-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: BEMUTATKOZÁS - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (4 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

BEMUTATKOZÁS Ha új vagy

#1 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 09 November 2004 - 09:53 PM

Itt lehet bemutatkozni ^^

én is bemutatkozom:

amcsi vagyok, Budapesten lakom, és 17 éves vagyok
2003 nyarán amerikában megvettem az elő yugioh paklim, aztán majd 2004-ben a holdfényben megjelentek a yugioh kártyák, onnantól ott vettem őket, ezekelőtt YVD-ztem, ami egy yugioh program, ahol olyan paklit állítasz elő, amilyet akarsz, csak vannak hibái.
Millenium Phoenixxel együtt találtuk ki, hogy legyek klánunk, és ő találta ki a TFD nevet.
Most éppen kicsit ellustultam yugiohban, mert nem játszom olyan sokat, 2-3 hete játszhattam utoljára, honlapban viszont nagyon ellustultam! Ezért majd kéne egy tag, aki csinálja helyettem egy ideig.
0

#2 User is offline   Cruel Angel 

• Senki
  • Group: Felhasználók
  • Location:Két hely között valahol / e két hely Menyország s Pokol

Posted 09 November 2004 - 10:02 PM

*mélyem meghajol*
Én Cruel Angel vagyok, csak szórakozásból YGO kártyázom, valódi paklim nincs, és nem is szándékozom venni. Következésképpen sem klántag nem vagyok, és egy versenyen sem vettem részt.
Nézzetek úgy rám, mint egy általános szurkolótáborra.
0

#3 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 09 November 2004 - 10:19 PM

Bemutatkozom már én is biggrin.gif ExVeemon vagyok... Vagy Ex, ahogy tetszik ^^' TFD klántag vagyok én is ^^' Ellustultam eléggé a YGOban, mert sosincs elég lóvém, hogy összeállítsak egy rendes paklit... Minden hónapban kapok egy vagon pénzt, de mire eljutnék a Holdfényig, mindig elfogy az összes biggrin.gif Ált. ruhára költöm --- amúgy nem vagyok divatbuzi ^^' Most az RPGre vagyok nagyon rákattanva, meg a bnőmre, akit imádok ^^' Kedvenc elfoglaltságom a különböző személyes rekodrok döntögetése, pl. hányszor kapok ki Millenium Phoenixtől egy nap alatt biggrin.gif vagy mennyi ideig bírom szex közben XD (eddig 1 óra 10 perc, de lesz ez még jobb is ^^'), vagy mennyi cigit szívok el egy nap alatt, vagy épp, hogy mennyit nem XD Remélem az én bemutatkozó szövegem lesz a leghosszabb, mert sokat szenvedtem, hogy összehozzam ezt a rohadtsok hülyeséget... Ugye milyen csöcs? smile.gif Izé akarom mondani... Csúcs ^^' Ami sirály, fasza, jó, csúcs, az nekem mind tök csöcs XD Pesszimista vagyok, bár ez nagyon nem látszik a hülye stílusomon... Mindenhez állj hozzá negatívan, annál úgyis csak jobb történhet veled, így csak kellemes meglepetés érhet smile.gif Remélem elég sok f*ságot összehordtam itt már nektek, hogy ne unatkozzatok smile.gif Ja igen... Iskola... Hát... Angolból jó vagyok, magyarból olyan amilyen, matekból meg egy kurvanagy segg vagyok ^^' Na igen... Tudom, hogy aki ennyi baromságot ír be, az ez evolúciós zsákutca, meg vmi önkéntes céltábla smile.gif De muszáj, mert bennem van a kényszer, hogy hülye legyek, és ahhoz, hogy normálisan tudjak viselkedni élőben, ki kell élnem a gyíkarc hajlamaimat chaten smile.gif De élőben sem vagyok teljesen normális, ne reménykedjetek smile.gif Sőt, van aki szerint ennél sokkal rosszabb smile.gif Bár ott ennyire nem beszélek sokat, de legalább ezt olvashatod kötelező olvasmányok helyett biggrin.gif Ezt a fogalmazást kéne bemutatni az ofőmnek... Aki mellesleg Millenium Phoenixet is tanította XD Tök durva biggrin.gif Az a tanár is nagy arc, csak ne adott volna karót azért, mert az ö betűre nem pontot raktam ékezetnek, hanem egy buzeráns vonalat! Dikk hogy dögölne meg az, aki kitalálta ezt az idegesítő pontozást bakker! Én a gyorsírásra megyek... És kaptam a dogámra egy 5+1-est a pinaszagú istenlova bassza meg a picsába! ^^' Zenéből a rockot szeretem, kivéve azt, akik olyan amatőr zenészek, hogy kummant négerfasz való a kezükbe, nem a gagyi másolat gitárjuk... Ilyen birkageciből meg gőtetojásból összerakott genetikai szemétdombszar váze... tongue.gif Nah, ez annyira nem is snassz bemutatkozás volt smile.gif Ha vmi probléma van a kibaszottsok káromkodással, akkor kagylózz rám, és majd kicsillagozom az egész kurva szövegszerkezetet ^^' De úgy nagyon torma az egész, ha ki van csillagozva XD Sztem ha ezt a szólást elküldöm, kapom is a bant, pedig én vagyok a moderátor biggrin.gif De éljen a South Park és a káromkodás biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#4 User is offline   amcsi 

Posted 09 November 2004 - 10:23 PM

zsír, de ennyit nem kéne káromkodni ^^
0

#5 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.<br><br>http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 09 November 2004 - 10:24 PM

Megoldom... De ez akkor is tök csöcs biggrin.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#6 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 10 November 2004 - 09:38 AM

Lehet hogy moderátor vagy de én vagyok az ADMIN!!!DARK LOL!

Ja egyépként en vagyok Millenium Phoenix az egyik -=TFD=- elnök és a leg aktivab is mais megyek nyomni egy két duelt.És a karajság hogy én vagyok az anime találkozos PRPG editora és adminja karaj a játék ugy hogy RPG fanok gyülekezetek.Élet történetet nem irok mint amcsi és anyi hülyeséget se mint EX de itt vanak az adataim
-----------------------------------
Adatok:
Név:Millenium Phoenix
Életkor:15
16 lesz:2004.Dec.22.-én
lv:Végtelen
Faj:-=TFD=-
Kaszt:elnök
Hobi:Final Fantasy,Anime,PRPG,YGO és a leg fontosab idegesités meg baromkodás biggrin.gif
0

#7 User is offline   ChronoMatel 

• Senki

Posted 10 November 2004 - 10:19 PM

Helo mindenkinek!

ChronoMatel vagyok, Budapesti vagyok.
2004 Február óta Yu-Gi-Oh!-zom.

én NEM a szurkolótábort erősitem! smile.gif

Nem vagyok Klántag! nah de ez mellékes nem? smile.gif

Hobbi: Dragon Ball, Yu-Gi-Oh!, Anime Music Videos, Ps2 Games, másra nincs időm!

Most igy más nem jut eszembe! smile.gif
0

#8 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 14 November 2004 - 06:21 AM

*Belép egy sötét alak a topicba és körbetekint ,hogy talál-e ismerős arcot.Majd mikor észreveszi Phoenixet és amcsit köszön nekik és leül velük rpg-zni. // Miután
rákényszerítettük amcsit // Sokáig békésen megy minden,mindenki " angyalian " viselkedik,de ez nem mehet így az idők végezetéig. Phoenix halálos helyzetbe hozta a karim,amit én kedvesen // a magam módján,inkább nem részletezem // megköszönök. Sajnos nem értékeli a gesztust és mivel ő az admin bele ereszt egy sor meteort a karimba.Ez lenne a vég? Most meg fogok halni? Már látom a fényt, légzésem lelassul,szemeim üvegessé válnak mikor jön értem a kaszás. Én még egy utolsó próbálkozást teszek az életre.*
-Hé kaszás, kérsz egy sört?
*A misztikus lény habozva tekint rám és furcsálja cselekedetemet,majd így szól:*
-Persze jöhet.
-Akkor most légyszi ne vigyél magaddal.
-Najó. Kösz a sört. Viszlát.
*Visszatértem az életbe,a világ megint gazdagabb lett.*

Hi mindenki. dbnight vagyok,de sokan Virus-ként is ismernek. Remélem jó helyre írok,mert angolul nem igazán tudok ( Yugioh kártyákat bezzeg megértem tongue.gif )
Nos 18 éves vagyok és Budapesti
hobby: Yugioh, Thrillion, Anime
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#9 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 17 November 2004 - 09:40 AM

ez rohat nagy volt és ami azt ileti rád dobok egy meteort ha mindenkinek el mondod hogy kel nem elvitetni magad a kaszásal XD
0

#10 User is offline   Dark King 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 24 November 2004 - 04:52 PM

bemutatkozom én is

Solton lakom(senki se ismeri) 13 éves fiú vagyok kedvelem az animéket főleg a Yu-Gi-Oht és gyüjtöm, Hobbik: Anime,Duel,RPG(minden mennyiségben), és még sok más pl. a Sakk
0

#11 User is offline   Venom 

• ???...Retekegér :P
  • Pip

Posted 24 November 2004 - 11:31 PM

Üdvözletem

18 éves vagyok, fenetudja már mióta Yugioh-zok de már egy ideje nem játszottam
nameg deckemre is ráférne egy upgrade mer rég nem rendeltem kártyákat smile.gif
Na majd lassan újra belejövök smile.gif
Ja és Szlovákiában lakok azt hogy pontosan hol nem mondom meg mert úgysem ismeritek a hejet. smile.gif

és mégvalami:
" ez rohat nagy volt és ami azt ileti rád dobok egy meteort ha mindenkinek el mondod hogy kel nem elvitetni magad a kaszásal XD"

őőő én tudok jobbat:
-kaszás lehetne egy utolsó kivánságom?
-igen persze.
-oké akkor azt kivánom hogy DÖGÖLJ MEG!
tongue.gif
0

#12 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 26 November 2004 - 01:16 PM

Dark king Jársz anim talira?
Ha igen probáld ki a PRPG-t.
0

#13 User is offline   amcsi 

Posted 26 November 2004 - 01:47 PM

szerintem nem jár, ha vidéki ^^'
0

#14 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 26 November 2004 - 01:50 PM

És az osztáj társaim is vidékiek mégis járnak suliba
amcsi feltünt hogy sokal töb a hozászolásom mint neked biggrin.gif
0

#15 User is offline   Dark King 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 26 November 2004 - 02:51 PM

vidéki vagyok de sokat vagyok Pesten de nem járok mert ált nincs időm
0

#16 User is offline   amcsi 

Posted 26 November 2004 - 09:42 PM

Phoenix: mert te minden hülyeséget odaköpsz ami csak az eszedbe jut ^^
YuGiOh nekem az egyik legkevésbé kedvelt animém, nem szeretem ezt a világot, ahol minden a kártyáktól függ, a szokásos "verj le egy párbajban és átmehetsz" dolog nagyon irritál, mert annyira hülyeség :/
0

#17 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 01 December 2004 - 09:08 AM

csatlakozok az elötem szolohoz sokal jobb lene ha normális csaták lenének nem csak ien hüje kártyázás de az nem yougioh lene na mindegy XD
0

#18 User is offline   Venom 

• ???...Retekegér :P
  • Pip

Posted 01 December 2004 - 10:45 AM

énis csatlakozom cool.gif
"Verj le egy párbajban vagy McDöglessz ph34r.gif "
azé elnézegettem amig adták az RTL klub-on biggrin.gif
nade mos Inu Yasha van ésaz király!
mellesleg amcsi kihivlak egy párbajra és ha vesztessz törlöm a fórumot!!!
*kártya keverés stb, elkezdik a párbajt -reklám-*
*egy héttel később: még mindig párbajoznak -reklám-*
*megint egy héttel később: műsor változás F1 élő adása miatt*
-baze ne izguljatok mer úgyis amcsi nyer mert nála van a Millenium Csöcs cool.gif
*újjab hét: amcsi megnyeri a párbajt és törli Venomot egy Format C: -vel*
őőőőőőőh fene namajd legközelebb.
0

#19 Guest_Seto Kaiba_*

• Group: Vendégek

Posted 23 December 2004 - 09:52 AM

Hi!
Seto Kaiba vagyok, nemtudomhanyadik, de nemisérdekel. Szeretem a yugiót, de csak a kártyajátékot, már beregisztráltam, de még nem kaptam mailt,15éves vagyok még nem voltam versenyen. Mikrofon:Van Szül:1990.03.01 Hobby: Kalandjátékos könyvek,szgép, yugió kártya de már nincs ellenfelem, Kaja: paacsinta túróscsusza zsírszalonna(globalizációellenes jelkép!!!), emil: seto-kaiba@freemail.hu szeretem a linkin parkot és emil rulezt, Kedvencem a rock. Msn: seto-kaiba@freemail.hu Bocs, ha kicsit gépies volt, de nem rajongok a fórumokért... mad.gif cool.gif
0

#20 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 29 December 2004 - 07:09 PM

Üdvözölek.Kaland játék könyvek mi?Probáld ki a PRPGt job mint akármeik könyv.Aki nem hiszi kérdeze meg akármeik játékosom(nincs mind fent a forumon szal nem csak enyien vagyunk).Amugy jársz e anim talira.
0

#21 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 31 January 2005 - 10:27 PM

Nah hali! Én is bemutatkozom.
Nevem: Relunx.
Kb. egy évvel ezelött kezdtem el Yugioh-zni.

Relunx
0

#22 User is offline   amcsi 

Posted 31 January 2005 - 10:39 PM

nem kell aláírnod, hogy Relunx, mert a hozzászólásod bal fölső sarkában írja a neved biggrin.gif
0

#23 User is offline   Asuka 

• Senki

Posted 02 February 2005 - 12:02 AM

Konnichiwa!...én Asuka vagyok...Bp-i lennék...nem nagyon vok oda ezekért a fórumokért mert nincs türelmem se írni se olvasni.Csak kiváncsiságból léptem be na meg mer kértek...na mind1.Amúgy lassan 18 éves fejjel már 9 éve mangázom és animézem.A Sailor Moonnal és Dragon Ballal kezdtem...de ki nem...azóta sok animét ismerek és szeretek,főleg most a NARUTO a nagy mániám,meg Yu-Gi-Oh!már 2 és fél éve,szal nem toom mér Asuka a nevem...habár ő áll hozzám a legközelebb...Úgyhogy mindenki vigyázzon aki beszól és még ismerem is.Hallod Phoenix!!!! Ja és ki leszel nyírva!Mii az a cuki Sasukés kép az avatarodnál..???!!!!!Na mind1...nem vok se higgadt se békés...De rohadt pesszimista...jól mondja ExVee...csak jobb történhet...Amúgy Japán és Egyiptom "buzi"vagyok.Asszem így már érthető miért szeretem a Yu-Gi-Oh!t...Na de most má elég!!!
Nem életrajzot írok,hanem bemutatkozom...meg nem szeretném XV-t lekörözni.Hadd örüljön a fejének-amíg van(hehe)
Jah!Relunx!Szép hosszú bemutatkozásod van-hehe-teccik.Nah ennyi!
Na Hali
0

#24 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 02 February 2005 - 06:11 AM

//Na ide is betolom a pofám//

Üdv Asuka,üdv Relunx! Mostmár ti is bekerültetek a csatatérre... laugh.gif
// Mindenki vs. Phoenix //
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#25 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 04 February 2005 - 09:19 AM

^^'
Imádom mikor van kit ölni.Koj >:).
Amugy Sasuke nem ciki hanem kemény és melesleg a kedvenc karakterem ha nem ragaszkodnék a nevemhez már Uchiha kid nek nevezném magam de kitudja az emberek ugyis csak a Phoenixre emlékeznek lehet hogy átnevezem magam
Uchiha Phoenixre biggrin.gif

Ui:Na igen Asuka meg a kedveség elég nagy pohén lene.Tapasztalatbol beszélek ^^'

This post has been edited by Millenium Phoenix: 04 February 2005 - 09:21 AM

0

#26 User is offline   Lép the great Ravenger 

• Senki

Posted 22 February 2005 - 07:03 PM

Halli aszem még emlékeztek bát feledésbe merült meg alázot és eltiport nevem de mint mind tudjuk"fénybe fordulnak az árnyak" és lép megujult a bukás csak erősitette az új neve Lép the great ravenger amugy a szülleimel kiútaztunk amerikába az amcsikhoz smile.gif és hatalmas bukás ért mikor ki hivtam egy amerikait
de már a paklim inkább ba****** épül és hatalmas lettem (téleg ólcsobak a lapok) és nagyon jó már a első 10 ben vagyok a versenyen.Nagoyn jó mert minden van igaz kell egy gyerek aki segít csaj wink.gif és nem rossz arc na de ami a lényeg néha haza látogatok és a bosszúm be következik de ami sajnálatos a szüleim nem engednekPL:világ ,amerika ,europa versenyre sad.gif nagyon jó itt tök király biggrin.gif és élvezem a haverok is jó arcok igaz néha nem értünk szót és néha improvizálnom kell ho megértsenek.és itt tök jó arcok a Yu-gi-osok(mint otthon smile.gif ) és adjátok átt üdvözelezem mindenkinek otthon létcci.és nem is igaz amit a mesék mondanak itt nincs is olyan laza gyerek tartás.de ami a lényeg a paklim ereje a basz****-ban rejlik néhány gyerek meg akkart verni itt ezért laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif de végül le csilapodtak na egyi hali.LÉP THE GREAT RAVENGER LIFE FOR EVER!!!!!!!!!!!!I'M A EGYPT GOD smile.gif
0

#27 User is offline   amcsi 

Posted 22 February 2005 - 10:56 PM

na ennek örülök^^ Ugye, hogy Amerika milyen jó hely? smile.gif tudom, mindenki szana-szét szídja, de semmi okuk rá! Amerika nagyon jó hely, és az emberek is iszonyú kedvesek smile.gif gondolom nem egy ney york-szerű helyen vagy, hanem inkább egy fél Budabest méretű faluban smile.gif mert az szebb, mint a nagy amcsi városok. És milyen olcsóak a lapok? Amúgy nem tudom, hogy ki vagy :/ azt tudom, hogy regisztráltál már a TFD honlapon.
Ja és ha bosszút állót akarsz mondani, az revenger, nem ravenger.
0

#28 User is offline   Lép the great Ravenger 

• Senki

Posted 23 February 2005 - 01:57 PM

ja és sajna itt nehéz volt meg találni a Yugiohsokat mert 3 kilómétere van a "város"-tól de ami öröm hír hogy olyan 3 év és ottho leszek addig telepekolom magam kártyával laugh.gif Ja amcsi hát durva majd hogy nem fele anyiak PL:Injection fary lili az 5000 a chaos meg 6000-7000 ezer nagyon jó kö***** a paklim smile.gif

UI: mindenki a barátaim közül szana szájel nézzték a ékezetes bilentyüt

This post has been edited by Lép the great Ravenger: 23 February 2005 - 01:59 PM

0

#29 Guest_d d chaos_*

• Group: Vendégek

Posted 26 May 2005 - 08:47 PM

Hello a nevem d d Chaos (Milán)

egy ösrégi duelista vagyok.

Történetem
-mikor a jugioht elöször láttuk a tesóimmal az rt2-ön elfogot minket a yugioh láz.
-elkezdtünk papirból kártyákat vágni és arra rajzoltuk saját ötletü szörnyeinket.
-majd elkezdtük ulyra de már igényesebben és jobb szabályokkall.
-aztán megjelent a piacokon a magyar yugios kártya.Motmár volt mire ragasztanunk a kártyákat és igy jobban néztek ki.
-Aztán elkezdtük a felvet yugiorol (videorol) lerajzolni az eredeti kártyákat és a szabályok is világossabbá váltak meg az efekteket is jobban lenéztük.
- aztán jötek az isten kártyák az rt2-ön és elkezdtük a versenyt értük ami nekem egéssz jó let és még most is nálam van a három istenkártya rolleyes.gif
-aztán amikor pár honapja megismertem Mogyorosi Gábort ki a tanárom volt a
Petrikben eljutottam a holdfénybe és elkezdödött konamis pályafutásom az igazi yugioh.

Röviden enyi. Most már egész jó a paklim csak a pénzel van bajom mert aból sokk kell.
0

#30 User is offline   amcsi 

Posted 28 May 2005 - 09:50 AM

szeva Chaos^^

én is elég régi duelist vagyok. Még úgy kezdődött, hogy amerikában láttam először a yugioh sorozatot (ma már nem szeretem), és megtetszett nagyon (ekkor még az rtl2-n se ment), és voltak páran, akik letöltöttek részeket, és úgy szerették meg. Én akkor leszedtem a gba játékot, majd kitaláltuk azt a játékot, hogy mind a kettőnknek 2000-2000 életpontunk van, és nincs direct sebzés (de szörnyt muszáj lerakni), és ami a kezünkben van, az rajtunk múlik^^ csak amit lerakunk az már az marad, és természetesen limitált listával. És utána jött a YVD, a Yugioh Virtual Desktop, ami egy yugioh paklikezelőprogi, aminek van fieldje, pakliépítője (aszerint, hogy a világ összes lapja a tiéd, és úgy válogass biggrin.gif), meg minden, és onnantól úgy játszottunk, hogy a saját térfelünkről húztuk a lapokat, meg lerakosgattuk, majd chaten jelentettük be, hogy miket léptünk (sajnos ez sok bizalmat igényelt, már csalási ügyek is voltak^^)
0

Share this topic:

• (4 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users