-=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum: BEMUTATKOZÁS - -=TFD=- magyar yugioh kártyajáték fórum

Jump to content

• (4 Pages)
  • +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

BEMUTATKOZÁS Ha új vagy

#91 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 10 May 2008 - 06:20 PM

Inkább ne veszekedjetek. ^^"
0

#92 User is offline   eorin 

• mittomén... ember
  • Group: Felhasználók
  • Interests:Kérdezd meg a bugyimat... ?k tudják, velem vannak akármit csinálok XD

Posted 14 July 2008 - 08:09 PM

Nah, csók a családnak^^ Ide is eltaláltam. Bár kb. annyira vagyok yugioh-s mint terézanya 8szoros gyilkos, de sebaj... najó, próbálkoztam vele, de csak a baromarcú Viko miatt, aki folyton játszatni akart... no komment sleep.gif

Páran már ismertek, de azért pötyögök pár szavat biggrin.gif magamról. 21 éves (minnyá 22-_-), magát leginkább vmi kattant tyúknak tartó n?személy vagyok, Szecc a hapim, palacsintát sütök, animét nézek, züllök, élem ezt a szaros életet ahogy csak lehet, mert lehet holnap elbasz vmi kamion... épp pizzát eszem, f?sulis vagyok, és nincsen tbc-m.. tuti, szeretem a tengeri herkentyeket (hal, polip (tentacle yeahhh XD), rákok, akármi ami a vízben úszik és nem barna vagy sárga XD), szeretem a hentai-t, a yaoi-t biggrin.gif... szeretek... mit szeretek még? szeretek szeretni^^

asszem ennyi elég... még sok is^^""
How troublesome to love!!
0

#93 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 14 July 2008 - 08:33 PM

na hát, egy Eorin biggrin.gif Üdv a fórumon smile.gif
0

#94 User is offline   Revillo Phoenix 

• Slash To Death Angel
  • Group: PRPG Admin
  • Interests:Pont az.

Posted 15 July 2008 - 10:24 PM

Welcome...to hell! Najo nem. tongue.gif
Bár néz?pont kérdése. XD
0

#95 User is offline   Milán 

• istenállatja
  • PipPipPipPipPip

Posted 16 July 2008 - 08:27 PM

Légy üdvözölve Eorin X)
ha bele gondolsz eme godolat belegondolásának gondolkodási mondjára akkor rá jössz hogy ez az elgondolás elégé elgondolkoztató és ha még is jobban blegondolsz,átgondolod ennek a gondolkodási mondnak filozofiai értelmét és arra gondolsz hogy milyen egyszer? is lehetne a gondolat gondolatán való elgondolkodás .. akkor rájösz hogy mire ezt leirtam már én is belezavarodtam :D
0

#96 User is offline   Lanfear 

• Senki
  • Interests:Egyet találhatsz :P

Posted 24 July 2008 - 09:05 PM

Hy all:)

Lanfear vok 18 éves. Jelenleg Dorogon lakom de sajna úgy néz ki szeptembert?l költözök Nyíregyházára. Már elég rég óta játszok - kisebb-nagyobb megszakításokkal-, hogy pontosan mióta azt pls ne kérdezzétek, mert a memóriám elég szelektív rolleyes.gif . Versenyen nem voltam és addig nem is tervezem, míg nem sikerül összeszednem egy normális decket biggrin.gif Hát most más nem jut eszembe magamról, de ha vkit érdekelne vmi az kérdezzen smile.gif
0

#97 User is offline   amcsi 

• The Guardian of ROMANTIC anime
  • Group: Admin

Posted 24 July 2008 - 10:01 PM

üdv Lanfear^^
Mikor és hogyan szándékozod beszerezni lapokat?
És játszol valamiféle online yugioh játékkal?
0

#98 User is offline   Lanfear 

• Senki
  • Interests:Egyet találhatsz :P

Posted 25 July 2008 - 11:35 AM

vannak lapjaim, csak nincs normális deckem unsure.gif pl sokat érek a 2 octaviussal meg alexanderrel ha nincs egy párosítottam sem sad.gif most épp egy arcana dekcet próbálok összerakni, már majdnem kész, már van két mez?m, meg world is hozzá biggrin.gif
és igen kcvds-el szoktam játszani rolleyes.gif már ha nem wowozok, vagy nwn 2-?z?k laugh.gif
0

#99 User is offline   Crystal 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 07 May 2009 - 08:32 PM

hello mindekny xD *ô=ö

Pzsonybol vagyok es 14 eves vagyok(minyar 15).Yugioh TCG jacom mar kôrulbelul 3 eve jacom es momentalisan jacok zombiekat....konkretan tele zombie....jônek valamikor valamijen versenyre a fogog tudni...ha akarna valaki tudni meg valamit vagy valamijen kartyak akarna cserelni nyugotan irjan e-mail cimemre.icq,skype-ra vagy PM es valahogy megegyezunk...edig anyit xD
e-mail:dvdkrscsnts@gmail.com

This post has been edited by Crystal: 07 May 2009 - 08:37 PM

0

#100 User is offline   Vírus 

• The Tormentor
  • Group: Moderátor

Posted 08 May 2009 - 06:51 PM

Hali

Üdvözöllek nálunk. A yugioh topic kereslet/kínálatba beírhatod milyen kártyákat cserélnél el és milyenek érdekelnek.
-------{Exodus}-------

Utolsó gondolatok

S lejö a démonok lordja az égböl, túlvilági birodalmából, hogy ítélkezzen a halandók sorsa felett. Hatalmas szárnyaival vetett ránk árnyékot míg végigmért minket keserves szánalommal. Damokles kardja lebegett fejünk felett, majd alászállt hogy beteljesítse mindannyiunk sorsát. A fennséges lény látványa égette bele magát mindörökre szemünkbe, éreztük melegét mit ránk vet. Csak egy röpke pillanat, nem volt se több, sem pedig kevesebb annál, csak egyetlen fájdalmas momentum s vége szakadt mindennek. Három Nap fénye ragyogta be a szent eget az Ítélethozáson, s vörösen égve nyelte el testünket az örökkévalóság. Csak por maradt helyünkön, teljes volt az üresség és a csend mikor visszatért birodalmába. Nem ö a felelös megszünésünkért, hisz ítélete igazságos volt amit maga az Úr adott neki parancsba büneinkért. Most végre együtt vagyunk azzal ki elöttünk volt és ki velünk halt, többé nem vagyunk bünösek, megtisztultunk a tüz által és várjuk, hogy egyszer kiérdemeljük Urunk bocsánatát. Teremtönk lett végül Pusztítónk is.....

http://tfd.nationvoice.com/forum/index.php...post&p=8950
0

#101 User is offline   Janer 

• Felhasználó
  • Pip

Posted 28 November 2009 - 09:40 PM

haly
Janer vagyok 15 éves
elég rég óta játszom és elég jól megy
paklimról: hát inkább dragon kategóriát használom
0

#102 User is offline   Tomarctus 

• Senki

Posted 26 February 2010 - 07:27 PM

Hi!
Gondoltam felkeresem az összes aktív (?) Yugioh-os oldalt, amib?l valjuk be nincs sok Mo-n. biggrin.gif
20 vagyok, Dombóvári, bár ált Pécsen vagyok, eddig f?leg Yugioh Online-oztam, de közbeszólt a végzet (barátn? >_>;), és ezért el?szedtem régi lapjaim, amik mára max fundeck kategóriára alkalmasak. biggrin.gif De azért próbálok a lehet?ségeimhez mérten idegesít? lenni a Synchrósokra. biggrin.gif A kedvencem az Invincible Fortress pakli óta a Rock paklim, majd kéne egy két plusz lap bele (Gaia Plate 4ever), de addig is kihúzom vhogy.
0

Share this topic:

• (4 Pages)
  • +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users