-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: BEMUTATKOZÁS - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (4 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

BEMUTATKOZÁS Ha új vagy

#31 User is offline   Uchiha-Sasuke 

• Felhasználó
  • Pip
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Köszönöm a szót. Tisztelt Elnök Asszony! Tisztelt Ház! Kétségtelenül nagy a kísértés, hogy az eddig elhangzott kétpercesekhez az ember hozzászóljon, de megpróbálok ellenállni ennek a kísértésnek és csak a szükséges mértékig érintem azokat a kérdéseket, amelyek kétperces felszólalásokat váltottak ki.<br><br>Tisztelt Ház! Számomra kétségtelennek t?nik, hogy a magyar politika történelmi kudarcaiban az a sz?klátókör?ség érhet? tetten, amely bels? politikai küzdelmeink miatt gyakran szem el?l vesztette a nemzetközi er?tereket. Ilyen volt a múlt évszázad végén a dualizmus rendszerének támadása - éppen a tisztelt Házban -, amely, mint közismert, a vezényleti nyelv vitájában csúcsosodott ki és képtelen volt tekintetbe venni, hogy a szabadságharc idején megszerzett, magyarok iránti nyugati rokonszenv elvesztésébe fog kerülni.<br><br>Hasonló aránytévesztést látok 1994-ben. Ekkor az MSZP és az SZDSZ választási kampányának egyik - úgy is nevezhetjük - nagy hazugsága arra a hamis állításra épült, hogy az addigi magyar kormány szomszédságpolitikája biztonságpolitikai veszélyhelyzetet teremtett. Azt hirdették, erre a - maguk gyártotta - veszélyre egyetlen gyógyír van: egy baloldali béketeremt? kormány. Emiatt lett a választási fogás része annak hajtogatása, hogy az el?z? kormány országhatárainkon túl él? magyarokkal foglalkozó politikája gátja többek között az euroatlanti integrációnak.

Posted 09 January 2006 - 05:02 PM

Szép jó napot és faszt ismté minden egyes fórumózónak!
Aki nem ismer az ne vegyen komolyan aki meg ismer az meg méginkább ne! smile.gif
Újra leszáltam közétek halandók!!!
Be is mutatkozom hisz ez a stájsz a témában!
Szal Norbi az igazi nevem de Sasuke vagy aka Yasha-Sama vagy régebbi nevem Terror!
Kinek melyik teccik.....Ajánlom hogy a Sasuke vagy a Yasha tetszen!!
Nos...Ennyi!

U.I.: Bekpahatjátok az összes faszom!! biggrin.gif
Amcsi ne haragudj hogy káronkodok csak per pill hangulatom a tetőn hág!! biggrin.gif
0

#32 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: Admin

Posted 09 January 2006 - 10:55 PM

^^'
Szevasz Norbi. Örülök, hogy újra köztünk vagy, de miért regisztrálod már a harmadik neved? Már regisztrálva vagy itt^^'
0

#33 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Group: Code Geass RPG Admin
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.&lt;br&gt;&lt;br&gt;http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 09 January 2006 - 11:24 PM

Mert ez a júda biztos nem emlékszik a jelszavára tongue.gif Amúgy csöcs Norbi tongue.gif Éppen fizikát tanulok. lol tongue.gif Hogy úúúúútálom a hétfőt
Mi a helyzet? ;)
0

#34 User is offline   Uchiha-Sasuke 

• Felhasználó
  • Pip
  • Interests:Köszönöm a szót. Tisztelt Elnök Asszony! Tisztelt Ház! Kétségtelenül nagy a kísértés, hogy az eddig elhangzott kétpercesekhez az ember hozzászóljon, de megpróbálok ellenállni ennek a kísértésnek és csak a szükséges mértékig érintem azokat a kérdéseket, amelyek kétperces felszólalásokat váltottak ki.<br><br>Tisztelt Ház! Számomra kétségtelennek t?nik, hogy a magyar politika történelmi kudarcaiban az a sz?klátókör?ség érhet? tetten, amely bels? politikai küzdelmeink miatt gyakran szem el?l vesztette a nemzetközi er?tereket. Ilyen volt a múlt évszázad végén a dualizmus rendszerének támadása - éppen a tisztelt Házban -, amely, mint közismert, a vezényleti nyelv vitájában csúcsosodott ki és képtelen volt tekintetbe venni, hogy a szabadságharc idején megszerzett, magyarok iránti nyugati rokonszenv elvesztésébe fog kerülni.<br><br>Hasonló aránytévesztést látok 1994-ben. Ekkor az MSZP és az SZDSZ választási kampányának egyik - úgy is nevezhetjük - nagy hazugsága arra a hamis állításra épült, hogy az addigi magyar kormány szomszédságpolitikája biztonságpolitikai veszélyhelyzetet teremtett. Azt hirdették, erre a - maguk gyártotta - veszélyre egyetlen gyógyír van: egy baloldali béketeremt? kormány. Emiatt lett a választási fogás része annak hajtogatása, hogy az el?z? kormány országhatárainkon túl él? magyarokkal foglalkozó politikája gátja többek között az euroatlanti integrációnak.

Posted 11 January 2006 - 09:52 PM

Júj...Jáj....Szóval azzal kezdjük hogy szevasztok! smile.gif
Hát nem tudtam hogy harmadik a nevem de az előzővel próbáltam belépni de sehogyse engedte pedig tudom hogy az a jelszavam de mostanra már totá lelfelejtettem!Mikor lesz meet?
Na addig is páó!
Jah és köszi a szívéjes fogadtatást.
Csöcsike Exvee!Kösz hogy reggeltél az iwiw-en!Ki nem utálja a hétfőt?Mert én nagyon utálom! smile.gif

This post has been edited by Uchiha-Sasuke: 11 January 2006 - 09:54 PM

0

#35 User is offline   amcsi 

Posted 12 January 2006 - 12:00 AM

Meetről lehet beszélni az Anime/Manga/Hentai fórumrészen belül az Anime Tali topicban. Amúgy szombatonként kb. 15:00-től van a westendben a kajáldáknál.
És ha akarod, adok új jelszavat.
0

#36 User is offline   Uchiha-Sasuke 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 12 January 2006 - 10:15 AM

Oksa akkor lehet valamikor lenézek a meetre azt lerángatom a Danit is!
Meg akkor meg kéne szervezni hogy hol tali!
Oksa amcsi utána eszembe jutott hogy ott kéne megkérdezni csak már este volt és nem volt kedvem kijavítani!
Nem kell új jelszó inkább töröld az előző nevemet!Ha tudod smile.gif
0

#37 User is offline   Freed 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 06 May 2006 - 07:57 AM

QUOTE(amcsi @ 2004-Nov-9 21:53)
Itt lehet bemutatkozni ^^

én is bemutatkozom:

amcsi vagyok, Budapesten lakom, és 17 éves vagyok
2003 nyarán amerikában megvettem az el? yugioh paklim, aztán majd 2004-ben a holdfényben megjelentek a yugioh kártyák, onnantól ott vettem ?ket, ezekel?tt YVD-ztem, ami egy yugioh program, ahol olyan paklit állítasz el?, amilyet akarsz, csak vannak hibái.
Millenium Phoenixxel együtt találtuk ki, hogy legyek klánunk, és ? találta ki a TFD nevet.
Most éppen kicsit ellustultam yugiohban, mert nem játszom olyan sokat, 2-3 hete játszhattam utoljára, honlapban viszont nagyon ellustultam! Ezért majd kéne egy tag, aki csinálja helyettem egy ideig.

emm szasztok.a nevem Török Ádám.10 éves vok. és másfél éve kezdtem.és már pl van cyber dragonom meg jinzom
0

#38 User is offline   amcsi 

Posted 06 May 2006 - 04:39 PM

Na akkor azokat cserelhetned velem tongue.gif Remelem nem hamisak
Neked mi kell? Ezt folytassuk a kartyacsere topicban tongue.gif
0

#39 User is offline   Kenomarou 

• Felhasználó
  • Pip
  • Interests:Fantasy és sportok!

Posted 11 October 2006 - 02:56 PM

QUOTE(amcsi @ 2004-Nov-9 21:53)
Itt lehet bemutatkozni ^^

én is bemutatkozom:

amcsi vagyok, Budapesten lakom, és 17 éves vagyok
2003 nyarán amerikában megvettem az el? yugioh paklim, aztán majd 2004-ben a holdfényben megjelentek a yugioh kártyák, onnantól ott vettem ?ket, ezekel?tt YVD-ztem, ami egy yugioh program, ahol olyan paklit állítasz el?, amilyet akarsz, csak vannak hibái.
Millenium Phoenixxel együtt találtuk ki, hogy legyek klánunk, és ? találta ki a TFD nevet.
Most éppen kicsit ellustultam yugiohban, mert nem játszom olyan sokat, 2-3 hete játszhattam utoljára, honlapban viszont nagyon ellustultam! Ezért majd kéne egy tag, aki csinálja helyettem egy ideig.

Hy!
Kenomarou vok!
13 éves!Bp-en lakom!Most tudtam meg az oldalt ezért jöttem!Minden pénteken lent vok.És néha szombaton biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Alias:Kenomarou
0

#40 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 11 October 2006 - 03:16 PM

Hi.
eszt az üzenetet nem nagyon kell be quotolni ( mármint a topic kezdö üzenetre gondolok ) mert nagyon elavult ^^ azota amcsi már 18 éves és én 2 szer nevet váltotam
Millenium Phoenix -> Uchiha Poenix -> Revillo Phoenix

de amugy üdvözlet a forumon tongue.gif

This post has been edited by Revillo Phoenix: 11 October 2006 - 03:16 PM

0

#41 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 11 October 2006 - 06:42 PM

CSÁááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Kenomarou
Whááááááááááááááááááááááááá XD
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#42 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD
  • Interests:Hát... Engem aztán majdnem minden érdekel ^^' Kivéve, ami nem, de az részletkérdés.&lt;br&gt;&lt;br&gt;http://www.crushcalculator.com/content/love/985213527

Posted 11 October 2006 - 07:10 PM

Üdv a fórumon. Kellemes időtöltést.
Mi a helyzet? ;)
0

#43 User is offline   amcsi 

Posted 11 October 2006 - 07:34 PM

Üdv, Kenomaru^^
Akkor valszeg engem meg Phoenixet, és talán Exet, Vírust, Milánt és Relunxot ismerheted.
A YVD topicban írtunk néhány dolgot a neten keresztüli játékról, úgyhogy ha érdekel, nézz bele
0

#44 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 15 November 2006 - 08:28 PM

Jó akkor Úgyebár E-hero vagyok de Hivhatok :Shiki,Phibrizzo,Rex-nek is

Imádóm a Yugi Kártya játékot!...Kedvenc Tipusom a warrior....
Imádok párbajozni fügetlenül az eredménytöl... Szakmunkásban 2.-ba járok amiröl tudni kel hogy 19 gyerekböl keményen 5 Fíú van a többi csínosabb náll csínosabb lány... tongue.gif ....Ja Imádok Kajálni ha ép nem tok mit csinálni...

Favorite Card: Dark magician Girl XD
0

#45 User is offline   amcsi 

Posted 15 November 2006 - 08:34 PM

Mmmm... Dark Magician Girl smile.gif
0

#46 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 15 November 2006 - 08:36 PM

Igaz hogy Hero Mániás vagyok de ö marad az örök kedvencem biggrin.gif
0

#47 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 15 November 2006 - 08:59 PM

azért anyira nem vagyunk ygo fanatikusok hogy a bemutatkozásnak is a kedvenc lapodrol és tipusodrol kell szolnia ^^
tipikus bemutatkozás
név, élet kor, nem, érdeklödési kör a yugiohn kivül ^^"""
0

#48 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 15 November 2006 - 09:39 PM

Nevet nem adok! 15 vok decemberben leszek 16
0

#49 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 15 November 2006 - 09:43 PM

Mégegy decemberi a fórumon tongue.gif
Mi a helyzet? ;)
0

#50 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 15 November 2006 - 09:54 PM

MILÁN: Milyen üdvözlés Ez??? Ezt nem így kell...hanem

CSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...WUÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH...köcsö. ..mármint hi bazz...vagyis zsír hogy itt vagy apafej...najóóó...ÉLJEN PÁVIÁNIA...MAJOMURALOM 4 EVER...Muhahahahahahhhaahaahahahahhaaaaaa....khheeeeehhh...akhhhh....arggghhhh....valaki üssön már a hátamra...huhh...kiköptem ami majdnem megfolytott...de nem is ettem már 4 hónapja popcornt...de mind1...hol is tartottam???...tehát csá csumi cső Keno...te is lottózol?...ja nem Kenot kell üdvözölni???...ki is a következő a listán...nézzük csak........valami e....e...micsoda?...e hero?....ettől én is herótot kapok...Najó legyünk kedvesek és aranyosak...Üdv nálünk... wink.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#51 User is offline   E-hero 

• Hero
  • Pip

Posted 15 November 2006 - 10:08 PM

biggrin.gif Így tényleg jobb...Köszi smile.gif
0

#52 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 15 November 2006 - 10:36 PM

Vírus, csak nem megint be vagy baszva? tongue.gif Olyankor jön rád a világösszeesküvés elméleted, hogy foglaljunk területet majmokkal biggrin.gif Pedig ez milyen jó ötlet... XD
Mi a helyzet? ;)
0

#53 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel

Posted 16 November 2006 - 12:10 PM

már megint? szerintem még mindig a hejes válasz...amita világra jöt azota XDDD
0

#54 User is offline   SuperHUN 

• Senki

Posted 22 November 2006 - 11:20 PM

Üdv mindenkinek!
Zsolti vagyok, Abonyban lakom (Pest megye), november 5-én lettem 16 éves. Szolnokra járok suliba. A tanulás mellett nem sok időm van másra, szóval ne nagyon keressetek. Akinek van kedve játszhat velem hétvégén a Joey The Passion-nal Hamachin keresztül:
Szerver: Yu-Gi-Oh! multiplayer
Jelszó: duel
0

#55 User is offline   ExVeemon 

• Szőke ciklon XD

Posted 22 November 2006 - 11:33 PM

Hali
Nem akarlak elkeseríteni, de egy fokkal professzionálisabb programmal szoktunk játszani, ami mondjuk kevésbé megcsinált, de sokkal több lap van benne: YVD

letölthető: www.xerocreative.com asszem, és még server meg jelszó se kell hozzá
Mi a helyzet? ;)
0

#56 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 23 November 2006 - 07:18 AM

De azért üdv nálunk wink.gif
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#57 User is offline   SuperHUN 

• Senki

Posted 23 November 2006 - 12:32 PM

Érdekel a dolog. Hogy működik ez az egész?

This post has been edited by SuperHUN: 23 November 2006 - 12:33 PM

0

#58 User is offline   amcsi 

Posted 23 November 2006 - 04:25 PM

Akkor nézz bele a YVD topicba
0

#59 User is offline   Relunx 

• Lord of Nightmares
  • PipPipPipPip
  • Group: Doubt RPG Admin
  • Interests:Anime, PRPG, MBAACC, BBCS, KOF MIRA, Signature kreálás

Posted 30 November 2006 - 09:27 PM

CSőváz az ujjonnan jötteknek, nincs kdvem visszanézni a neveket mert lusta vok. Örülök hogy hódit a yugioh. Szal csá hogy itt vagytok. Jah DMG (Dark Magician Girl) <-- HELL YEAH!, i got lots of pics and other stuffs...thats me... biggrin.gif Egyébként a hentai topicban szoktam garázdálkodni...

Relunx
0

#60 User is offline   Makk 

• Undead Punk Mage
  • PipPip
  • Interests:Sajnos az államtitok

Posted 27 December 2006 - 09:27 PM

Há na szevasztok.

Maglódon lakok, 17 éves vagyok, májusban leszek tizennyóc biggrin.gif

2003 óta játszom (asszem smile.gif ) Versenyzserüen 2005 telétől.
Holdfénybe csak szombaton járok, mert nem lakok túl közel, de olyankor igyekszem menni versenyre.

hááát na ennyi nincs kedvem többet írni tongue.gif .
Ó hogy vinne el az Exiled force
0

Share this topic:

• (4 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic