This post has been edited by amcsi: 04 October 2006 - 10:27 PM

0

#100 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.&lt;br&gt;&lt;br&gt;http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 04 October 2006 - 10:27 PM

Sőt, lehet, hogy egy bannerért megtom oldani ingyen tongue.gif

Apámnak azt mondom, hogy mondjuk a honlapra kirakjuk a bannerét XD Kifizeti az egészet XD Szereti a reklámot tongue.gif Vagy a fórum linkje alá odaírjuk, hogy "Köszi a támogatást, Ex faterja" biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#101 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 10:51 PM

amcsi lehet hogy te nem de mi a united forumrol beszéltünk anó ^^
ami a forum fejlesztést és a honlap fejlesztést ileti az igazábol egyáltalán nem érdekel mert nem is értem a forumon mi fejlödhet

a forumra kell egy hozá szolás gomb és egy topic nyitás gomb és nem tudom hova lehet fejleszteni ezen felül de nem is érdekel ez már a te dolgod ^^

a honlapot meg ugysem fogom megnézni tul sürün max egyszer ugyhogy az se az én ügyem ^^

ami meg a cimét ileti most az hogy elalálsz atol hogy www.tfdforum.hu ahejet hogy tfd.uw.hu/forum az pont akora külömbség mint duel közben a külömbség egy csilogos és egy nem csilogos lap közöt...semi
de ha téged ez tesz boldogá felölem csináld ^^
én csak aszt nem akarom hogy a forumot el lepje egy rakás idiota akikre nem leszünk kiváncsiak ^^

( ez a hozá szolás kicsit nyersen let megfogalmazva ezért gome de késö van ugyhogy a kedvesen fogalmazo késégem nem aktiv tehát bármit is irtam ne ved sértésnek mert nem anak szánom ^^""" )
0

#102 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 04 October 2006 - 10:54 PM

QUOTE(Revillo Phoenix @ 2006-Oct-4 23:51)
én csak aszt nem akarom hogy a forumot el lepje egy rakás idiota akikre nem leszünk kiváncsiak ^^

Ezzel tökéletesen egyetértek ^^' Mondjuk azokat úgyis elkergetjük biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#103 User is offline   amcsi 

Posted 04 October 2006 - 10:58 PM

látod Phoenix, részben ezért nem vagy admin itt biggrin.gif
0

#104 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 October 2006 - 10:59 PM

amugy meg ami a PRPGt ileti senki nem monta hogy neked kell külön forumot csinálnod anak...

én aszt montam hogy ha a TFDt törölni akarod hogy megcsináld aszt a nagy foruomot amin sok ember van akor elkérem a tfdt ahejet hogy fognád és ki törölnéd

és egyáltalán nem is változtatam volna meg a forumot csak anyiban hogy minden TFD feliratot PRPGre váltotam volna de mivel már nem akarod törölni a TFD forumot se le raidelni barmokal igy ez a téma már nem aktuális tongue.gif

látod Phoenix, részben ezért nem vagy admin itt

látod amcsi ez az amiért nem szeretem hogy te az vagy tongue.gif ( nem ara utalok hogy engem kiturtál hanem ara hogy nem veszed figyelembe a tobség akaratát és a töbség egy értelmüen aszt monta hogy ez a társaság igy jó ahogy van ^^ nem kell le raidelni nyolc milio faszal ^^" )

This post has been edited by Revillo Phoenix: 04 October 2006 - 11:01 PM

0

#105 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 05 October 2006 - 08:39 PM

am-chan: Megkérdeztem a domain dolgot, és lehet, hogy ingyen meg tudnánk oldani ^^' Még nem biztos, kicsit még utánajárok, de lehet apám egyik ismerőse el tudná intézni ingyér
Mi a helyzet? ;)
0

#106 User is offline   amcsi 

Posted 05 October 2006 - 08:54 PM

de én nem szeretem a bannereket^^'
mennyi lenne banner nélkül?
0

#107 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 05 October 2006 - 08:57 PM

Nem, lehet, hogy banner nélkül ingyér tudom megoldani biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#108 User is offline   amcsi 

Posted 05 October 2006 - 08:57 PM

az király biggrin.gif
0

#109 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 06 October 2006 - 03:28 AM

Amcsi: Még én is itt vagyok mint tiltakozó párt ^^''

De pl tudom én is magamról hogy ha 3 oldalt írtatok már néha szörnyülgödöm...de 100 embernél ez a szám minimum duplájára nő. Ha az új embereket akarod akkor hívd meg ise őket,vagy beszélj addigis velük ott. Az más dolog hogy Lana nem volt itt jóideig és végigolvasta a lemaradását,de ő ügyi lány laugh.gif és a mennyiség még mindig kevesebb mint egy 100as fórumon.

Phoenix: A kétfórumos megoldás se működne,mert nem biztos hogy mindenkinek lenne kedve két fórum közt cikázni (én is kiválasztottam ezt a társaság miatt és ezért maradtam).

ok,tehát united we stand forum elvetve. A tfd új helyre költözése viszont nem rossz ötlet,hisz sokszor baszakszik uw,vagy nem jön be az oldal,ezt ti is tapasztaljátok,tehát ilyen szempontot is nézzünk.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#110 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 06 October 2006 - 03:22 PM

Ez például igaz... UW sucks ^^"
Mi a helyzet? ;)
0

#111 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip
  • Group: Felhasználók

Posted 16 November 2006 - 09:52 PM

ez alátámasztóm! smile.gif
0

#112 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 12 December 2006 - 10:18 PM

Gyerekek, lenne egy kérdésem...

Tehát, sztem már meséltük Phoenix-el, hogy játszunk egy Bleach fórumos RPG-t... ^^' Ami most beszart, és Phoenix sem tudta megcsinálni. Tehát, arra gondoltam, hogy beszélnék az adminnal, és ha nincs más megoldás, mert a phBB fórum kétszer is cserben hagyta már őket, (tudom, hogy ez is sokat szarakszik) de esetleg idehívnám őket, és nyitnánk egy alfórumot, mint a PRPG-nek... Elsősorban amcsi véleményére lennék kíváncsi, mert mondta, hogy szeretné, ha vmivel többen olvasnák a fórumot... Ez teljesülne, meg a Bleach RPG-sek jófejek, nem lenne velük semmi baj, Phoenix-el már ismerjük őket, és legalább mi is tudnánk normálisan játszani smile.gif Tudom, hogy pofátlanság ilyet kérni, csak azzal nem sokat érnek, hogy megint 3 hónapig használják a szar phBB-t, aztán megint lehet újra csinálni... A TFD igaz lassúbb, meg néha UW Sucks van, de mégiscsak itt van már mióta ^^' Véleményeket várom
Mi a helyzet? ;)
0

#113 User is offline   amcsi 

Posted 13 December 2006 - 04:17 AM

ehh "és Phoenix sem tudta megcsinálni" az egy elég irónikus mondatrész
pont Phoenixet kérték fel segítségként, aki még Google-ban sem tud keresni, míg mondjuk én felraktam ezt a fórumot, és nem egyszer túrtam bele nemcsak a php-jába, hanem a MySQL adatbázisába (már ha értitek mik ezek), hogy megváltoztassak valami (pl. hogy helyrehozzam a kárt, amit Phoenix tett)
ezzel nem azt mondom, hogy automatikusan meg tudom javítani (ha már megnézette egy profivan, akkor nincs túl sok esély rá), de fel tudom ajánlani a segítségem, hátha meg tudom csinálni.
Legrosszabb esetben átgondolom az ideköltözést, nem hangzik túl rosszul.
0

#114 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 13 December 2006 - 07:48 AM

Én támogatom hogy felfogadjuk őket,talán még be is szállnék ... de akkor én leszek Kenpachi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

0

#115 User is offline   amcsi 

Posted 13 December 2006 - 09:21 AM

Ahhoz előbb meg kell verned Phoenix-et
vagyis jó választás biggrin.gif
0

#116 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip
  • Group: Felhasználók

Posted 13 December 2006 - 10:43 PM

CSak akkor jöjenek ide ha én lehetek emo biggrin.gif (ishida)
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#117 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 14 December 2006 - 12:53 PM

amcsi: ...nem vagy vises a sértéseidel
virus: buktad én vagyok kenpachi
milán: buktad már van ishida

This post has been edited by amcsi: 14 December 2006 - 03:16 PM

0

#118 User is offline   amcsi 

Posted 14 December 2006 - 03:16 PM

Azért mégiscsak irónikus volt, amit Ex mondott^^'
0

#119 User is offline   Vírus 

• The Tormentor

Posted 14 December 2006 - 09:35 PM

Phoenix: Nem vagy annyira Kenpachi mint én ^^
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

0

#120 User is offline   amcsi 

Posted 14 December 2006 - 10:14 PM

Igaz, Vírusra jobban illik
0

Share this topic:

• (5 Pages)
  • +